[ΕΡΩΤΗΣΗ] κολαει το παιχνιδι σε ipad ,iphone

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12577
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser12577

Guest
μηπως ξερει καποιος να με βοηθησει παταω στο forum την πολη που εχουμε βαλει με bbc για να στειλουμε αμυνεσ ή επιθεσεις ή θεικες και κολαει στην φορτωση το παιχνιδι και δεν με μεταφερει στην πολη ! σας επισυναπτω δυο φωτογραφιες για να καταλαβετε
bKbDwhc.png

W0xh7gN.png


ακομα αλλο ενα πριν εμπαινα απο το browser του κινιτου και εκανα συνδεση απο επιφανεια εργασιασ και επαιζα το παιχνιδι οπωσ στο pc , τωρα μετα την αναβαθμιση μου βγαζει μονο εγγραφη στο παιχνιδι και απο κατω που λεει οτι ειμαι ηδη εγγεγραμενος και δεν κανει τιποτα μου βγαζει παλι το ιδιο και δεν μπορω να κανω εισοδο.

N5viS9m.png


αν καποιος μπορει να με βοηθησει ευχαριστω εκ των προτερων
 

DeletedUser13881

Guest
μηπως ξερει καποιος να με βοηθησει παταω στο forum την πολη που εχουμε βαλει με bbc για να στειλουμε αμυνεσ ή επιθεσεις ή θεικες και κολαει στην φορτωση το παιχνιδι και δεν με μεταφερει στην πολη ! σας επισυναπτω δυο φωτογραφιες για να καταλαβετε
bKbDwhc.png

W0xh7gN.png


ακομα αλλο ενα πριν εμπαινα απο το browser του κινιτου και εκανα συνδεση απο επιφανεια εργασιασ και επαιζα το παιχνιδι οπωσ στο pc , τωρα μετα την αναβαθμιση μου βγαζει μονο εγγραφη στο παιχνιδι και απο κατω που λεει οτι ειμαι ηδη εγγεγραμενος και δεν κανει τιποτα μου βγαζει παλι το ιδιο και δεν μπορω να κανω εισοδο.

N5viS9m.png


αν καποιος μπορει να με βοηθησει ευχαριστω εκ των προτερων

να συνεχίσω την ερώτηση του φίλου.. από το δικό μου iphoneδεν είχα ποτέ τον συναγερμό ή τον ήχο όταν μου γινότανε επίθεση. έκανα απεγκατάσταση και εγκατάσταση, άλλαξα όλες τις ρυθμίσεις και πάλι τίποτα.. το μόνο που πέτυχα είναι να μου βγάζει στην οθόνη ότι "η πόλη σου ... δέχεται επίθεση" ούτε ήχος ούτε τίποτα..
μήπως θα πρέπει να το κοιτάξετε και αυτό??????
 
Κορυφή