παρανομα προγραμματα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7695
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7695

Guest
ΤΟ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΩ ΑΔΙΚΟ ΕΝΑΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ!

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙΜΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΟΩΘΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ PREMIOUM Ή ΜΗ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΙΑ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ ΤΙΜΩΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΤΟΝΙΖΩ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ!
ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΕΓΧΘΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ!
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΙΜΩΡΙΣΕΤΕ ΑΦΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΕΠΙΣΗΣ!ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΕΤΑ ΚΟΣΜΟ!ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΔΗ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΕΤΑ!

ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΛΙΚΑΡΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΥΛΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΣΤΡΑΤΟ ΚΛΠ ΚΛΠ!


Υ.Γ.:ΕΠΙΘΥΜΩ ΤΟΝ ΟΡΙΣΤΙΚΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ!

ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΤΣΙ ΠΡΟΩΘΕΙΤΕ ΕΝΑ ΜΗ ΤΙΜΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!http://gr.grepolis.com/start/rulesστους κανονισμους λεει για μονιμο αποκλεισμο σε αυτους που χρησιμοποιουν τετοιου ειδους προγραμματα


Υ.Γ. (προς διαχειριστες):ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΚΡΙΝΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΨΟΓΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ,ΑΛΛΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΩΣ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ!
this is grepolis
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Παρακαλώ κάνετε μια Αίτηση Υποστήριξης επισυνάπτοντας όλα τα ονόματα παιχτών που θεωρείτε ότι έχουν ή κάνουν χρήση παράνομων προγραμμάτων ώστε να ελεγχθούν και να τους επιβληθεί η αντίστοιχη ποινή εφόσον έχουν παρανομήσει.
 

DeletedUser7695

Guest
κυριε διαχειριστα επειδη αυτα που μου λετε τωρα ειναι κατι το οποιο γινεται και θα συνεχισει να γινεται!
Το αν καποιοιν χρησιμοποιουν παρανομα προγραμματα το ξερετε θεωρητικα μονο εσεις!Αυτο ομως δεν σας καλυπτει στο να μην μαθευτει η αληθεια!!!!!

οποτε καλυτερα απο το να μου απαντησετε λες και εκανα καποια αιτηση για αποκλεισμο καλυτερα επικεντρωθειτε στο τελευταιο μου κομματι που ειναι ο οριστικος αποκλεισμος!!!!!


Αυτη τη στιγμη στον ιοτα κοσμο ειναι σχεδον ολοι η πρωτη δεκαδα της καταταξης σε αποκλεισμο οπως και παρα πολλοι αλλοι!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ Ή ΟΧΙ!
ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΟΛΟΙ ΠΙΑ ΕΙΧΑΝ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ!ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΣΟΝ ΧΙΛΑΙΔΩΝ ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ ΘΕΨΡΟΥΝ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ!

ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΚΑΘΩΣ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΨΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ!ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΠΑΙΚΤΩΝ ΑΛΛΑ ΚΟΝΤΑ ΜΙΑΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗΣ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΣΑΣ!
 

DeletedUser

Guest
κυριε διαχειριστα επειδη αυτα που μου λετε τωρα ειναι κατι το οποιο γινεται και θα συνεχισει να γινεται!
Το αν καποιοιν χρησιμοποιουν παρανομα προγραμματα το ξερετε θεωρητικα μονο εσεις!Αυτο ομως δεν σας καλυπτει στο να μην μαθευτει η αληθεια!!!!!

οποτε καλυτερα απο το να μου απαντησετε λες και εκανα καποια αιτηση για αποκλεισμο καλυτερα επικεντρωθειτε στο τελευταιο μου κομματι που ειναι ο οριστικος αποκλεισμος!!!!!


Αυτη τη στιγμη στον ιοτα κοσμο ειναι σχεδον ολοι η πρωτη δεκαδα της καταταξης σε αποκλεισμο οπως και παρα πολλοι αλλοι!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ Ή ΟΧΙ!
ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΟΛΟΙ ΠΙΑ ΕΙΧΑΝ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ!ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΣΟΝ ΧΙΛΑΙΔΩΝ ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ ΘΕΨΡΟΥΝ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ!

ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΚΑΘΩΣ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΨΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ!ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΠΑΙΚΤΩΝ ΑΛΛΑ ΚΟΝΤΑ ΜΙΑΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗΣ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΣΑΣ!

ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ, ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΙ ΜΙΛΑΕΙ Ο dexter1987 ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΠΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.
Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ 50.000-100.000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ 15ΑΔΑ ΣΤΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΙΟΤΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΤΟ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΩΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΩΣΤΟ!ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ Ο ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ, ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ (Η ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΣ) ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΔΙΠΛΟΥΣ, ΤΡΙΠΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΔΩΔΕΚΑΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ.ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΗΦΘΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΟΝΙΣΕ Ο ΝΙΚΟΣ (dexter1987).
ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΠΡΟΣΕΒΑΛΑ ΚΑΠΟΙΟΝ/Α
Eatos
 

DeletedUser9187

Guest
ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΕΞΩ ΟΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΑΔΕΡΦΙΑ

ΕΧΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ PROGKIKAS O ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΙ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣΔ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ GODS OF SPAM ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΝΑ ΛΥΣΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΥΜΜΑΧΙΑ Ο ΛΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΘΗΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΑΔΥΝΑΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΕΝΕ ΒΑΝ ΤΕΤΟΙΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΣΧΗ ΣΑΣ

[8EA]Προειδοποίηση: Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. Η ενότητα και το νήμα αφορούν συγκεκριμένα γεγονότα του κόσμου Iota κι όχι ατομικά προβλήματα κάποιου παίκτη του κόσμου Eta.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6835

Guest
ακυρο ειναι αυτο που ειπες δεν κολαει εδω αλλα στον ετα και ουτε στον ετα αλλα στο κεντρο υποστηριξης
 

DeletedUser

Guest
Αγαπημένοι διαχειριστές, με όλο το σεβασμό και την εκτίμηση για τη δύσκολη και άχαρη δουλειά σας, που όμως με αμέριστη δύναμη και αποφασιστικότητα καταφέρνετε να φέρετε εις πέρας καθημερινά, αποφεύγοντας τις συμπληγάδες, θα ήθελα να συμφωνήσω με τους κυρίους και από τη πλευρά μου να προτείνω, (οχι για εμένα, αλλά για τη φουκαριάρα τη μάνα μου), να συνεχίσετε τον έλεγχο για τα παράνομα προγράμματα στους 200-300 πρώτους παίκτες κάθε κόσμου.
Αφού είναι γνωστό ότι το bot έχει διαδοθεί τόσο, που πλέον εκτός από τους διαχειριστές παίζουν και σχεδόν όλοι με αυτό.
Μη φοβηθείτε να αποκλείσετε 2000 - 3000 από το παιχνίδι (εντάξει θα πέσουν λίγο τα έσοδα) μόνο έτσι θα συνεχίσετε να είστε οι στυλοβάτες του δίκαιου και ισόνομου παιχνιδιού.
Όλοι περιμένουμε με αγωνία τις δραστικές κινήσεις σας και όχι μόνο ban επιλεκτικά σε 10-20 αλλά σε όλους.
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Αγαπημένοι διαχειριστές, με όλο το σεβασμό και την εκτίμηση για τη δύσκολη και άχαρη δουλειά σας, που όμως με αμέριστη δύναμη και αποφασιστικότητα καταφέρνετε να φέρετε εις πέρας καθημερινά, αποφεύγοντας τις συμπληγάδες, θα ήθελα να συμφωνήσω με τους κυρίους και από τη πλευρά μου να προτείνω, (οχι για εμένα, αλλά για τη φουκαριάρα τη μάνα μου), να συνεχίσετε τον έλεγχο για τα παράνομα προγράμματα στους 200-300 πρώτους παίκτες κάθε κόσμου.
Αφού είναι γνωστό ότι το bot έχει διαδοθεί τόσο, που πλέον εκτός από τους διαχειριστές παίζουν και σχεδόν όλοι με αυτό.
Μη φοβηθείτε να αποκλείσετε 2000 - 3000 από το παιχνίδι (εντάξει θα πέσουν λίγο τα έσοδα) μόνο έτσι θα συνεχίσετε να είστε οι στυλοβάτες του δίκαιου και ισόνομου παιχνιδιού.
Όλοι περιμένουμε με αγωνία τις δραστικές κινήσεις σας και όχι μόνο ban επιλεκτικά σε 10-20 αλλά σε όλους.

Δεν κάνουμε διακρίσεις στις παραβάσεις και στις ποινές.
Για υτο και με τον άλλον σας λογαριασμό αγαπητέ πήρατε ένα ωραίο μόνιμο και ας είχατε εκατομμύρια πόντους.
Σας προτείνω να βρείτε κάτι να ασχοληθείτε στην ζωή σας και να αφήσετε ήσυχο το grepolis γιατί από αυτό έχετε αποκλειστεί οριστικά (για πάντα δηλαδή, αν δεν το έχετε καταλάβει).

Α και να μην ξεχάσω μόνιμος αποκλεισμός και σε αυτόν τον λογαριασμό σας, μαζί με τους άλλους τόσους που έχετε φτιάξει αυτές τις μέρες.
 

DeletedUser

Guest
Αγαπημένοι διαχειριστές, με όλο το σεβασμό και την εκτίμηση για τη δύσκολη και άχαρη δουλειά σας, που όμως με αμέριστη δύναμη και αποφασιστικότητα καταφέρνετε να φέρετε εις πέρας καθημερινά, αποφεύγοντας τις συμπληγάδες, θα ήθελα να συμφωνήσω με τους κυρίους και από τη πλευρά μου να προτείνω, (οχι για εμένα, αλλά για τη φουκαριάρα τη μάνα μου), να συνεχίσετε τον έλεγχο για τα παράνομα προγράμματα στους 200-300 πρώτους παίκτες κάθε κόσμου.
Αφού είναι γνωστό ότι το bot έχει διαδοθεί τόσο, που πλέον εκτός από τους διαχειριστές παίζουν και σχεδόν όλοι με αυτό.
Μη φοβηθείτε να αποκλείσετε 2000 - 3000 από το παιχνίδι (εντάξει θα πέσουν λίγο τα έσοδα) μόνο έτσι θα συνεχίσετε να είστε οι στυλοβάτες του δίκαιου και ισόνομου παιχνιδιού.
Όλοι περιμένουμε με αγωνία τις δραστικές κινήσεις σας και όχι μόνο ban επιλεκτικά σε 10-20 αλλά σε όλους.

Tώρα ειλικρινά με αυτό το πόστ συγκινήθηκα.Κατάλαβαμε σαν διαχειριστές πραγματικά τι πρέπει να κάνουμε.Προσωπικά περίμενα ειλικρινά πάρα πολύ καιρό να μου υποδείξει ΚΑΠΟΙΟΣ τι πρέπει ακριβώς να κάνω.
Και ιδιαίτερα όταν αυτός ο ΚΑΠΟΙΟΣ είναι το άτομο αυτό που μέσα σε λίγες ημέρες έχει στείλει παντού μήνυμα για την χρήση bot και έχει κυριολεκτικά κάνει τον server να σέρνεται.
Απορώ με ποιά λογική αγαπητέ μου βγήκες στο εξωτερικό φόρουμ και ειρωνεύεσαι κιόλας.Ειλικρινά μας έχεις αφήσει άφωνους....
Και μιλάς για δίκαιο και ισόνομο παιχνίδι όταν ο ίδιος δεν έχει φροντίσει να παίξεις με ίσους όρους.
Και ξέρεις κάτι ακόμα.Δεν έχουμε πρόβλημα να αποκλείσουμε και 2000 και 3000.Αρκεί να καθαρίσει το Grepolis από όσους δεν τηρούν τους Κανονισμούς.
Δεν θα μακρυγορήσω άλλο.Προσωπικά τα σέβη μου και καλές σας μόνιμες διακοπές από το εξωτερικό φόρουμ.
 

DeletedUser

Guest
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ, Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ grepolis, ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΝ Η ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΑΣ; ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΙΞΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ... ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΑ ΕΝΑ ΜΟΝΙΜΟ ΒΑΝ ΜΗΠΩΣ ΞΕΚΟΛΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΗΔΙΑ. ΕΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΤ ΠΑΝΤΟΥ, ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ. ΑΦΟΥ ΕΣΕΙΣ ΜΕΡΟΛΗΠΤΕΙΤΕ ΣΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΑΣ, ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΤΡΟΠΟ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ, ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΛΕΝΞΕΙ, ΑΛΛΑ Η ΓΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ. ΑΣ ΑΝΑΡΩΤΗΘΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΜΕΛΗ ΣΑΣ, ΠΟΣΟ ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΑΦΟΥ ΑΙΤΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΠΑΙΖΕΙ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ, ΟΤΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ. ΤΕΛΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ, Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΑΥΤΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΟΣΑ ΑΒΑΣΙΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΕΙΚΤΑ ΛΕΤΕ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΥΣ ΣΑΣ, ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ.
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Πως εμφανίζονται συνέχεια από το πουθενά "παίχτες" που μπήκανε σήμερα στο παιχνίδι να απαντήσουν σε ένα τέτοιο θέμα.
Θα μείνει αναπάντητο ερώτημα, οι αναγνώστες του φόρουμ έχουν νοημοσύνη και θα το κρίνουν.

Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ grepolis, ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΝ Η ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΑΣ;
Απευθύνεται σε εκείνον που μετά από συνεχείς παραβάσεις τιμωρήθηκε όπως ορίζουν οι κανόνες.
Και αντί να δεχθεί την ευθύνη του, παρενοχλεί καθημερινά όλους τους παίχτες.
Οπότε όχι δεν είναι μαγκιά του.
Εδώ κάποιοι μπήκαν για να παίξουν και όχι να γίνονται αποδέκτες της πικρίας του κάθε παίχτη.

ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΙΞΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ...
Προφανώς και δεν ξέρετε.
Ρωτήστε τον παίχτη αυτόν να σας πει αν το βρίσκουμε ή όχι.
Έχει εμπειρία, έχει δεχθεί τους περισσότερους αποκλεισμούς στο παιχνίδι από οποιονδήποτε άλλο παίχτη.

Δεύτερον τα παρακάτω στοιχεία είναι της Γερμανικής εταιρείας που ανήκει το παιχνίδι.
Επικοινωνία
InnoGames GmbH
Harburger Schloßstraße 28
21079 Αμβούργο (Hamburg)
Γερμανία (Germany)

Φαξ: 040 7889335 21
Αριθμός φορολογικού μητρώου: DE264068907
Επαρχιακό δικαστήριο Hamburg, HRB 108973
Στελέχη εταιρίας: Eike Klindworth, Hendrik Klindworth, Michael Zillmer

Διεύθυνση e-mail: info@innogames.de (Όχι υποστίριξη για το παιχνίδι, μόνο Γερμανικά και Αγγλικά παρακαλούμε)
Δυστυχώς για εσάς η καραμέλα ότι μεροληπτούμε, ότι δεν ελεγχόμαστε, ότι βοηθάμε φιλαράκια κτλ είναι παλιά.
Αυτή λοιπόν η εταιρεία η οποία έχει τόσα πολλά παιχνίδια σε όλο τον κόσμο με εκατομμύρια παίχτες σε 25 χώρες, δυστυχώς πάλι για εσάς δεν είναι χαζοί, είναι αρκετά χρόνια σε αυτή τη δουλειά.
Οπότε και ελεγχόμαστε καθημερινά από αυτούς που είναι προφανές ότι δεν έχουν φιλαράκια στην Ελλάδα, Ούτε στην Γαλλία, ούτε στην Τουρκία.
Αν και πάλι το πάτε σε ιστορίες συνωμοσίας ότι και η εταιρεία είναι στο κόλπο και x-files κτλ, σας το λέω από τώρα ότι το θέμα θα κλειδώσει.
Είμαι fan της επιστημονικής φαντασίας αλλά μέχρι ένα όριο.
Δεν θα επιτρέψω καμία έμμεση ή άμεση προσβολή προς τους διαχειριστές του παιχνιδιού.
Δεν είχατε, δεν έχετε και δεν θα έχετε κανένα δικαίωμα να προσβάλλετε την τιμή και την αξιοπρέπεια μια ολόκληρης ομάδας ανθρώπων επειδή σας αρέσουν οι ιστορίες συνωμοσίας.

ΥΓ. το ότι κάνατε νέο λογαριασμό και καλά για να μην γνωρίζουμε ποιος είστε, δεν βοηθάει.
Βλέπουμε άνετα ποιος λογαριασμός κρύβεται από πίσω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
γιατι δεν μπλοκαρετε την Ip του παιχτη να μην μπορει να ξαναγραφτει στον server;;
 

DeletedUser

Guest
ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ!
ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ, ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΕΙΝΑΙ, ΠΩΣ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ! ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΩΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΓΝΟΥΜΕ! ΑΡΑ ΤΟ ΝΑ ΕΙΚΑΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΟΦΕΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ.
ΤΑ ΑΝΩΤΕΡΩ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑ'Ι'ΔΕΨΩ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΒΑΘΟΣ!
ΣΧΕΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΥΕΩ ΠΩΣ ΗΔΗ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΠΑΙΚΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΧΑΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΔΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΟΙΝΗ ΟΠΩΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ!
Η ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΥΘΜΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΛΟΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!
ΕΠΙΣΗΣ Η ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗ ΤΩΝ ΑΠΩΛΕΙΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΑΠΟ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΑΡΑΒΑΤΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΗ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΥΤΗΝ!!!!

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΕΩΝ ,
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ,

ΜΕΓΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
 

DeletedUser7695

Guest
Αν και πάλι το πάτε σε ιστορίες συνωμοσίας ότι και η εταιρεία είναι στο κόλπο και x-files κτλ, σας το λέω από τώρα ότι το θέμα θα κλειδώσει.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΘΩΣ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΣΑΣ!!!!ΤΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟΣΚΟΠΟΥΝ ΣΤΟΝ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΟΥΣ ΟΝΟΜΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΥΠΟ ΙΣΟΥΣ ΟΡΟΥΣ!

ΤΟΝΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ....!
ΦΙΛΟΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ!
ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΜΕΓΑΛΟΘΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΙΟΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΦΤΑΣΑΝΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ!

ΕΧΕΤΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ 3-4 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΑ!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΣΑΣ!ΚΛΕΨΑΤΕ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ!
ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ???????????

ΑΣ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.........

Υ.Γ. Κυριοι απο την ομαδα διαχειρησης θα σας παρακαλουσα να μην κλειδωσετε το θεμα για να δουμε το θαρρος τους και την πραγματικη μαγκια τους στο να απαντησουν!:mad:
 

DeletedUser

Guest
ΝΙΚΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ << ΜΑΓΚΙΑΣ >>, ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ! ΠΩΣ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΑΥΤΕΣ( ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑΠΛΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ)ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑ ΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥ ΜΑΓΚΙΑΣ!
ΙΣΑ ΙΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΟΙ ΙΣΧΥΡΙΣΜΟΙ ΜΑΣ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΟΥΝ ΤΟΤΕ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΕΙΝΑΙ << ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΙ >>.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΚΑΤΙ ΟΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΜΩΣ, ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ!

ΟΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΕΘΕΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΣΕΒΑΣΤΑ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ!
 

DeletedUser

Guest
ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ!
ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ, ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΕΙΝΑΙ, ΠΩΣ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ! ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΩΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΓΝΟΥΜΕ! ΑΡΑ ΤΟ ΝΑ ΕΙΚΑΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΟΦΕΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ.
ΤΑ ΑΝΩΤΕΡΩ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑ'Ι'ΔΕΨΩ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΒΑΘΟΣ!
ΣΧΕΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΥΕΩ ΠΩΣ ΗΔΗ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΠΑΙΚΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΧΑΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΔΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΟΙΝΗ ΟΠΩΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ!
Η ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΥΘΜΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΛΟΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!
ΕΠΙΣΗΣ Η ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗ ΤΩΝ ΑΠΩΛΕΙΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΑΠΟ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΑΡΑΒΑΤΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΗ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΥΤΗΝ!!!!

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΕΩΝ ,
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ,

ΜΕΓΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ


ΣΩΤΗΡΗ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΥΜΦΩΝΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ.. ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙ ΕΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΕΙΣ Κ.Λ.Π. ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ.

ΦΙΛΙΚΑ.
Eatos
 

DeletedUser

Guest
ΣΥΦΜΟΝΩ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΣΑΝ ΤΟ ΒΛΑΚΑ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ 10 ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ, ΕΦΤΑΣΑΝ ΩΣ ΕΚΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ!!!!!!!1!

ΣΥΦΜΟΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΝΙΜΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ!

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ. ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΙΖΩ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΗΝ ΜΥΣΤΙΚΟΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΣΟΛΟΓΑ.ΟΛΟ ΑΟΡΙΣΤΕΙΕΣ, ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΟΗΜΑ,ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΓΓΑΛΙΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΠΑΤΟΥΝ,ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΚΑΙ ΗΜΙΜΕΤΡΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΝΟΗΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ Η ΗΓΕΣΙΑ ΜΙΑΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ. ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΝ. ΑΝ ΤΑ ΟΦΕΛΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΚΟΜΙΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ; ΠΑΛΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΗΡΩΕΣ ΠΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΙΚΗΣΑΝ ΕΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ.ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΔΙΚΗ ΗΤΤΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΜΕ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΜΕΣΑ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑΝ Ή ΔΥΟ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΜΙΛΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΜΙΑΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΑΣ ΣΤΕΡΗΘΗΚΕ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΝΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΑΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΟΡΟΥΣ.
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΟΣ.
ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΥΜΜΑΧΟΣ pico apico ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ "ΜΑΓΚΙΑΣ" ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ. ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ "ΚΛΕΨΙΑΣ". Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ "ΜΑΓΚΑΣ" ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΘΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΔΥΝΑΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙ, ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟ! ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ "ΜΑΓΚΑΣ".

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΦΙΛΙΚΑ
Eatos
 
Κορυφή