[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ( παλι εγω ) ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΑΙΧΤΗ?

  • Δημιουργός θέματος Μητσοτάκης13
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
αυτο μπορειτε να το λαβετε ως συμβουλη αλλα και ως ερωτηση

πολλοι παιχτες φιλοι,κλπ θελουν να ειναι κοντα οπως επισης καποιοι παιχτες οταν πανε σε εναν νεο κοσμο θελουν να ξαναμπουν στην θαλασσα που ηταν σε καποιο αλλο κοσμο , π.χ εγω επαιζα στον θητα στην 56 και εχω κανει 10 επαννεκινησεις για να μπω και στον 'νι' στην 56

θα μπορουσατε και εσεις που το μεταβιβαζεται και οι απο πανω (innogames) αντι για την πιξυδα που βλεπει ενας παιχτης να βλεπει εναν πινακα με ολες τις θαλασσες και να επιλεγει που θα παει

αυτα για σημερα , να εχετε μια καλη μερα

images
 

DeletedUser

Guest
Φιλε μου μπορεις να κανεις το εξης...

Λες σε εναν παικτη που παιζει στην 56 να σε προσκαλεσει σε αυτη τη θαλασσα μολις του το πεις και σου απαντησει πως δεχεται πατας διαγραφη και πας στο e-mail σου μολις τελειωσει η διαγραφη να δεχτεις την προσκληση
 

DeletedUser6835

Guest
Δεν χρειάζεται να κάνει διαγραφή λογαριασμού,μπορεί να κάνει μια επαννεκίνηση και να του στείλει τον σύνδεσμο για να έρθει κοντά του.
 

DeletedUser8198

Guest
καλη η σκεψη σου αλλα καποιες θαλασσες δεν ειναι ανοιχτες δλδ αν εγω στην αρχη διαλεξω την 1 θαλασσα αντε ελατε να με βρειτε περιμενω μολις ανοιξουν τα θαυματα να τα κανω κιολας κ αντε να τα σπασετε (γιατι οταν αρχηζει η εποχη των θαυματων απ οτι ξερω δεν μπαινουν νεοι παιχτες σ αυτον τον κοσμο) επισης γιατι να δωσει μειλ σ εναν αγνωστο που μετα μπορει να γινει εχθρος ποιος μου λεει εμενα οτι ολη μερα δεν θα προσπαθει να σπασει τον κωδικο του (υπαρχει κ προσκληση μεσο λινγκ σαν καλυτερος τροπος)
 

DeletedUser8730

Guest
Οι κόσμοι μέχρι τώρα έχουν σταματήσει να δέχονται παίχτες από τη στιγμή που ολοκληρώνει μια συμμαχία και τα 4 θαύματα.. Πιθανότατα να συμβαίνει το εξής. Οι παίχτες που είναι στην 56 πχ θάλασσα στον Νυ μπορεί να έχουν ξεφύγει από άποψη δυναμικότητας. Ενδεχομένως να παίζει και αυτός ο παράγοντας ρόλο, καθώς είναι γνωστό ότι σε βγάζει σε θάλασσες με σχετικά ισοδύναμους παίχτες. Τώρα για το άλλο να επιλέγεις εσύ, συγκεκριμένα δεν θεωρώ ότι μπορεί να βοηθήσει στην ανάπτυξη, με την εξής έννοια. Σκέψου κάνουμε μετακόμιση εμείς από έναν κόσμο σε έναν άλλο, και επιλέγουμε αυτομάτως την 67 όλοι για παράδειγμα σαν συμμαχία. Αντίστοιχα το κάνουν και άλλοι. Άντε μετα θα έχει η χ συμμαχία την τάδε θάλασσα, η ψ την άλλη κοκ. Παιχνίδι είναι δύσκολο να γίνει με αυτόν τον τρόπο κατά την άποψή μου. Άλλο να κινηθούν όλοι προς μια κατεύθυνση πχ νοτιοδυτικά, και να τους βγάλει σε παραπλήσιες θάλασσες.

Υγ Νομίζω ότι καλύτερα είναι να μεταφερθεί πλέον κάπου αλλού το thread για να συνεχίσουμε ελεύθερα τη συζήτηση, αν είναι εύκολο για να μην ξεφύγουμε από την ουσία της ερώτησης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια αλλο εννοω ,
θελω να μπω στον ξι οταν ανοιξει και να μπω στην 56 που επαιζα παντα αλλα απο την στιγμη που κανεις δεν θα εχει μπει ποιος να με καλεσει?
αν μπω με την πιξυδα και πατησω νοτιοανατολικα αντι για την 56 μπορει να με βγαλει στην 66 και μετα πρεπει να παρω προσκληση και να περιμενω 5 μερες για να μπω στην 56
 

DeletedUser8340

Guest
ας σε βγάλει 66! το θέμα είναι ότι είσαι ακριβώς δίπλα στη θάλασσα που σε ενδιαφέρει. στέλνεις όταν μπορείς αποικιακό στην 56 και όταν μπορείς κάνε μια ανταλαγή πόλης, δίνεις την πόλη σου στην 66 και παίρνεις ενός άλλου στην 56(εφόσων συμφωνείτε...)
 

DeletedUser9735

Guest
οταν μπεις βρες εναν παικτη απο την 56 ζητησε του να σε βαλει στην σημμαχια του κ μετα κανε επαννεκηνιση κ επελεξε να πας κοντα στην σημμαχια σου.ουτε mail θα δωσεις ουτε τιποτα.μετα βγες αν θες απο την σημμαχια κ κανε το παιχνιδι σου.εκτος αν εισαι ο πρωτος που θα μπεις κ δεν υπαρχη κανεις αλλος στην 56.χαχαχα
 
Κορυφή