[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΧΡΟΝΟΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΠΑΙΚΤΗ ΣΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑ

  • Δημιουργός θέματος SImmer
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝΕΝΕΡΓΙΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΟΝΟ ΑΚΡΙΒΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΕΡΓΩΤΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ.
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[PHo]Σε 14 μέρες ένας παίχτης που δεν έχει κάνει είσοδο στο παιχνίδι, διαγράφεται ο λογαριασμός του και γίνονται οι πόλεις φάντασμα.[/PHo]
 

DeletedUser

Guest
ο χρόνος όμως όμως δεν επηρεάζετε από το premium που έχει ο άλλος ? :/

(και αν ναι,πως ακριβώς επηρεάζετε - αυξάνετε? :/ )
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
ο χρόνος όμως όμως δεν επηρεάζετε από το premium που έχει ο άλλος ? :/

(και αν ναι,πως ακριβώς επηρεάζετε - αυξάνετε? :/ )

[PHo]Υπάρχουν 2 περιπτώσεις να καθυστερήσει η διαγραφή πέρα των 14 ημερών.

1. Να έχει ο παίχτης αφήσει χρυσό στο λογαριασμό του και να έχει ενεργοποιημένη την αυτόματη παράταση σε μια από τις δυνατότητες του premium (οπότε και σε αυτή την περίπτωση διαγράφεται όταν τελειώσει ο χρυσός από τις παρατάσεις)

2. Να έχει μόνιμο αποκλεισμό ο παίχτης. ( όπου χρειάζεται περίπου 1 μήνα σε αυτή την περίπτωση μέχρι να διαγραφεί)
[/PHo]
 

DeletedUser8459

Guest
άλλος τροπος με πολέμους υπάρχει?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10148

Guest
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει και σήμερα ακριβώς οτι έχει γραφεί στο παρόν ποστ, με δεδομένο το οτι έχουν περάσει πλέον των δύο ετών απο τότε, καθώς και το οτι εγώ δε θυμάμαι στο διάστημα που παίζω το παιχνίδι να έχω δει πόλη ανενεργού να γίνεται φάντασμα σε μόλις δύο εβδομάδες... Ευχαριστώ.
 

DeletedUser10292

Guest
ΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ.ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣ ΕΞΗΓΗΤΕ.ΑΝ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΗ ΝΑ ΠΑΤΗΣΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ.ΜΠΗΚΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΧΑΝΕΙ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ.
 
Κορυφή