[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ερωτήσεις

  • Δημιουργός θέματος AvriliosGR
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα στην κοινότητα και σε όλο το ελληνικό grepolis ,

είμαι καινούργιος στο παιχνίδι έπαιξα και παλαιότερα γιαυτό θέλω να ρωτήσω 2 πράγαμτα ....

1) πατάω στην κατάταξη το όνομα ενώς παίκτη που θέλω να βρώ αλλα δεν μου εμφανίζει τίποτα... αν και το όνομα είναι σωστό γιατί;;;

2) τι μπορώ να κάνω αγοραζωντας χρυσά νομίσματα;;


ευχαριστώ!!!
 

DeletedUser

Guest
Λοιπον
ισως ο παικτης που γραφεις στην καταταξη να εχει βαλει μετα το ονομα του κανα κενο η αναμεσα κλπ,κλπ κλπ γιαυτο να μην τον βρισκει η κταταξη
Οσον αφορα τα χρυσα νομισματα επειδη εγω δεν τα χρησιμοποιω δεν ξερω και πολλα πραγματα αλλα ξερω να σου πω οτι με τα χρυσα νομισματα
Μπορεις να ενεργοποιησεις Διαχειριστη,Εμπορο,Αρχιερεια,Καπετανιο,Διοικητη που οι λειτουργειες τους ειναι οι εξης
Διαχειριστης:Μπορεις αντι 2 Γραμμες παραγωγης να κανεις 7 επισης σου παρεχει +11 επισκοπησεις (εντολες,εμποριο,κτιρια,κλπ..κλππ)
Εμπορος:Αυξανει κατα 30 τις εκατο την παραγωγη υλων
Αρχιερεια:50 τις εκατο μεγαλυτερη παραγωγη στην ευνοια +20 τις εκατο περισοτερη δυναμη στις μυθικες
Καπετανιος:+20 τις εκατο παραπανω μαχητικη ικανοτητα στα πλοια σου διπλασια ταχυτητα στα εμπορευματα,Συντονιστης επιθεσης,Καθως και επισκοπηση αγροτικων χωριων (πολυ χρησιμο)
Διοικητης:αυξανει κατα 20 τις εκατο την δυναμη των στρατευματων ξηρας σου
Επισης με τα χρυσα νομισματα μπορεις να κοψεις χρονους δηλαδη αν ενα αποικιακο κανει με 20 λιμανι 6 ωρες να βγει τοτε το μειωνεις και βγενει ποιο γρηγορα αυτο γινετε με ολα τα πλοια
με ολους τους στρατιωτες καθως και με τα κτιρια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
όλες αυτες οι λειτουργιες ειναι μονιμες η για παραδειγμα κρατανε για 10 μερες;;;
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Έχουν διάρκεια 14 μέρες ο καθένας, με 100 χρυσά πληρωμή για τον καθένα. [/8EA]
 
Κορυφή