[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] κατασκευη,ποντοι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9810
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9810

Guest
καλησπερα.θα ηθελα να μου πειτε σε περιπτωση που χτισω ενα εμπορικο παιρνω καποιους ποντους και οτι προσφερει,αν το γρεμισω μπορει να χτισω π.χ ενα πυργο στην θεση του?χανω τους ποντους που πηρα απο το εμπορικο και τις ιδιοτητες του?ευχαριστω.
 

DeletedUser

Guest
500 πόντους παίρνεις .....
ναι μπορείς να το γκρεμίσεις και να χτίσεις κάτι άλλο..
όταν το γκρεμίσεις θα σου αφερεθούν 500 πόντοι από την πόλη....
 

DeletedUser9810

Guest
και οι ιδιοτητες απο το εμπορικο χανονται?και μετα το γκρεμισμα επιστρεφοντε καποια υλικα απο αυτα που το εφτιαξες η τα χανεις?ευχαριστω.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Φυσικά και χάνονται οι ιδιότητες, αλίμονο. Υλικά παίρνεις πίσω μόνον όταν ακυρώνεις ήδη δοθείσα εντολή κτισίματος. Σε κατεδαφίσεις το μόνο που σου επιστρέφεται είναι ο αντίστοιχος πληθυσμός.[/8EA]
 

DeletedUser9810

Guest
Σε ευχαριστω με καλυψες αν και θα μου εκανες χαρη να μου πεις την γνωμη σου για το τι θα εκτιζες απο τα 4[στα δεξια]για πρωτη πολη,οπως και να εχει ευχαριστω.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Και για την πρώτη και για τις υπόλοιπες, αναλόγως σε τί νερά βρίσκεσαι. Αν είναι γαλήνια και γαλαζοπράσινα, άγαλμα, αν είναι τρικυμιώδη και μολυβόχροα πύργο. [/8EA]
 

DeletedUser9810

Guest
[8EA]Και για την πρώτη και για τις υπόλοιπες, αναλόγως σε τί νερά βρίσκεσαι. Αν είναι γαλήνια και γαλαζοπράσινα, άγαλμα, αν είναι τρικυμιώδη και μολυβόχροα πύργο. [/8EA]

σε ευχαριστω.θα προτιμησω τον πυργο γιατι τιποτα δεν ειναι για παντα γαλαζοπρασινο,και θα καταχραστω την γνωση σου κανωντας την ερωτησει πια ειναι μια καλη αμυνα σε στρατο ξηρας?ευχαριστω.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Στην ενότητα "Οδηγοί-Τακτικές" υπάρχουν γνώμες πολλών παικτών που θα σε βοηθήσουν.
Η δική μου σχολή απαγορεύει το στράτευμα "ορφανοτροφείο". (με τον όρο ορφανοτροφείο χαρακτηρίζω τα πανοποιότυπα τμήματα στρατού). Καμιά μου πόλη είτε αμυντική είτε επιθετική δεν είναι ίδια με κάποια άλλη (εξαιρούνται οι αμιγείς ναυτικές και αεροπορικές). [/8EA]
 

DeletedUser9810

Guest
[8EA]Στην ενότητα "Οδηγοί-Τακτικές" υπάρχουν γνώμες πολλών παικτών που θα σε βοηθήσουν.
Η δική μου σχολή απαγορεύει το στράτευμα "ορφανοτροφείο". (με τον όρο ορφανοτροφείο χαρακτηρίζω τα πανοποιότυπα τμήματα στρατού). Καμιά μου πόλη είτε αμυντική είτε επιθετική δεν είναι ίδια με κάποια άλλη (εξαιρούνται οι αμιγείς ναυτικές και αεροπορικές). [/8EA]
σε ευχαριστω για τις αποψεις σου και τον χρονο σου.
 
Κορυφή