[ΕΡΩΤΗΣΗ] περσικη κατακτηση

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14090
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14092

Guest
Τελικά αν αναλύσουμε λίγο τους κανόνες "Οι τέσσερις πρώτες συμμαχίες που θα ολοκληρώσουν αυτήν την αποστολή θα λάβουν τα ακόλουθα βραβεία:"
Έχουμε πάρει ήδη το πρώτο βραβείο που σημαίνει λοιπόν ότι είμαστε πρώτοι. Άρα αυτο που ψάχναμε στο φορουμ έχει ήδη απαντηθεί από το γεγονος ότι πλέον το παιγνίδι μας θεωρεί πρώτους και άρα το κριτήριο της πρωτιάς είναι χρονικό. Δηλαδή πρώτος στον κόσμο είναι αυτός που πρώτος θα κατακτήσει μια πόλη της Αρτεμισίας και επομένως θα βραβευτεί με το μεγαλύτερο βραβείο. Είμαστε πρώτοι λοιπόν από το γεγονός ότι πήραμε το πρώτο βραβείο. Επομένως δεν νομίζω ότι έχει κάποιο νόημα να πάμε να κατακτήσουμε και άλλη πόλη για να πάρουμε ποιό βραβείο? Ήδη έχουμε ολοκληρώσει την αποστολή και έχουμε το πρώτο βραβείο.

Μην σπαταλάτε δυνάμεις χωρίς λόγο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
αυτό λίγο άστοχο για διαχειριστεί ! άλλα ειλικρινείς!

<Αν και δεν με ενδιαφέρει στο ελάχιστο η εκδήλωση>

[8ea]Καθόλου άστοχο, σαν παίκτη δεν με ενδιαφέρει η εκδήλωση κι έχω κάθε δικαίωμα να μη μ' ενδιαφέρει. Σαν διχείριση, όπως ανέφερα, ενδιαφέρθηκα, ασχέτως κι αν δεν καρποφόρησε το ενδιαφέρον μου.[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser7858

Guest
[8ea]Καθόλου άστοχο, σαν παίκτη δεν με ενδιαφέρει η εκδήλωση κι έχω κάθε δικαίωμα να μη μ' ενδιαφέρει. Σαν διχείριση, όπως ανέφερα, ενδιαφέρθηκα, ασχέτως κι αν δεν καρποφόρησε το ενδιαφέρον μου.[/8ea]



διαφωνώ !αλλα σεβαστοί την άποψη του καθενός!

το γιατί! πολύ άπλο εδώ εκπροσωπείς την εταιρία γράφεις και βοηθάς σαν διαχειριστείς!στο κεντρικό φορουμ!δεν είσαι παιχτείς !!μόνο στο φορουμ της συμμαχίας σου είσαι!!:)
 

8EAGENHS

Forum Leader
διαφωνώ !αλλα σεβαστοί την άποψη του καθενός!
δεν είσαι παιχτείς !!μόνο στο φορουμ της συμμαχίας σου είσαι!!:)

[8ea]Γελιέσαι, ουδείς μπορεί να αφαιρέσει το δικαίωμα από μέλη της ΟΔ να εκφράζουν τη γνώμη τους και ως παίκτες. Και στην προηγούμενη απάντηση διαχωρίζω την θέση μου τι κάνω ως παίκτης και τι ως μέλος της ΟΔ.
Συνεχίστε την συζήτησή σας και μην ασχολείστε με αλλότρια με σκοπό να την οδηγήσετε αλλού.[/8ea]
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Από την wiki του παιχνιδιού και την ενότητα Περσική κατάκτηση/βραβεία:
Όλες οι συμμαχίες, μετά τις 4 πρώτες θα λάβουν τις ακόλουθες ανταμοιβές -όμως και οι 4 πρώτες θα τα λάβουν επιπλέον των προαναφερθέντων:
0tfKRPD.png


Εγώ καταλαβαίνω πως τα 4 πρώτα βραβεία θα πάνε σε διαφορετικές συμμαχίες κι όποια συμμαχία κατακτά κι άλλες πόλεις, ανεξαρτήτως χρόνου κατάκτησης, θα λάβει επιπλέον τα βραβεία του πίνακα. [/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser14090

Guest
ποσο θα διαρκουν τα βραβεια; για το υπολοιπο του κοσμου;
 

