αποικηση πολης

  • Δημιουργός θέματος anemos22
  • Ημερομηνία έναρξης

8EAGENHS

Forum Leader
βρε παιδια μπορει να δωσει καποιος μια απαντηση τεκμηριομενη και οχι ο καθενας τι πιστευει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! φιλε 8EAGENHS αυτα τα εστειλες στην τυχη η πειραματιστηκες μεχρι να σου δεχτει αυτες τις μοναδες ?

Δεν πειραματίστηκα καθόλου, έστειλα αυτά που λέει η θεωρία ότι πρέπει να στείλω. Αποικιακό σκάφος, πεζικό, πολεμικά πλοία, και άλλες προϋποθέσεις για αποίκηση.
 

DeletedUser

Guest
Πριν από δυο μέρες έκανα την πρώτη μου αποικία.Μαζί με το αποικιακό έστειλα 4 μεταφορικά σκάφη με 80 τοξότες και μια διήρης.Όταν έφτασαν μου έβγαλε μήνυμα ότι ξεκινάω την ίδρυση μιας πόλης και μετά απο 24 ώρες ήταν έτοιμη
....έχω στείλει περισσότερα και δεν μπωρο να κάνω αποικία δεν μπωρο να καταλάβω τι συμβαίνει πλέον, υποθέτω ότι αφορά κάποιες αναβαθμίσεις ,εκτός και εάν η μηχανή δεν ξέρει τι κάνει.....................
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΣΚΑΦΟΣ...... ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΕΙ ΑΛΛΑ Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΕ...(ΟΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΕΔΕΙΧΝΕ ΚΑΙ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ)
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ
1)ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ 170 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΛΥΘΥΣΜΟ(ΕΧΟΥΝ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΤΗΣ ΑΠΟΙΚΗΣΗΣ)
2)ΜΟΝΑΔΕΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΛΙΓΕΣ(ΕΣΤΕΙΛΑ 11 ΟΠΛΙΤΕΣ)
3)ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΤΗΚΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΗΚΑ ΠΛΟΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ 4 ΔΙΗΡΗΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΑΠΟΙΚΙΑ

ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΥΡΗΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ.ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΣΤΗΣΕ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΘΩΛΟΥΡΑ
 

DeletedUser

Guest
OTI NANAI

ΤΙ ΤΕΚΛΗΡΙΩΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ?ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΦΤΙΑΞΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΕ

10 πόντοι ποινής για ακατάσχετο spam.
8EAGENHS
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
λπν αυτο που λετε οτι δεν εχει αρκετες μοναδες ξειρας..στειλτε μαζι με την επιθεση,,(αυτη που στελνεις το αποικιακο)..στειλε εστο και ενα διηρης κ ολα οκ..δες και πες μου
5 πόντοι ποινής για greeklish. Διάβασε τους κανόνες του φόρουμ, κάνει καλό
8EAGENHS
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή