Ψεύτικοι Απαράδεκτοι;;;

  • Δημιουργός θέματος dober
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Παρατηρήθηκε η δημιουργία μίας συμμαχίας με το όνομα Οι Απαράδεκτοι από κάποιους που δεν είναι...

Για να πληροφορήσω τους πάντες και μην ξέροντες, η συμμαχία Οι Απαράδεκτοι ιδρύθηκε από το gimanis τον 2010 από τον κόσμο Αλφα, δημιουργήθηκε επίσης από τον ίδιο στον κόσμο Βήτα και Γάμμα. Στον Δέλτα, την δημιούργησα καθώς ο Gimanis ήταν σε διακοπές όταν άνοιξε ο κόσμος, μετά πήραν τα ινία η Warbitch και ο jim blackgas και για τους επόμενους κόσμους.

Οι ιδρυτές ή ο ιδρυτής της εν λόγο ψεύτικης συμμαχίας "Οι απαράδεκτοι" δεν έχουν καμία σχέση τους πραγματικούς και διαχρονικούς απαράδεκτους. Πρόκειται για άλλη μία φορά (ναι έχει ξαναγίνει) για προσπάθεια κατάχρησης ονομασίας από πετυχημένη συμμαχία που πολλοί ζήλεψαν... Έλεος, Α ρε που είσαι gimanis;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Πεστα ρε Ρουντι γιατι παραμυθιαζουν τον κοσμο.
 

DeletedUser8627

Guest
Επειδη με πολυ ζαλισες εχθες με την ιστορικη διαδρομη σου, σου απανταω ΚΑΙ ΕΔΩ

1)Αυτη που λες εσυ ειναι Οί Απαράδεκτοι αυτη που εχουμε εμεις ειναι Οι Απαράδεκτοι
Βλεπεις δεν ειναι ιδια ονοματα

2)Για το αν κανουμε ρεζιλι την συμμαχια που καποτε ισως να ειχες φτασεις μεχρι και ειχες το δικαιωμα του στρατολογου (χε χε) μπορεις να κατσεις στον κοσμο να παιξεις και να δουμε στο τελος ποιος θα γινει ρεζιλι και θα φυγει τρεχοντας

3)Φωναξε και αλλους φιλους σου να σχολιασουν ωστε να φανει εξω αυτο που θες (προπαγανδα, ειναι γεγονος πως αυτο πετυχε παντου και στην πολιτικη, μεχρι κυβερνησεις επεσαν)

4)Το προβλημα σου οπως ειπες ειναι οτι η συμμαχια Οι Απαράδεκτοι δεν γραφετε με κεφαλαια αλλιως δεν θα ειχες προβλημα

5)Μας κανεις μηνυση για πνευματικα δικαιωματα

6)Ποτε δεν ειπαμε οτι ξερουμε τον gimanis κτλ οπως εσυ υσχυριζεσαι

7)Κατσε να παιξεις στον κοσμο για να σου αλλαξουμε λιγο τον τροπο σκεψης

ΥΓΝα πω πως ηταν καλοκαιρι και εφταιγαν οι ζεστες να το καταλαβω αλλα εδω κοντευει χειμωνας
 

DeletedUser

Guest
Μπα διαβάζουμε και το την grepolis gaol??
Τελος πάντων οτι έπρεπε να ειπωθεί ειπωθεικε καλή συνέχεια.
 

DeletedUser

Guest
Εγω πάντως ως απαράδεκτους,αυτους που ειναι ο jim blackgas ξέρω.
 

DeletedUser

Guest
Ε τωρα ρε theogonia θα καταλαβει ο αλλος αν εχει τονο η οχι στο οι???Σου λεει απαραδεκτοι ειναι αυτοι καπου τους εχω ξαναδει και θα ειναι καλη συμμαχια.
 

DeletedUser8627

Guest
jim blackgas αφου εισαι τοσο μεγαλος και σε ξερουν ολοι δεν ξεκινας στον κοσμο να σε δουμε ποσο καλος εισαι?
εγω αλλα εμαθα....
η μεγαλυτερη αποδειξη ειναι εδω
αντε μαζεψε ακομα 2-3 φιλους σου και πες τους τι να πουνε....προπαγανδα το ειπαμε....
 

DeletedUser

Guest
Δεν εχω να αποδείξω τίποτα φίλε μου σε εσένα και ούτε θα κάτσω να ασχοληθώ μαζί σου άλλο. Ότι είχα να πω το είπα. Παίζω σε κόσμο και μου φτάνει.

Υ.Γ. Αυτός που σου είπε για μένα (αν σου είπε κανένας) μάλλον κάνει λάθος,και δεν είπε κανένας οτι είμαι μεγάλος και τρανός απο το μυαλό σου τα βγάζεις.
 

DeletedUser8627

Guest
τι δεν θα κατσεις να ασχοληθεις αφου εσυ το αρχησες χαχαχαχα
μαλλον οπως ειπες αλλος γινετε ρεζιλι
προσεχε τι λες εχω τα μηνυματα σου
πολυ κο κο κο εχει πεσει τελικα στο grepolis
καλα μονο 2 ατομα ηξερες να μουν και να κραξουν?

προπαγνδα φιλε μου....αυτη ειναι η λυση και οσους ξυνοντε


ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ
 

DeletedUser

Guest
άσχετο παιδιά.. ο christosgou στον κόσμο χι έχει 2 λογαριασμούς το αναφέρω εδώ γιατί δεν ξέρω ποιος είναι υπεύθυνος για αυτά τα θέματα
 

DeletedUser

Guest
Επειδη με πολυ ζαλισες εχθες με την ιστορικη διαδρομη σου, σου απανταω ΚΑΙ ΕΔΩ

Τι να κάνω ρε φίλε, αφού έχουμε ιστορία... όμως, ήμουν πολύ σύντομος νομίζω.

1)Αυτη που λες εσυ ειναι Οί Απαράδεκτοι αυτη που εχουμε εμεις ειναι Οι Απαράδεκτοι
Βλεπεις δεν ειναι ιδια ονοματα

Ε ρε κακομοίρη, είσαι ένας από τους πολλούς μιμητές που το έχουν προσπαθήσει με το ίδιο ακριβώς και φθηνό τρόπο. Κάθε φορά που συμβαίνει αυτό, σας λυπάμαι.

2)Για το αν κανουμε ρεζιλι την συμμαχια που καποτε ισως να ειχες φτασεις μεχρι και ειχες το δικαιωμα του στρατολογου (χε χε) μπορεις να κατσεις στον κοσμο να παιξεις και να δουμε στο τελος ποιος θα γινει ρεζιλι και θα φυγει τρεχοντας

Να κάτσω στον κόσμο Χι λες; Μπα... έχω εγκαταλείψει τα Ελληνικά severs. Και αν είσαι και τόσο γατόνι, βρες με εκεί.

3)Φωναξε και αλλους φιλους σου να σχολιασουν ωστε να φανει εξω αυτο που θες (προπαγανδα, ειναι γεγονος πως αυτο πετυχε παντου και στην πολιτικη, μεχρι κυβερνησεις επεσαν)

Δεν είναι ανάγκη.

4)Το προβλημα σου οπως ειπες ειναι οτι η συμμαχια Οι Απαράδεκτοι δεν γραφετε με κεφαλαια αλλιως δεν θα ειχες προβλημα

Είπα... φθηνή απόπειρα αντιγραφής, τι 300 τι 3ΟΟ...

5)Μας κανεις μηνυση για πνευματικα δικαιωματα

Πόσο μπορεί κάποιος να γίνει γελοίος τελικά;

6)Ποτε δεν ειπαμε οτι ξερουμε τον gimanis κτλ οπως εσυ υσχυριζεσαι

Φαντάζομαι ότι αυτό μπορεί να ισχύει, και πάλι ιδού η απόδειξη της άγνοιας σου και η απόδειξη της ύπαρξης της συμμαχίας πολύ πριν από την απόπειρα αντιγραφής σου.


7)Κατσε να παιξεις στον κοσμο για να σου αλλαξουμε λιγο τον τροπο σκεψης

Δηλώσεις και βαρετές μάλιστα, τις ακούσαμε αυτές οι δηλώσεις άπειρες φορές, δεν διαφέρεις τελικά. Σε αυτό ήδη απάντησα πιο πάνω.

ΥΓΝα πω πως ηταν καλοκαιρι και εφταιγαν οι ζεστες να το καταλαβω αλλα εδω κοντευει χειμωνας

Δεν φταίει η ζέστη, ούτε το τέλος των διακοπών, μόνο οι γελοιότητες που βλέπω.
 

DeletedUser8627

Guest
Δεν φταίει η ζέστη, ούτε το τέλος των διακοπών, μόνο οι γελοιότητες που βλέπω.
μαλλον το θεμα σου ειναι οτι και καλα ονομασαμε ετσι την συμμαχια για να μαζεψουμε κοσμο και καλα λογο ονοματος
μαλλον εισαι πολυ βτρινας φιλε μου

οσοι ειμαστε στην συμμαχια γνωριζομαστε απο αλλους κοσμους
ΑΛΛΑ.....
πολυ κοκο και απο αυγο τιποτα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν έχω θέμα, ονόμασε την όπως θες, εγώ απλά μία ενημέρωση έκανα. Προσωπικά, εάν δημιουργούσα νέα συμμαχία, θα κοίταζα να έχει ξεχωριστή ονομασία. Αν η κίνηση σου δεν ήταν μία προσπάθεια αντιγραφής ή για κάποιους άλλους σκοπούς, τότε πάσχεις από έλλειψη φαντασίας και πρωτοτυπίας και δυστυχώς, οι άνθρωποι τις έχουν τις ιδιότητες αυτές ή δεν τις έχουν, δεν μαθαίνονται.

Δεν βλέπω τον συσχετισμό σου για το πόσο βιτρίνας μπορεί να είμαι και δεν θα ασχοληθώ άλλο με το θέμα (εννοείται και μαζί σου), όπως είπα, ενημέρωσα.

Καλές να μάχες να έχεις στον παιχνίδι... Απαράδεκτε χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Η ενημέρωση απο την ηγεσία τον Απαράδεκτων έγινε. Όσοι κατάλαβαν κατάλαβαν.
Παρακαλώ τους διαχειριστές να κλειδώσουν και να βάλουν το θέμα στο αρχείο.
 

DeletedUser8627

Guest
Η ενημέρωση απο την ηγεσία τον Απαράδεκτων έγινε. Όσοι κατάλαβαν κατάλαβαν.
Παρακαλώ τους διαχειριστές να κλειδώσουν και να βάλουν το θέμα στο αρχείο.

εεεεε ψιτ ηγεσια μου εσυ χαχαχαχα
δικο σου
[8EA]Αφαιρέθηκε προσβλητικό βιντεοκλίπ από την ανάρτηση και προστέθηκαν 10 πόντοι ποινής στον αναρτήσαντα.
8EAGENHS[/8EA]

τωρα μπορει να κλειδωσει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εεεεε ψιτ ηγεσια μου εσυ χαχαχαχα
δικο σου
http://www.youtube.com/watch?v=DTIp1tdb-5c

τωρα μπορει να κλειδωσει

Επειδή ερειξες πολύ το επίπεδο και για να σε φτάσω πρέπει να πέσω και εγώ πολύ χαμηλά πάρε αυτό αφιερωμένο από εμένα για εσένα
[8EA]Αφαιρέθηκε προσβλητικό βιντεοκλίπ από την ανάρτηση και προστέθηκαν 10 πόντοι ποινής στον αναρτήσαντα.
8EAGENHS[/8EA]
Βρρροοοοοοουυυυυμμμμμμμμμμ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8627

Guest
μα το θεμα ειναι οτι εσυ ασχοληθηκες...προσεχε τι λες γιατι εχεις εκτεθει πολλες φορες, σου ειπα εχω ακομα τα μηνυματα σου
οσο για το βρουμ μην μαρσαρεις σε ακουμε και ετσι

*α και να ακους και κανα καινουριο τραγουδι
και να απαντας εγκαιρως οχι με καθυστερηση γιατι γνωριζεις πως τους λενε αυτους χα0χα0χ0α0χα0χα0
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή