Τι θα έκανες αν.... ;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13226
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser12333

Guest
ένα ζεστό καφέ, αναμμένο τζάκι, μια άνετη πολυθρόνα και η υπέροχη θέα σε συνδυασμό με τον ήχο της βροχής............ Τι άλλο να ζητήσω;

τι θα έκανες αν έφευγες από το σπίτι και μετά από 2-3 ώρες συνειδητοποιούσες ότι είχες ξεχασει το μάτι της κουζίνας αναμμένο;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11640

Guest
Πωω τι είπες τώρα, τι άλλο να ζητήσει κανείς;

Θα κοπάναγα το κεφάλι μου που δεν έχω ασφάλεια για το σπίτι..

Τί θα έκανες αν έχανε η αγαπημένη σου ομάδα σε έναν αγώνα;
 

DeletedUser12333

Guest
Θα έψαχνα στο ίντερνετ τον καλύτερο αγώνα της για να παρηγορηθώ............................................

Τι θα έκανες αν δεχόσουν επιθέσεις, και μόλις άκουγες τον συναγερμό του γκρέπολις πήγαινες να ζητήσεις βοήθεια στο φόρουμ ή τουλάχιστον να μπεις στο σκάιπ να ζητησεις εκεί βοήθεια και έβλεπες οτι υπαρχει μια κατσαρίδα στο πληκτρολόγιό σου;
 

DeletedUser11640

Guest
Τον ηχο δεν θα τον ακουγα γιατι εχω κλειστω τον ήχο, θα πάταγα και την κατσαρίδα μαζί με τα πλήκτρα.

Τι θα έκανες αν εστελνες πολλες υποστηριξεις σε παιχτες που ηταν σε εξεγερση και μετα απο 10 λεπτα έβλεπες να σου έρχονται 10+ επιθεσεις;
 

DeletedUser13859

Guest
Θα καταλάβαινα πως ο παίκτης που είπε πως ήταν σε εξέγερση μου είπε ψέματα γιατί παίζω στον Hyperborea.

Τι θα έκανες αν ξύπναγες και έβλεπες μία πάπια να στέλνει υβριστικά μηνύματα στους φίλους σου στο grepolis;
 

DeletedUser12333

Guest
Θα έψαχνα για μια συνταγή της Βέφας για πάπια στον φούρνο, και όσο θα ψηνόταν η πάπια θα ζητούσα συγγνώμη από τους φίλους και τους συμμάχους μου....

Τι θα έκανες αν, ενώ οδηγούσες, έβλεπες στον δρόμο μωρό γατάκι;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13859

Guest
Αν ήμουν ενήλικη και είχα δικό μου σπίτι, θα το έπαιρνα σπίτι μου και θα το κρατούσα ή θα το έδινα σε κάποια φιλοζωική.

Τι θα έκανες αν τελείως ξαφνικά έβλεπες πυξίδα σε έναν κόσμο που είχες 22 πόλεις;
 

DeletedUser12333

Guest
Θα είχα ένα κόσμο λιγότερο να ασχολούμαι αλλά η ήττα όσο νά 'ναι πονάει χαχαχαχα


Τι θα έκανες αν το ξυπνητήρι σου δεν χτύπαγε το πρωί και ξεχνιόσουν να φύγεις για μια σημαντική υποχρέωση;
 

8EAGENHS

Forum Leader
Θα ευχαριστούσα το ξυπνητήρι που με βοήθησε να καταλάβω ότι τίποτε στον κόσμο δεν είναι πιο σημαντικό απ' τον ύπνο ΜΟΥ.

Τι θα έκανες αν ένα μεγάλο κύμα στην παραλία σου παρέσερνε την ομπρέλα, το κάθισμα και το τάβλι, σου μούσκευε τα τσιγάρα και την πετσέτα και σου γέμιζε τον παγωμένο και λαχταριστό φραπέ σου με θαλασσόνερο;
 

DeletedUser12333

Guest
Θα κυνηγούσα την ομπρέλα, το κάθισμα και το τάβλι, αλλά για τα τσιγάρα δεν θα με πείραζε γιατί δεν καπνίζω ούτως ή άλλως χαχαχα...... Όσο για τον φραπέ....... θα θρηνούσα μέχρι να ξαναπάω στην παραλία...................

Τι θα έκανες αν έβλεπες τον τελικό του Μουντιάλ στον οποίο έπαιζε η Ελλάδα (ναι καλά, πού τέτοια τύχη;) και στο πιο κρίσιμο σημείο γινόταν διακοπή ρεύματος;
 

DeletedUser13859

Guest
Θα έκανα μήνυση στην ΔΕΗ.

Τι θα έκανες αν έβλεπες την αγαπημένη σου, πρώτη σου, παιδική μπάλα, η οποία είναι γεμάτη αναμνήσεις,
σκασμένη;
 

DeletedUser11640

Guest
θα την φουσκωνα ξανά και θα εκανά μερικά σουτ..

τι θα έκανες σε έπαιρναν τηλέφωνο απο απόρρητο αριθμό απο μια άγνωστη εταιρεία που ήξερε τα στοιχεία σου και σου έκανε διάφορες ερωτήσεις π.χ. για την οικονομικη σου κατάσταση κ.α.;
 

DeletedUser12333

Guest
Ίσως απαντούσα ανάλογα με το πόσο αξιόπιστη ακουγόταν η εταιρία.......


Τι θα έκανες αν είχες αγοράσει μια συσκευασία οικογενειακού παγωτού θέλοντας να το φας μόνος/η και χτύπαγε το τηλέφωνο την ώρα που έβλεπες το πολύτιμο παγωτό σου να λιώνει............;:h:eek:
 

DeletedUser

Guest
Θα έκλεινα το τηλέφωνο ...και θα φώναζα το γείτονα να το φάμε μαζί
Τι θα έκανες αν έτρωγες πυξίδα σε όλους τους κόσμους που παίζεις;
 

DeletedUser13859

Guest
Αν γινόταν θα έκανα αναφορά πως κάτι δεν πάει καλά στον Hyperborea.

Τι θα έκανες αν πεταγόταν ένα screamer στην οθόνη σου;
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;L8_t7sPcGhg]http://www.youtube.com/watch?v=L8_t7sPcGhg[/video]

Τι θα έκανες αν έβλεπες κάποιον να χτυπάει ένα σκυλί;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12333

Guest
Θα τον χτύπαγα όπως χτύπαγε αυτός το σκυλί και φυσικά θα πήγαινα το σκυλι σε κτηνίατρο όσο το δυνατόν συντομότερα.

Τι θα έκανες αν σου τελείωναν τα παγάκια ΚΑΙ το παγωμένο νερό;
 

DeletedUser13859

Guest
Θα έπαιρνα τα παγάκια του γείτονα.

Τι θα έκανες αν μία μαϊμού σου έκλεβε τις μπανάνες;
 

DeletedUser

Guest
Θα ειδοποιούσα τον κοντινότερο ζωολογικό κήπο για να την μαζέψει.. εσύ;
 

DeletedUser12333

Guest
Θα την άφηνα.......... Χαλάλι της............ Άλλωστε δεν τα βάζεις με μια μαϊμού.......... Δηλαδή εγώ δεν τα βάζω με την μαϊμού....... Για τους άλλους δεν ξέρω.........


Τι θα έκανες αν έπρεπε να κολλήσεις επιθέσεις για να βοηθήσεις ένα σύμμαχο που του το έχεις υποσχεθεί και ενόσω κόλλαγες τις επιθέσεις σου κοβόταν το ρεύμα λόγω των απεργιών της ΔΕΗ;
 
Κορυφή