[ΕΡΩΤΗΣΗ] απαραδεκτο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser11361
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser11361

Guest
δεν νοειται να αφιερωνουμε τοσο χρονο εδω και την υστατη ωρα να μας κρεμαται ετσι και για πολλοστη φορα και το ακομα ποιο απαραδεκτο ειναι οτι οταν σας το αναφερουν(γιατι εχει ξανασυμβει) η απαντηση σας ειναι μια γλυκαναλατη <<προσπαθεια>> να βελτιωθειτε.
οχι απλα γινετε ολο και χειροτερο ,απο αποψη σερβερ,το παιχνιδι αλλα ειναι ΚΛΟΠΗ να ξοδευεις εστω και τα 5Ε που δινω ανα 15 μερες με τετοια μεταχειριση.
Σημερα χρησιμοποιησα χρυσο για να βοηθηθω σε μια κατασταση που αντιμετωπισα αλλα πηγε στα σκουπιδια αφου ο σερβερ σας για αλλη μια φορα κολλουσε ,οχι μονο οταν ειχα 80-100 επιθεσεις,αλλα απο τις 5-10 επιθεσεις και τις 30-40 υποστηριξεις .Το συστημα σας κολλησε τελειως με το περας των επιθεσεων και αναγκαστηκα να κανω 4-5 φορες refresh στη σελιδα και τελικα να ξαναφορτωσω το προγραμμα περιηγησης για να μπω τελικα μετα τις 00 00 σημερα.
Και ενω με βγαζει κανονικα στην πολη μου ,ενω περιμενα 117 επιθεσεις,βλεπω 67 αναφορες.Εγω να λειτουργω κανονικα μεσα στην πολη μου και οι αναφορες να ανεβαινουν οσο περνουσε ο χρονος.ΚΑΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 00 07 για να φτασουν ολες οι αναφορες απο τις επιθεσεις.
Υπηρχε κοσμος που ασχοληθηκε με αυτο σημερα και για αλλη μια φορα τον κρεμασατε,μαζι και μενα,.
Θα ηθελα να γραψουν και αλλοι παικτες αν τους συμβαινει αυτο εδω παρακαλω γιατι εχω αρχισει και χανω την εμπιστοσυνη μου σε σας και το παιχνιδι σας και κατα ποσο επηρεαζεται απο αλλους παραγοντες.
Γιατι δεν συμβαινει ποτε αυτο σε μας οταν κανουμε επιθεσεις αφου ειναι προβλημα server ?
Μεχρι και τα μπαναρισματα ειναι διαφορετικα και αυτα δεν τα κανει ο server νομιζω.
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΜΕ.
 

MaestroGR

Μινώταυρος
Συμφωνω στο οτι δεν νοειται να κολαει το παιχνιδι , ολοι βαζουμε χρηματα πολλα η λιγα και ξοδευουμε και χρονο.
Σιγουρα θα επρεπε οι σερβερς να ειναι σε καλυτερα μηχανηματα. (φανταζομαι οτι οι ελληνες admins δεν μπορουν να κανουν κατι για αυτο)

Οσο αφορα το σημερινο, ναι οντως κολλησε ΠΑΛΙ ο σερβερ και οι αναφορες ηρθαν στο 00:05 , οπου κ εκει κρατησε τον χρονο που εχασες την πολη. Την προηγουμενη φορα εκανε 15-20 λεπτα. Ειχε και σασπενς....
Αλλα μην το ριχνεις σ αυτο. ΠΡΙΝ ΣΚΑΣΟΥΝ οι επιθεσεις, θα μπορουσες να κανεις οτι dodge η σφηνα ηθελες, η να εκοβες το τειχος.
ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΣΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΩΝ ΕΠΙΘΕΣΕΩΝ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ. ΟΠΩΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ Σ ΕΜΑΣ.



Σ ολους συμβαινει αυτο οταν ειναι πολλες οι επιθεσεις, που να δεις οταν ειναι 400 και πανω τι γινεται.
Κανετε εσεις επιθεσεις? Δεν εχω δει κατι...... οποτε ΠΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?
Μπαναρισματα δεν εχω δει κατι διαφορετικο.... εμενα με πεταει 2-3 φορες την μερα (κανετε καταγγελιες αβερτα) αλλα δεν εχω μποτ... οποτε ....
Σ εμας οσοι ειχαν (2 (στην αρχη) ), μπαναριστικαν και σωστα εγινε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser14910

Guest
Κλαίω από τα γέλια αλήθεια ......

''Γιατι δεν συμβαινει ποτε αυτο σε μας οταν κανουμε επιθεσεις αφου ειναι προβλημα server ? ''


ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

και επειδή μιλάς για μπαναρίσματα .....πάρε και ενα σχετικό

αυτός εδω δεν μπαναρίστηκε ποτέ ---->
ebxfQyi.jpg


Να λέτε και ευχαριστώ στην διαχείριση .....
 
εδω και 3 μερες κολλαει
προχθες , κολλησε για 7 λεπτα , ενω χαθηκε μια πολη μου στις 23 59 50 , μου εμφανιζε πως εχω τη πολη στις 00 03 00 , με κουφανε αλλα ευτυχως καμια ζημια σ εμενα δεν προκληθηκε ,
αυτος που θα επαιζε σφηνα παντως θα χε προβλημα
 

trellaras666

Ξιφομάχος
και κολλησε απο 23,50 εως 00,07 190 αναφορες για να δουμε τι γινεται..και οχι μονο σε μενα αλλα σε ολο τον κοσμο οροπο ,και εγω καισυμαμχια σαν αμυνομενος αλλα και στην επιτηθεμενη συμμαχια
ΦΤΙΑΧΤΕ ΤΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ ΣΑΣ
 

DeletedUser18028

Guest
Απάντησα και σε άλλο νήμα σχετικά με αυτό το θέμα, οι τεχνικοί μας είναι ενήμεροι και προσπαθούν να το επιδιορθώσουν!!!
 

DeletedUser17982

Guest
ειναι ενημεροι ομως οι τεχνικοι . Φραση που θυμιζει "εχει ξεκινησει το παιδι" οταν καθυστερει ενα delivery
 

DeletedUser18028

Guest
ειναι ενημεροι ομως οι τεχνικοι . Φραση που θυμιζει "εχει ξεκινησει το παιδι" οταν καθυστερει ενα delivery

Για πες μου τότε τι μπορώ να κάνω εγώ απο αυτή τη θέση, δεν είμαι θεός να το φτιάξω ούτε έχω τα προσόντα, οι τεχνικοί ενημερώθηκαν δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο εμείς.
 

DeletedUser17982

Guest
Για πες μου τότε τι μπορώ να κάνω εγώ απο αυτή τη θέση, δεν είμαι θεός να το φτιάξω ούτε έχω τα προσόντα, οι τεχνικοί ενημερώθηκαν δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο εμείς.
το γνωριζω αυτο , εξου και η συγκριση μου. αλλα φαινεται οτι οι τεχνικοι ειτε ειναι απασχολημενοι με κατι αλλο η αδιαφορουν...


edit: επισης ακουω για προβλημα που αφορα την ειδοποιηση σε iphone ας ενημερωθουν και για αυτο .
 

DeletedUser18028

Guest
το γνωριζω αυτο , εξου και η συγκριση μου. αλλα φαινεται οτι οι τεχνικοι ειτε ειναι απασχολημενοι με κατι αλλο η αδιαφορουν...


edit: επισης ακουω για προβλημα που αφορα την ειδοποιηση σε iphone ας ενημερωθουν και για αυτο .

Μόνο iphones? ή γενικά σε κινητά? Τι προβλήματα ακριβώς γνωρίζουμε?
 

Ellippo

Μέδουσα
Μόνο iphones? ή γενικά σε κινητά? Τι προβλήματα ακριβώς γνωρίζουμε?
Ισχύει το αντιμετωπίζουμε και εμείς. Παρατηρείται μόνο σε iphone, ορισμένες φορές η ειδοποίηση για επίθεση αργεί αρκετά να έρθει ή δεν έρχεται και καθόλου. Έχουν ακολουθήσει όλα τα μέτρα οι συμπαίκτες μου όσο αφορά κάποιο τεχνικό σφάλμα της δικιάς τους συσκευής με την απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση της εφαρμογής αλλά το πρόβλημα συνεχίζει.
 

DeletedUser17982

Guest
Ισχύει το αντιμετωπίζουμε και εμείς. Παρατηρείται μόνο σε iphone, ορισμένες φορές η ειδοποίηση για επίθεση αργεί αρκετά να έρθει ή δεν έρχεται και καθόλου. Έχουν ακολουθήσει όλα τα μέτρα οι συμπαίκτες μου όσο αφορά κάποιο τεχνικό σφάλμα της δικιάς τους συσκευής με την απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση της εφαρμογής αλλά το πρόβλημα συνεχίζει.
ακριβως αυτο μαθαινω οτι απλα δεν χτυπαει . Ακομα και με διαγραφη και επαναγκατασταση και οτι αλλο μπορει να γινει .
 

DeletedUser18028

Guest
Με ενημέρωσαν τώρα οτι φτιάχτηκε αυτό με τα Iphone, να ελέγξουν για αναβάθμιση να την κάνουν και θα είναι εντάξει λογικα!
 
Κορυφή