Χρονοι

  • Δημιουργός θέματος john snow 26
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Ρε παιδιά έλεος δηλαδή κάντε κάτι με τους χρόνους,δεν γίνετε να προσπαθείς να κολλήσεις επίθεση,να την πατάς 10 δευτερόλεπτα πρίν και αυτή να σε πάει 12 δευτερόλεπτα μεταααα..Έλεος δηλαδή
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Δεν έχει κάτι να φτιαχτεί γιατί δεν έχει κάτι χαλασμένο στην περίπτωση αυτήν. Οι χρόνοι που βλέπετε πριν την επίθεση είναι υποτιθέμενοι και μπορούν να έχουν απόκλιση έως και ±10". Γι' αυτό "ευθύνεται" το σημείο (~) που υπάρχει πριν απ' τους χρόνους και που σημαίνει "περίπου".
Δεν είναι δυσλειτουργία, αλλά χαρακτηριστικό του παιχνιδιού.
[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
Καλημέρα φίλε μου. Και εγώ αντιμετωπίζω το ίδιο "πρόβλημα", το οποίο ουσιαστικά δεν είναι πρόβλημα αλλά χαρακτηριστικό του παιχνιδιού (που μάλιστα νομίζω ότι κάνει το παιχνίδι πιο ενδιαφέρον καθώς δεν ξέρεις κάθε φορά αν θα μπορέσεις να αμυνθείς ή να επιτεθείς). Αυτή η αβεβαιότητα δίνει ενδιαφέρον στο παιχνίδι.
Αν όμως δε σε ενδιαφέρει η αβεβαιότητα, έχω δει στο παιχνίδι 5-6 παίκτες που δεν χάνουν ΠΟΤΕ χρόνο και βάζουν επιθέσεις και άμυνες στο χρόνο που χρειάζεται. Επιβεβαιωμένα ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ, πάνω από 100 φορές το έχω δει να γίνεται. Σε σημείο μάλιστα που υποψιάστηκα κάποιο παράνομο πρόγραμμα και ζητήσαμε από την ομάδα διαχείρισης να ελεγχθούν. Φαίνεται όμως ότι δεν πρόκειται για παράνομο πρόγραμμα αλλά απλά είναι "μεγάλοι παιχταράδες" (ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ-ΚΑΙ ΤΙΣ 100 ΦΟΡΕΣ). Αφού είναι έτσι τα πράγματα και αν πραγματικά δεν σε ενδιαφέρει η αβεβαιότητα του παιχνιδιού και θέλεις και εσύ να γίνεις "παιχτάρας", στείλε προσωπικο μνμ να σου πω τα ονόματά τους. Ίσως σε εσένα σου πούνε το "μυστικό"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7180

Guest
Η αβεβαιότητα έχει διάφορα ονόματα!
Ρουσλάνα, Σβετλάνα, Μαρούσκα..........γενικώς ρώσικη ονοματολογία!
Άντε ναστρόβια!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή