Τώρα ξέρεις...

  • Δημιουργός θέματος Worst
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΦΙΛΕ !! ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΑΘΕΟΙ Η ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ 2 ΘΕΟΥΣ??
 

DeletedUser

Guest
Δεν το λέω εγώ αυτό... το βίντεο το λέει.

Και δεν νομίζω να εννοεί να πιστεύεις στους 12 θεούς του Ολύμπου...

 

DeletedUser

Guest
ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ!!! ΕΣΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ??ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΘΕΟΣ Η ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ?
 

DeletedUser

Guest
ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ !! ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟΝ ΘΕΟ
 

DeletedUser

Guest
Δεν προτείνω σε κανέναν, ο καθένας διαλέγη μια δική του επιλογή που θα επιλέξει ο ίδιος.

Το έβαλα εδώ απλά για να δείτε μια πιθανή αλήθεια για τις θεότητες κτλ!

Επαναλαμβάνω, ο καθένας διαλέγει δικιά του επιλογή!
 

8EAGENHS

Forum Leader
Σιγά να μη μπορέσουμε να κάνουμε λογικό διάλογο.
Ως βραδύνους που είμαι, είδα προσεκτικά το βίντεο 4 φορές, μήπως και δεν κατάλαβα το νόημά του. Κάθε φορά όμως βρίσκω το ίδιο νόημα. Παράτα τη μία θρησκεία και τρέχα στην άλλη. Κι αυτή η πρόταση είναι από έναν άθεο, που μάλιστα με τον τίτλο του θέματος: "Τώρα ξέρεις", μας παρουσίασε τη μέγιστη και επτασφράγιστη αλήθεια που κανείς μέχρι τώρα δεν είχε σκεφτεί να αναλύσει.
Ζήτωσαν οι σωτήρες του έθνους.
ΣΣ: Το παλικαρόπουλο που έφτιαξε το βίντεο γιατί δεν ανέφερε τίποτε για τον Κολοκοτρώνη και τους άλλους ήρωες του '21 και για το θεό που πίστευαν;
 

DeletedUser

Guest
Εγώ απλά το έβαλα επειδή μου άρεσε, και πιστεύω πως υπάρχει και μια αλήθεια σε αυτό. Και να σου επισημάνω, εγώ δεν μου αρέσει να με λένε Έλληνα, εγώ είμαι Κύπριος και Κύπριος θα μείνω!
 

DeletedUser3506

Guest
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΝΟΜΙΖΩ...ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...Η ΚΥΠΡΟΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?
 

DeletedUser3506

Guest
ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ 74' ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΕΛΛΗΝΕΣ ΦΑΝΤΑΡΟΙ ΕΧΑΣΑΝ ΤΙ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ/ΣΑΣ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΚΙ ΕΣΩΣΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΕΓΙΝΕ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ....ΕΤΣΙ???
 

8EAGENHS

Forum Leader
Ας δω ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ έναν διάλογο που να ακολουθεί πιστά τον τίτλο του θέματος και τί στον κόσμο.
Σε λίγο που θα φτάσει η συζήτηση, στην ανεξαρτητοποίηση του φεμινιστικού γκέτο μέσα από τον σταδιακά επεκτεινόμενο φαλλοκρατισμό, ειδοποιήστε με να δηλώσω συμμετοχή.
 

DeletedUser3506

Guest
ΜΠΑΑ...ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΓΩΡΙΑΣΑΜΕ ΤΟ ΝΟΤΙΟ ΣΟΥΔΑΝ...:d
 

DeletedUser

Guest
Ο διάσημος μάγος Στέφανος ανακοίνωσε πως θα κατάφερνε να περπατήσει πάνω σε μια λίμνη χωρίς να χρησιμοποιήσει κανένα απολύτως βοήθημα. Όντως τα κατάφερε. Μπορείτε να σκεφτείτε πως ;

H λιμνη ηταν παγωμενη..:d


Ο Χρήστος κι ο Λάμπρος έπαιζαν σκάκι. Έπαιξαν συνολικά 7 παρτίδες. Κάθε ένας απ αυτούς έκανε τον ίδιο αριθμό νικών και καμία παρτίδα από όσες έπαιξαν δεν έληξε ισόπαλη. Είναι αυτό δυνατό ;

Δεν έπαιζαν μεταξύ τους..:d

:d:d:d
 
Κορυφή