θαυματα

  • Δημιουργός θέματος arisiahos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8539

Guest
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΣΑΛΑΜΑΛΑΚΟΥΜ... ΛΟΙΠΟΝ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΩ, " ΟΣΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ" , ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΜΕ ΣΕΝΑ... ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΠΥΞΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΥΝΕΡΓΑ ΤΟΥ ΜΑΓΚΑΙΒΕΡ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΝΟΥΝ ΧΡΗΣΙΜΑ... ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ, ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΨΕΥΤΟΝΙΚΗΤΕΣ ΤΟΥ ΙΟΤΑ ΠΟΥ ΑΠΟΧΩΡΙΣΑΝ ΑΗΔΙΑΣΜΕΝΟΙ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΤΑ ΒΕΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΒΑΝ ΣΤΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ ΤΟΥΣ( ΛΟΥΙΣ, ΣΑΛΑΜΙΣ,ΚΟΣΧΑΤ, κτλ ) . ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΙ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΒΕΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΣΟΥ ΚΑΘΩΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙΣ.

ΜΑΓΚΕΣ , ΦΙΛΟΙ , ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ ΑΠΟ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΕΣ ΕΜΕΙΣ ΧΤΥΠΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΓΑΜΕ ΜΠΛΟΥΜ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΣΠΑΣΑΜΕ ΟΤΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΕΙΧΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΟΥΤΕ ΓΙΝΑΜΕ ΕΜΠΟΡΟΙ ΑΠΛΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΠΙΣΤΟΙ ΣΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΧΕΣ.

ΑΦΗΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΧΤΙΣΟΥΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ( ΣΕ ΝΗΣΙΑ ΠΟΥ ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ ΤΟ 80% ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΝ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΕΜΙΤΑ ΜΕΣΑ ΑΣ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?) ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ ΜΑΣ.... ΣΤΡΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ....

ΝΙΚΗΤΕΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ....

ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ : ΣΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΦΑΡΟΥΣ ( ΟΙ ΔΙΗΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ) ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΣΦΕΝΤΟΝΕΣ , ΙΠΠΕΙΣ , ΟΠΛΙΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΞΑ , ΞΙΦΟΙ ΚΑΙ ΑΡΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ...

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΑΠΕΙΛΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΙΧΤΗ ΤΩΝ 3000 ΠΟΝΤΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΟΛΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΟΝΤΟΥΣ ΟΙ ΑΡΧΗΓΟΙ ΤΟΥ....

ΦΙΛΙΚΑ,
thegreatkara81
 

DeletedUser

Guest
λοιπον... προεκυψε κατι το εξαιρετικο και να 'μαι παλι! λοιπον υπεροχε καρα 81... παρε αυτο για αρχη για να δεις ποιος κανει επιθεση με τοξα ξιφοι και διηρεις..http://prntscr.com/7op2n! δευτερον, κανεις δεν σε απειλησε με πυξιδα... απλα σε προειδοποιησε! Εμενα οταν με προειδοποιουν τους ευχαριστω και δεν τους κανω επιθεση (εσυ φυσικα τωρα που τα λεμε με την δικη σου συμμαχια δεν μπορεις να κανεις και μια σωστη επιθεση!)! σε προειδοποισα λοιπον για να φτιαξεις αμυντικα γτ αυτο που θα παθεις δεν θα εχει προηγουμενο...! τριτον δεν ειμαι ενας απλως παικτης 3000 ποντων ειμαι ενας ΙΔΡΥΤΗΣ http://prntscr.com/7opab... κλεινωντας και εγω θα σου πω τις συμβουλες να τις κρατησεις για τους δικους σου συμμαχους και οχι για ΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ!
Y.G. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΛΟΓΟΠΑΙΓΝΙΟ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΩ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΟ ΓΥΡΝΑΣ ΣΤΙΣ ΒΡΙΣΙΕΣ... noobaki! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8539

Guest
ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥ ΑΔΕΡΦΕ ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΗΣ ΕΓΙΝΕ ΛΑΘΟΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΤΥΠΩΣΗ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΒΡΙΣΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΛΟΓΟΠΑΙΓΝΙΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΥΘΕΥΩΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΡΙΝΩ ΣΚΟΠΙΜΟ...ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΣΟΥ . ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΠΑΙΧΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΟΔΗΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΑΙΖΕΤΕ.


ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΙΔΡΥΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΙΔΡΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΙΣΑΞΙΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΦΕΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟΝΕΜΕΤΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΙΚΑ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ ΙΔΡΥΤΗ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΔΩ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ Η ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ ΜΟΥ. ΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ.... ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΠΑΩ ΕΠΙΘΕΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΜΥΝΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.... ΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ... ΕΣΤΡΩΣΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΚΙ.

ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΙΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΔΥΝΑΜΗ....


ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ¨ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΞΕΝΑ ΚΟΛΥΒΑ ΚΗΔΕΙΑ¨....
 

DeletedUser

Guest
salamalekoum ΜΙΛΑ ΑΝΟΙΧΤΑ. ΟΧΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΕΣ Κ.Λ.Π.... ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?
 

DeletedUser

Guest
ειμαι ενας παιχτης γκρεπολις... σου ειπα το ονομα μου.. σου αρκει? αν οχι δεν μπορω να κανω κατι ακομη.... ο φιλος μας ο πικο απικο εφαγε μπαν.... πως εγινε αυτο απο εναν τοσο εντιμο παικτη?????? οποιος χανει ψαχνει δικαιολογιες, οταν ψαχνεις δικαιολογιες κατηγορεις τους αλλους και δεν κοιτας την ΜΟΥΡΗ ΣΟΥ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7695

Guest
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.......................!!!!

Απο τους κανονισμους:
Απαγορεύεται η χρήση προγραμμάτων bots που ως κύριο σκοπό τους έχουν την αυτοματοποίηση των ενεργειών στο παιχνίδι. Οι χρήστες τιμωρούνται με μόνιμο αποκλεισμό από το παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
το κανατε και αυτο γαργαρα... αναμενομενο ηταν φυσικα και στο επανελθεται στην καραμελα σας... ατιμοι dEmocracy εχετε δημιουρησει προβληματα... εφυαλτες και κλαμα διχως σταματημο....
Υ.Γ. ξεχνατε πολυ ευκολα βλεπω... την ιδια περιοδο με τους μπαναρισενους οπως αρεσκεστε να λετε ειχαν φαει μπαν και καμαρια της δικιας σας υπερ... dark lord,ntgd και αλλοι απο αυτους που δεν ειναι αξιομνημονευτοι...πριν ενα μηνα περιπου ηταν μπαναρισμενοι παικτες οπως ο μιχoς, ο prionokordelas,o ippocratis, ο gkaldelis... ο τελευταιος μαλιστα δεν αντεξε την ομαδικη που δεχτηκε και λυποτακτησε... τρ μπαναρισμενος ο εντυμος pico apico...παλιοτερα ο anticodakias, sottos21 και ακομα 2-3 παικτες που δυστηχως δεν θυμαμαι ονοματα...νομιζω εχετε πολυ επιλεκτικη μνημη αγαπητοι κοκκινοι και το ιδιο επιλεκτικα κρινεται!...
 

DeletedUser7695

Guest
φιλε σαλαμι αλεκο-αγγελε!!!!


αυτοι που λες γιατι ειχαν τιμωρηθει????????
εγω στο λεω ανοιχτα και εχω αποδειξεις!!!!
οτι αποκλειστικατε 10 μερες για bot!!!!

θα μου εξηγησεις εσυ και ολοι οι αλλοι γιατι επανηλθατε στο παιχνιδι????
Δεν νομζω κανεις απο τη συμμαχια μου να ειχε αποκλειστει για bot!!!
Κατι που με εσας εγινε!!!!

ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΘΕΣΩ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ..................!!!!!!





ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑΥΜΑΤΑ........

Υ.Γ.: ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Η ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ????????????????????
 

DeletedUser

Guest
ρωτα τους φιλους σου τους ινβικτους γτ γυρισαν... και αυτοι για μποτ εφαγαν μπαν απο οσο μπορω ν ξερω χωρις να βαζω τα χερια μου στην φωτια... εσυ ομως πως μπορεις να ξερεις τον λογο που εφαγαν μπαν οι συμμαχοι μου? απο οσο ξερω τα αιτια δεν ειναι ανακοινωσιμα σε τριτους... και αληθεια πες μου κατι ακομα αγαπητε Νικο εχει διαφορα αν ενας παικτης χρησιμοποιει προγραμματακι ή αν εχει διπλους και τριπλους λογαριασμους? γτ κανετε τα στραβα ματια ρε σεις?? αλλα να μου πεις ο καθενας βλεπει την καμπουρα του αλλου και οχι την δικη του... ειδικα οταν αυτος ειναι απο κατω!!!
 

DeletedUser7695

Guest
ΕΙΠΑΜΕ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΦΙΛΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ...!!!!

ΠΟΣΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΕΙ.....

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΝΒΙΚΤΟΥΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ...ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ:
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ!
ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ????ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΥΠΕΡ ΜΕ ΙΝΒΙΚΤΟΥΣ!
ΠΟΥ ΤΟ ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΥΠΕΡ?


ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΣΩ ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
 

DeletedUser

Guest
δεν μπορω να καταλαβω τον λογ που γελας? :D κοιτα εγω βαρεθηκα να ασχολουμαι αλλο μαζι σας... δεν ξαναγραφω στο ποστ οτι και να γινει.... δειτε σου επαναλαμβανω την καμπουρα σας και μετα μιληστε για τις ξενες!! τα υπολοιπα στο παιχνιδι..! καλη συνεχει και καλες μαχες να εχουμε...
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ. ΔΙΚΑΙΩΣΥΝΗ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΄ΝΑΙ ΚΑΛΕΣ..
 

DeletedUser7695

Guest
ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΩ...........!!!!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΩ!!!!

ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ

ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΩ ΣΕ ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΜΥΝΑΣ!!!
ΑΝΤΕ ΣΤΕΙΛΕ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΜΙΑ.....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ 54 ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
 

DeletedUser

Guest
μα δε παλευεστε λέμε βρε παιδια.Παιξτε το παιχνίδι.Αυτά.
 

DeletedUser

Guest
ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ. ΕΠΕΙΔΗ ΤΡΩΓΕΣΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΣΤΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΤΟ ΣΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ, ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ Ή Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ. ΓΙΑ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΙΑ ΚΩΔΙΚΩΝ. ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΑΝ?
 

DeletedUser

Guest
κοίταξε salamalekoum επειδή μιλάς μιλάς και ξαναμιλάς καλύτερα να μασάς παρα να μιλάς για συμμαχους μου και την συμμαχία μου είπα να σου απαντήσω...ναι έφαγα ban για bot δεν το αρνούμαι όπως και μερική δικη μου αλλα φάγαμε ban για μερικές μέρες ενώ και η δικη σας σύμμαχη παράλληλα φάγανε ban άλλη για 10 μέρες άλλη για 5..αλλα γιατί ακόμα μερική δικη σας έχουν ban ακόμα όπως vaggos66 thekal Βελλεροφοντης thanosar BMWQueen για μόνιμο ban μου φαίνεται ....και μην ξεχάσω τους καινούργιους που έχουν ban για κοινοχρησία για bot για διπλούς λογαριασμούς δεν ξέρω Alexander5012 και peiler ....δεν θα μίλαγα για τους συμμαχους σου αλλα εσύ ξεκίνησες να μιλάς για τους δικούς μου τους invictus και αναφέρθηκες για συμμαχους μου με ονόματα..υπάρχουν άτομα και σε σας από την συμμαχία σου που τους σέβομαι και ξέρω και ξέρουν και οι ίδιοι ποιος και ποιος είναι που αξίζει από την συμμαχία σου όλη η άλλη απλά βασίζεστε σε αυτά τα άτομα.
 

DeletedUser7695

Guest
badboy...


ενα θα σου πω...μην ασχολεισαι πλεον ολοι ξερουν τι ειναι!!!!
ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΝΒΙΚΤΟΥΣ!!!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!
ΕΙΔΗ ΛΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛΑ)
ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΑΠΟ ΑΡΧΗΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ.
ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ?
ΓΙΑ ΔΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΟΥΣ.....??????

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΣΑΚΙ ΣΤΗΝ 54
ΞΑΦΝΙΚΑ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ 5 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΑΡΧΑΡΙΟΥ!ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑ

ΚΑΛΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ....!!!
 

DeletedUser

Guest
Επ ! τι εγηνε !!
Αναφερθηκε το ονομα μου ...οεο

Δεν με λες j0hnyd3ath !! ετσι ειπαμε ,τωρα που ξεμυνατε απο αμυνες τρεχατε..........Αγγελε πιος ηταν ο πρωτος σου πραγματικος λογαριασμος??? γιατι το Τζονυ απο που βγενει ??
 

DeletedUser8593

Guest
ρωτα τους φιλους σου τους ινβικτους γτ γυρισαν... και αυτοι για μποτ εφαγαν μπαν απο οσο μπορω ν ξερω χωρις να βαζω τα χερια μου στην φωτια... εσυ ομως πως μπορεις να ξερεις τον λογο που εφαγαν μπαν οι συμμαχοι μου? απο οσο ξερω τα αιτια δεν ειναι ανακοινωσιμα σε τριτους... και αληθεια πες μου κατι ακομα αγαπητε Νικο εχει διαφορα αν ενας παικτης χρησιμοποιει προγραμματακι ή αν εχει διπλους και τριπλους λογαριασμους? γτ κανετε τα στραβα ματια ρε σεις?? αλλα να μου πεις ο καθενας βλεπει την καμπουρα του αλλου και οχι την δικη του... ειδικα οταν αυτος ειναι απο κατω!!!

ρε ανύπαρκτε τι μιλάς εσύ; και που ξέρεις γιατι έφαγε ban ο καθένας και πετας αοριστολογίες και παπαριές; με 4 πόλεις στην 64 εχεις και άποψη. αντε ρίξε κανα μπετό εκει πέρα και άσε να παίξουμε
 
Κορυφή