DeletedUser7858

Guest
[8ea]Γελιέσαι, ουδείς μπορεί να αφαιρέσει το δικαίωμα από μέλη της ΟΔ να εκφράζουν τη γνώμη τους και ως παίκτες. Και στην προηγούμενη απάντηση διαχωρίζω την θέση μου τι κάνω ως παίκτης και τι ως μέλος της ΟΔ.
Συνεχίστε την συζήτησή σας και μην ασχολείστε με αλλότρια με σκοπό να την οδηγήσετε αλλού.[/8ea]


τίποτα δεν πάμε άλλου!!!!την γνώμη μου είπα!αν ήθελα κάτι θα στο έλεγα άμεσα οχι εμεσα!δεν ειμαστε ολη το ίδιο όπως πιστευης φυσικά


τέλος εδώ!πάμε περί του παιχνιδιού όπως είπες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
[8ea]Από την wiki του παιχνιδιού και την ενότητα Περσική κατάκτηση/βραβεία:

0tfKRPD.png


Εγώ καταλαβαίνω πως τα 4 πρώτα βραβεία θα πάνε σε διαφορετικές συμμαχίες κι όποια συμμαχία κατακτά κι άλλες πόλεις, ανεξαρτήτως χρόνου κατάκτησης, θα λάβει επιπλέον τα βραβεία του πίνακα. [/8ea]

Στο σιγμα πήραμε 2 πόλεις από την ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ πριν από όλες τις άλλες συμμαχίες και μας έδωσε κανονικά τα δώρα και του πρώτου και του δεύτερου.

7fMyO8o.png
 

DeletedUser11752

Guest
Στο σιγμα πήραμε 2 πόλεις από την ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ πριν από όλες τις άλλες συμμαχίες και μας έδωσε κανονικά τα δώρα και του πρώτου και του δεύτερου.

7fMyO8o.png
ΓΙΑΝΝΗ,ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ...''ΚΟΥΚΟΙ,ΕΜΠΕΙΡΙΑ''!!!:p
 

DeletedUser

Guest
Και εκεί που λες ότι ο Άλφα δεν θα πέσει στην παγίδα της Αρτεμισίας βλέπεις αυτό
8XWF33Y.png

Αν θεωρείτε ότι θα πέσει πολύς χρυσός σε νεότερους κόσμους, σκεφτείτε τι έχει να γίνει στον Άλφα αν συνεχίσουν να βαράνε. Επίσης, δεν έχει χάσει ούτε μία πόλη μέχρι τώρα.
 

Συνημμένα

  • 8XWF33Y.png
    8XWF33Y.png
    45,5 KB · Προβολές: 11
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14090

Guest
Τι θα γινουν οι πολεις της αρτεμισιας που δεν θα κατακτηθουν οταν ληξει, γνωριζουμε η παλι θα το ανακαλυψουμε;
 

DeletedUser14106

Guest
γηρασκω αει διδασκομενος λεγανε οι παλιοι...εδω μεσα λεμε γηρασκω και ανακαλυπτω
 

DeletedUser14090

Guest
ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ;;;;;;
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Για οποιαδήποτε ερώτηση αργείτε να λάβετε απάντηση, γιατί απλούστατα δεν υπάρχει τίποτε επίσημο, θα ανατρέχετε στην απάντηση του ποστ #4 η οποία και ισχύει μέχρι το πέρας της εκδήλωσης.
Μία εκδοχή (τελείως προσωπική άποψη), είναι ότι θα εξαφανιστούν όπως εμφανίστηκαν.[/8ea]
 

DeletedUser14106

Guest
Λοιπον οι πολεις αυτες χρησιμευουν σε 1 πραγμα να καις το στρατο σου εκαψα 70 διηρεις που δεν ηθελα να σαι καλα εταιρεια
 

-PNS-

Άρμα
Δύο πράγματα μπορεί να γίνουν με τις πόλεις. Είτε θα εξαφανιστούν όπως εμφανίστηκαν, όπως λέει και ο ΘΕΑΓΕΝΗΣ και θεωρώ πιο λογικό, είτε θα γίνουν φαντάσματα. Επίσημη ενημέρωση δεν υπάρχει, οπότε θα μάθουμε στη λήξη της εκδήλωσης...
 

DeletedUser14106

Guest
και να γινουν φαντασματα με τον στρατο που εχουν μεσα πρεπει να περιμενεις 5-10 μερες για να μπορεσεις να τις κατακτησεις
 
Κορυφή