Υποστηρίξεις, σε ποιον ανήκει ποια…!!!

  • Δημιουργός θέματος abeness
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Χρειάζεσαι λοιπόν άμυνες και πράγματι σου στέλνουν οι σύμμαχοι από καμία 70αρια πόλεις συνολικά.
Όταν όλα τελειώσουν, όπως είναι φυσικά τις στέλνεις πίσω.
Όμως ένας σύμμαχος σου λέει, «φίλε, κράτα τις άμυνες μου, για Χ λόγους».

Τι πρέπει λοιπόν να κάνω; Να ψάξω μέσα στις υποστηρίξεις, ποιες υποστηρίξεις-πόλεις ανήκουν σε αυτόν τον σύμμαχο και ποιες όχι, ώστε να στείλω πίσω τις άμυνες σε όλους εκτός από αυτές που ανήκουν στον σύμμαχο.

Πως το κάνω; Επιλέγω μία μία από τις υποστηρίξεις-πόλεις και βλέπω σε ποιον ανήκουν.
Βασανιστήριο; Για μένα ναι, γιατί αν είναι όπως είπα πολλές, ο χρόνος συνολικά είναι σημαντικός.

Δεν θα ήταν ποιο εύκολο αν δίπλα στην λίστα με τα ονόματα των πόλεων με τις υποστηρίξεις, να φαινόταν και το όνομα του παίκτη που έχει στείλει τις υποστηρίξεις ώστε να μπορώ γρήγορα και εύκολα να στείλω πίσω μόνο αυτές που πρέπει;

Εσείς βρε παιδιά, έχετε βρει κάποιον άλλο τρόπο που δεν έχω βρει;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8198

Guest
ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΤΟΣΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΜΗΝΕΣ ΚΑΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΣ ΟΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΙΣ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΑΦΗΣΕΙ:p
 

DeletedUser

Guest
Σε αυτό που λες φίλε μου προφανώς δεν έχεις άδικο, αλλά επειδή το δίκαιο είναι να αποσύρει τις άμυνες αυτός που τις ζητάει, και τουλάχιστον σε εμάς αυτός που έχει τις άμυνες αυτός έχει και την ευθύνη να το κάνει και όχι να περιμένει από τους άλλους να αποσύρουν.
Προφανώς δεν υπάρχει ποιο εύκολος τρόπος :(
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[Pho]Έχετε απόλυτο δίκιο σε αυτό που λέτε, το θέμα μεταφέρεται στην ενότητα "Ιδέες" ώστε να το συζητήσετε και να προτείνετε διάφορες ιδέες για το πως μπορεί να γίνει πιο εύκολο αυτό το χαρακτηριστικό του παιχνιδιού.
Θα αναφέρουμε τις ιδέες σας στην εταιρεία και ευελπιστούμε να πραγματοποιήσει κάποια από αυτές
[/pho]
 

DeletedUser8198

Guest
ΑΥΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ
Added the player name next to the town name in Agora defense tab;
Added the player name next to the town name in Agora defense tab;

n3r43.png


ΗΔΗ MAΣ EΡXETE ΣTHN EΠOMENH ANABAΘΜΗΣΗ:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή