[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Τιμωρίες

  • Δημιουργός θέματος katemas.
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Θα μας απαντήσετε τελικά γιατί ο Θρασύδειλος και υβριστής παίκτης δεν τιμωρήθηκε σύμφωνα με το κανονισμό ; ο Κανονισμός είναι σαφής και προβλέπει αποκλεισμό …..
[/FONT][/SIZE][/COLOR]

UkycbjW.png

Κιοφτε, δες την απαντηση μου στο αλλο νημα, και ξεστραβωσου. Και παψτε να χεζετε οπου βρειτε, δεν θα γινετε πιο μελο αν γεμισετε το φορουμ με ηλιθιοτητες, θα κερδισετε +1 ειρωνια και παλι λιγο θα ειναι, κοκορομυαλοι
[art]Δόθηκαν 10 πόντοι ποινής για απρεπή συμπεριφορά, κατ'αποκοπήν.
*ΑΡΤΕΜΙΔΑ*[/art]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
με έχεις ανατριχιάσει με αυτά που γράφεις κούγια
 

DeletedUser

Guest
Κιοφτε, δες την απαντηση μου στο αλλο νημα, και ξεστραβωσου. Και παψτε να χεζετε οπου βρειτε, δεν θα γινετε πιο μελο αν γεμισετε το φορουμ με ηλιθιοτητες, θα κερδισετε +1 ειρωνια και παλι λιγο θα ειναι, κοκορομυαλοι

Εδώ τιμωρία δεν υπάρχει ;
 

Zaitsev

Community Manager
Η ομάδα του Grepolis
[zai]Θα προσπαθήσω να εξηγήσω χωρίς να πέσω στο επίπεδο του παίχτη που έστειλε το αρχικό μήνυμα. Κατά την προσωπική μου άποψη τέτοιοι παίχτες δεν έχουν θέση στο παιχνίδι. Η προσωπική μου άποψη όμως δεν μπορεί να ξεπεράσει τους κανόνες της εταιρείας. Η εταιρεία μας έχει συστήσει να είμαστε πάρα πολύ προσεκτικοί όταν δίνουμε την αυστηρότερη ποινή στο παιχνίδι. Ο μόνιμος αποκλεισμός δίνεται μόνο εάν είναι 100% ξεκάθαρο το νόημα του κειμένου και αναφέρετέ στην προσωπική του ακεραιτότητα.
Τώρα θα μου πείτε, δεν αναφέρετε σε αυτόν αλλά στην μάνα του, έχει καμιά διαφορά; Προσωπικά μιλώντας όχι. Για τους κανόνες όμως που υπάρχουν αυτή την στιγμή ναι. Για αυτό και δεν τιμωρήθηκε με μόνιμο αποκλεισμό.[/zai]
 

DeletedUser

Guest
Τέλος το έγραψε ξεκάθαρα .
Προσωπικά σε ευχαριστώ για την ξεκάθαρη απάντηση .

Και ένα σχόλιο . Εάν από την αρχή είχαμε τέτοια απάντηση ( που όποιος την καταλαβαίνει λέει πολλά )
Δεν θα υπήρχαν 10 άδικοι αποκλεισμοί από το φόρουμ .
Δεν ξεμπλοκάρετε τώρα και τους τιμωρημένους από το φόρουμ ;

Σε ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση .
 

DeletedUser

Guest
Η απάντηση εμένα προσωπικά με καλύπτει απόλυτα. Αυτό ζητάμε από τους διαχειριστές και τίποτα παραπάνω. Αντί να μας δίνουν απαντήσεις χωρίς περιεχόμενο και να υποτιμάνε την αντίληψή μας μπορούν να μιλάνε ανθρώπινα και κατανοητά. Με λίγα λόγια, έχετε δίκιο να διαμαρτύρεστε αλλά αυτούς τους κανόνες εχει θεσπίσει η εταιρεία (δίκαιοι-άδικοι αυτοί είναι). Να ξέρουμε γιατί στο τέλος θα αναρωτηθούμε αν είμαστε και τρελοί.
Παρόλα αυτά, θα ήθελα να μας εξηγήσει κάποιος: όταν ο κανονισμός λέει για απειλή σωματικής ακεραιότητας ή οποιοδήποτε υπονοούμενο για κάτι τέτοιο πως συμβαδίζει με την οδηγία της εταιρείας περί ξεκάθαρης απειλής;;;; εδώ βλέπω ότι υπάρχει σφάλμα στον κανονισμό και στην εφαρμογή του και δεν νομίζω ότι είναι θέμα δικής μου κατανόησης
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9717

Guest
Αναμένεται ότι όλοι οι παίχτες θα συμπεριφέρονται με σεβασμό μεταξύ τους και απέναντι στο προσωπικό της Innogames. Αυτό σημαίνει να ακολουθούν τους κανόνες και να δημιουργούν ένα ευχάριστο περιβάλλον για τους παίχτες. Οι διαχειριστές του Grepolis.gr είναι οι τελευταίοι διαιτητές για οποιαδήποτε διαφωνία των κανονισμών. Έχουν την τελική ερμηνεία των κανόνων. Διατηρούμε το δικαίωμα να αποκλείσουμε κάποιον από το παιχνίδι. Όλοι οι παίχτες έχουν το δικαίωμα να κάνουν ένσταση μέσω του συστήματος υποστήριξης. Οι κανόνες μπορούν να αλλαχτούν ή να προσαρμοστούν σε συγκεκριμένες περιπτώσεις κατά την κρίση του CM και Co-CM.


ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ....
 

DeletedUser

Guest
Αν αγαπητε κ.Zaitsev αυτοι ειναι οι κανονες της εταιριας να τους αλλαξετε.Κι επειδη θα αρχισετε τα γνωστα οτι εμεις δεν μπορουμε κι ειμαστε μονο διαχειριστες,τοτε να τους συστησετε ΕΝΤΟΝΩΣ οτι τετοιου ειδους μυνηματα ειναι και αηδιαστικα και συνιστουν καθαρη επιθετικη και βιαιη συμπεριφορα!

Λυπαμαι για την απαντηση σας μετα απο τοσες μερες.....Μας λετε στην ουσια "βριστε ελευθερα τις μανες των άλλων"!

Μονο μια μπορει να ειναι η λυση σε αυτο.ΔΙωξτε τον υβριστη και οσους τον στηριξαν!Δια παντος!


(Και σβηστε παρακαλω το "ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ" απο την συγκεκριμενη ερωτηση.Μην υποτιματε την νοημοσυνη μας)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Κατ αρχάς ο λόγος καθυστέρησης απάντησης του Zaitsev ήταν λόγω προβλήματος υγείας που συνεχίζει να αντιμετωπίζει.

Τώρα όσο αφορά τα υπόλοιπα ερωτήματα:
Όπως ανεφέρε και ένας συμπαίκτης σας, εμείς οι διαχειριστές είμαστε οι τελευταίοι διαιτητές για οποιαδήποτε διαφωνία των κανονισμών. Θα επαναλάβω ακόμα και τώρα πως στόχος μας είναι η σύμμορφωση των παικτών και εφόσον κάποιος δε θέλει να συμμορφωθεί, τότε τον αποκλείουμε και οριστικά. Δεν είναι λύση να τιμωρηθεί μετά από σχεδόν δυόμιση μήνες ξανά για την ίδιο περιεχόμενο. Αν δε κάνω λάθος, ο παίκτης συμμορφώθηκε και δε ενόχλησε ξανά κάποιον. Άρα, τα μέτρα που όριζε η εταιρεία απέδωσαν.
Όσο αφορά τους παίκτες που αποκλείστηκαν εδώ στο forum, δεν μπορεί να γίνει καμία άρση, ο CoMa έτσι κι αλλιώς θα μιλούσε για το συγκεκριμένο θέμα, μιας και στο κέντρο υποστήριξης αναφέρθηκε.
Δόθηκαν οδηγίες απ τον Forum Leader, έκαναν ακριβώς το αντίθετο και αποκλείστηκαν.
[/kni]
Μας λετε στην ουσια "βριστε ελευθερα τις μανες των άλλων"!
[kni]
Αν μετά την απάντηση του εκπροσώπου της εταιρείας, καταλάβατε αυτό, τότε σας συνιστώ να διαβάσετε προσεκτικά τα λεγόμενά του ξανά. Οι κανονισμοί είναι συγκεκριμένοι και το μόνο σίγουρο είναι ότι ένα τέτοιο μήνυμα εξασφαλίζει σίγουρο αποκλεισμό. Το θέμα είναι αυτός που έπραξε αυτη τη παράβαση να καταλάβει το λάθος του και να μη το επαναλάβει ξανά.
[/kni]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
Μετα την απαντηση σας, προσπαθω με δυσκολια να συγκρατησω τα νευρα μου.
Ο Zaitsev λεει καθαρα οτι "Σας συστηθηκε απο την εταιρια" (ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΗΚΕ,το ξαναλεω σας ΣΥΣΤΗΘΗΚΕ)να μην επιβαλλετε μονιμο αποκλεισμο κτλ.
Εσεις λετε οτι "εσεις (οι διαχειριστες) ειστε οι τελικοι κριτες οταν προκυπτει διαφωνια κανονισμων".
Εγω λοιπον συμπεραινω οτι εχετε την διακριτικη ευχερια να ερμηνευσετε τον κανονισμο κατα το δοκουν!Εσεις καταλαβαινετε κατι άλλο???Πες το μας ποιο ειναι τοτε,γιατι δεν θα μας τρελανετε εσεις....

Λετε οτι στοχος σας ειναι η "συμμορφωση των παικτων"!!!Μηπως νομιζετε οτι ειστε καποιου ειδους σωφρονιστικος υπαλληλος??Ενας υπαλληλος μιας ιδιωτικης εταιριας ειστε που στοχος σας (θα επρεπε να) ειναι η δικαιη εφαρμογη των κανονισμων.Κρινετε οτι ο υβριστης συμμορφωθηκε εφ οσον δεν εκανε τιποτα άλλο μετα το περιστατικο......Ναι αλλά ο παικτης που υπεστη την υβρη,εγκατελλειψε το παιχνιδι αηδιασμενος,αλλά αυτο δεν φαινετε να σας πειραζει.Εσεις επιλεγετε να ειστε με τον υβριστη και οχι με τον σωστο παικτη.

Μου κανετε υποδειξη να διαβασω καλυτερα τα λεγομενα σας ,λεγοντας μου οτι ενα μυνημα που "βριζει τις μανες των άλλων" επιφερει μονιμο αποκλεισμο.Προφανως ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.Εκτος κι αν κρινετε οτι δεν ηταν τετοιου ειδους μυνημα....
Εγω το εχω διαβασει το συγκεκριμενο μυνημα και σας ΠΡΟΚΑΛΩ :Βγαλτε το συγκεκριμενο μυνημα στο κεντρικο φορουμ για να καταλαβει ο κοσμος για το τι πραγμα μιλαμε.Κι αν θελετε αντικαταστειστε τις επιμαχες λεξεις με αστερακια κι αφηστε τα υπολοιπα.....
ΤΟ ξαναλεω,βγαλτε το μυνημα στο κεντρικο φορουμ!!!!!
Δεν θα το κανετε ομως ,θα βρειτε εσεις καποιο κανονισμο του φορουμ που θα το απαγορευει,ειμαι σιγουρος.

Εναλλακτικα αν θελετε,μπορω να μπω σε καποιο κοσμο που παιζετε και να στειλω ακριβως το ιδιο μυνημα που εστειλε κι ο υβριστης... σε σας ,με τις ιδιες λεξεις.....και μετα δεν θα ξαναβρισω........Θα σωφρονιστω,οπως λετε κι εσεις.Να δουμε ,θα με τιμωρησετε ή οχι???
Ή ακομη πειτε και σε καποιον γερμανο υπευθυνο να μπει στο φορουμ,και να του στειλουμε το ιδιο μυνημα για την μανα του, στα αγγλικα
Να δουμε θα μας τιμωρησει ή οχι???

Το ξαναλεω,αυτο που στην ουσια κανετε ειναι να λετε στου παικτες "βριστε ελευθερα τις μανες των άλλων".

Και επειδη γνωριζω οτι τωρα θα τιμωρηθω κι εγω για καποιο λογο και για την προσπαθεια σας να υπερασπισθειτε τον υβριστη,σας λεω ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!
 

DeletedUser

Guest
[kni]
Κατ αρχάς ο λόγος καθυστέρησης απάντησης του Zaitsev ήταν λόγω προβλήματος υγείας που συνεχίζει να αντιμετωπίζει.

Τώρα όσο αφορά τα υπόλοιπα ερωτήματα:
Όπως ανεφέρε και ένας συμπαίκτης σας, εμείς οι διαχειριστές είμαστε οι τελευταίοι διαιτητές για οποιαδήποτε διαφωνία των κανονισμών. Θα επαναλάβω ακόμα και τώρα πως στόχος μας είναι η σύμμορφωση των παικτών και εφόσον κάποιος δε θέλει να συμμορφωθεί, τότε τον αποκλείουμε και οριστικά. Δεν είναι λύση να τιμωρηθεί μετά από σχεδόν δυόμιση μήνες ξανά για την ίδιο περιεχόμενο. Αν δε κάνω λάθος, ο παίκτης συμμορφώθηκε και δε ενόχλησε ξανά κάποιον. Άρα, τα μέτρα που όριζε η εταιρεία απέδωσαν.
Όσο αφορά τους παίκτες που αποκλείστηκαν εδώ στο forum, δεν μπορεί να γίνει καμία άρση, ο CoMa έτσι κι αλλιώς θα μιλούσε για το συγκεκριμένο θέμα, μιας και στο κέντρο υποστήριξης αναφέρθηκε.
Δόθηκαν οδηγίες απ τον Forum Leader, έκαναν ακριβώς το αντίθετο και αποκλείστηκαν.
[/kni]

[kni]
Αν μετά την απάντηση του εκπροσώπου της εταιρείας, καταλάβατε αυτό, τότε σας συνιστώ να διαβάσετε προσεκτικά τα λεγόμενά του ξανά. Οι κανονισμοί είναι συγκεκριμένοι και το μόνο σίγουρο είναι ότι ένα τέτοιο μήνυμα εξασφαλίζει σίγουρο αποκλεισμό. Το θέμα είναι αυτός που έπραξε αυτη τη παράβαση να καταλάβει το λάθος του και να μη το επαναλάβει ξανά.
[/kni]


καλά διαβάζεις αυτά που γράφεις ; ξέρεις Ελληνικά ; Σταματήστε μια για πάντα να απαντάτε με ότι σας κατέβει στο μυαλό τα κάνετε χειρότερα διάβασε αυτά που γράφεις και πές μου τί καταλαβαίνεις ..... Έβρισε την μάνα του ρε το καταλαβαίνεις του έβρισε την μάνα και εσύ γράφεις βλακείες , τί συμμόρφωση και βλακείες γράφεις ρε και ξανά την ίδια τιμωρία και τα ίδια και τα ίδια .

Ο Zaitsev το είπε ξεκάθαρα , ο παίκτης έπρεπε να έχει αποκλειστεί αλλά .... κρατάμε το αλλά και ασ μην συμφωνούμε γιατί καταλαβαίνουμε τι σημαίνει να στο πώ απλά ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ (χωρίς ίχνος πολιτικής συζήτησης αλλά αυτό είναι ) .
Και έρχεσαι πάλι εσύ να λές τα δικά σου μην γράφετε εξοργίζετε τους παίκτες .
όσο για τους παίκτες που αποκλείστηκαν στο φόρουμ και λες δεν γίνετε άρση σύγκρινε στο μυαλό που έχεις τις 2 τιμωρίες ( αυτουνού που έβρισε μάνα και αυτουνού που σας είπε ξεφτίλες και ρόμπες ) και έλα γράψε μας πια βρισιά είναι ποιο βαριά . 2 μέρες με 2 χρόνια .
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]

Διόρθωση, δεν είναι αυτό που καταλαβαίνουν οι παίκτες, απ ότι φαίνεται το καταλαβαίνετε μόνο εσείς. Όσοι παίκτες απάντησαν μετά την απάντηση του Zaitsev δεν κατάλαβαν κάτι τέτοιο.
Αναφέρθηκε ότι δεν επικροτούμε μια τέτοια συμπεριφορά, τη τιμωρούμε. Εάν εσείς θέλετε να βρίσετε μάνες άλλες είναι δική σας απόφαση, και δική μας ύστερα να σας αποκλείσουμε απ το παιχνίδι. Το αποτέλεσμα όμως θα δείξει αν σας συμφέρει να είστε αποκλεισμένος.
Όσο αφορά ποιος ειναι ο ρόλος μας, αυτό το ξέρουμε πολύ καλύτερα εμείς. Απ όσο ξέρω η εταιρεία καθορίζει το ποινολόγιο και τη λειτουργία της κοινότητας, όχι κάποιος παίκτης.
Αν η δουλεια μας δεν ήταν η συμμόρφωση, αυτή τη στιγμή όλοι όσοι έκαναν παράβαση, θα αποκλείονται οριστικά απ το παιχνίδι, είναι απόλυτα λογικό αυτό που αναφέρω.

Μου κανετε υποδειξη να διαβασω καλυτερα τα λεγομενα σας ,λεγοντας μου οτι ενα μυνημα που "βριζει τις μανες των άλλων" επιφερει μονιμο αποκλεισμο.Προφανως ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.Εκτος κι αν κρινετε οτι δεν ηταν τετοιου ειδους μυνημα....
Δεν υπάρχει κοινό σημείο επικοινωνίας, άλλα λέμε εμείς, άλλα σας συμφέρει να καταλάβετε. Στείλτε τη καταγγελία σας στην εταιρεία.

καλά διαβάζεις αυτά που γράφεις ; ξέρεις Ελληνικά ; Σταματήστε μια για πάντα να απαντάτε με ότι σας κατέβει στο μυαλό τα κάνετε χειρότερα διάβασε αυτά που γράφεις και πές μου τί καταλαβαίνεις ..... Έβρισε την μάνα του ρε το καταλαβαίνεις του έβρισε την μάνα και εσύ γράφεις βλακείες , τί συμμόρφωση και βλακείες γράφεις ρε και ξανά την ίδια τιμωρία και τα ίδια και τα ίδια .

Ο Zaitsev το είπε ξεκάθαρα , ο παίκτης έπρεπε να έχει αποκλειστεί αλλά .... κρατάμε το αλλά και ασ μην συμφωνούμε γιατί καταλαβαίνουμε τι σημαίνει να στο πώ απλά ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ (χωρίς ίχνος πολιτικής συζήτησης αλλά αυτό είναι ) .
Και έρχεσαι πάλι εσύ να λές τα δικά σου μην γράφετε εξοργίζετε τους παίκτες .
όσο για τους παίκτες που αποκλείστηκαν στο φόρουμ και λες δεν γίνετε άρση σύγκρινε στο μυαλό που έχεις τις 2 τιμωρίες ( αυτουνού που έβρισε μάνα και αυτουνού που σας είπε ξεφτίλες και ρόμπες ) και έλα γράψε μας πια βρισιά είναι ποιο βαριά . 2 μέρες με 2 χρόνια .
Αν ήταν στο χέρι μου όλοι όσοι είχαν τέτοια συμπεριφορά θα είχαν τιμωρηθεί μόνιμα. Και επαναλαμβάνω κι γω, οι οδηγίες είναι συγκεκριμένες.





[/kni]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
το τυρί κουμπάρε


[8ea]Προειδοποίηση: Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εγω ειναι σιγουρο οτι θα αποκλειστω.Ο ΥΒΡΙΣΤΗΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΕ!
Σας προκαλω ξανα,βγαλτε το μυνημα στο κεντρικο φορουμ....
Θα αναρωτηθουμε ολοι μαζι οταν το διαβασουμε ,γιατι ο υβριστης προτρεπει μετ επιτασεως τον υβριζομενο να κανει καταγγελια?Μηπως ηξερε τι ειδους τιμωρια θα ειχε?????

Ευτυχως δεν υπαρχει σημειο επικοινωνιας μαζι σας!
Ακου να κανουμε καταγγελια στην εταιρια,μας δουλευετε κι απο πανω....
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[PHO]Έχει δοθεί απάντηση από τον εκπρόσωπο της εταιρείας για το θέμα.
Οι θεωρίες δεν οδηγούν πουθενά, αλλά ούτε και ο εκνευρισμός.
[/PHO]
 

DeletedUser

Guest
Ναι οκ έχετε δίκιο αυτός έβρισε την μάνα του άλλου και σύμφωνα με τους κανονισμούς έπρεπε να τιμωρηθεί μόνιμα. Βαρέθηκα να βλέπω αυτό το θέμα εδώ και μία βδομάδα στο φόρουμ. Ας το πάρουμε το θέμα αλλιώς. Έστω ότι εσείς έχετε μία Α εταιρία και έχετε δύο υπαλλήλους, τον Β και τον Γ. Ο Γ είναι ένας ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ υπάλληλος που επιφέρει υπερογκώδη έσοδα για την εταιρία. Ο Β ας πούμε ότι είναι πιο μέτριος. Ο Γ λοιπόν βρίζει την μάνα του Β. Για έλα στην θέση του ιδιοκτήτη. Θέλω να σε δω να διώχνεις τον παίκτη που επιφέρει τα έσοδα. Αν εσύ είσαι τόσο large και άνετος με το να διώχνεις κόσμο από τις δουλείες του, τότε μπράβο σου. Είσαι μάγκας. Εσύ είσαι ο καπιτάλας που αναφέρεις παραπάνω. Το παράδειγμα τελειώνει εδώ. Σταματήστε πια. Μπείτε λίγο και στο μυαλό τον Γερμανών. Έχουν μία επιχείρηση εκατομμυρίων να διευθύνουν και δεν μπορούν να διώχνουν ανθρώπους με το παραμικρό. Σκεφτείτε και λίγο επιχειρηματικά και οικονομικά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
amlh.png


Οι γενικές προειδοποιήσεις σε ποιον έγιναν; Διότι εγώ δεν έλαβα καμία προειδοποίηση από κανέναν...
 

DeletedUser

Guest
Ναι οκ έχετε δίκιο αυτός έβρισε την μάνα του άλλου και σύμφωνα με τους κανονισμούς έπρεπε να τιμωρηθεί μόνιμα. Βαρέθηκα να βλέπω αυτό το θέμα εδώ και μία βδομάδα στο φόρουμ. Ας το πάρουμε το θέμα αλλιώς. Έστω ότι εσείς έχετε μία Α εταιρία και έχετε δύο υπαλλήλους, τον Β και τον Γ. Ο Γ είναι ένας ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ υπάλληλος που επιφέρει υπερογκώδη έσοδα για την εταιρία. Ο Β ας πούμε ότι είναι πιο μέτριος. Ο Γ λοιπόν βρίζει την μάνα του Β. Για έλα στην θέση του ιδιοκτήτη. Θέλω να σε δω να διώχνεις τον παίκτη που επιφέρει τα έσοδα. Αν εσύ είσαι τόσο large και άνετος με το να διώχνεις κόσμο από τις δουλείες του, τότε μπράβο σου. Είσαι μάγκας. Εσύ είσαι ο καπιτάλας που αναφέρεις παραπάνω. Το παράδειγμα τελειώνει εδώ. Σταματήστε πια. Μπείτε λίγο και στο μυαλό τον Γερμανών. Έχουν μία επιχείρηση εκατομμυρίων να διευθύνουν και δεν μπορούν να διώχνουν ανθρώπους με το παραμικρό. Σκεφτείτε και λίγο επιχειρηματικά και οικονομικά.

μην μπερδεύεσαι φίλε μου. Πελάτες είμαστε, όχι υπάλληλοι.
 

DeletedUser

Guest
8EAGENH έλα ρίξε μου καμία τιμωρία έχεις 2 μέρες να ρίξεις , θα σου πέσει το εγώ σου .
Γελώ όταν βλέπω κάποιους μέσα από μία μορφή εξουσίας να βγάζουν όλο το κόμπλεξ τους .
Αλήθεια έχεις πάρει είδηση ότι οι περισσότεροι στο κεντρικό φόρουμ γελάνε μαζί σου .
Αλήθεια φτιάχνεσαι όταν τιμωρείς κάποιον δίχως λόγο .
ΧΑΧΑΧΑΧΑ να σε καλά που πάντα μας θυμίζεις ότι το παιχνίδι είναι ακριβώς όπως η κανονική ζωή
και κάποιοι μόνο έρποντας και γλείφοντας πάνε μπροστά .
Άντε τιμώρησε και εμένα με 1,2, μήνες 1,2, χρόνια αποκλεισμό και αφήστε αυτόν που βρίζει μάνες ατιμώρητο .
Ατιμώρητο να γελάει μαζί σας ξέροντας ότι στην Ζωή το χρήμα εξαγοράζει τα πάντα μικρέ υπαλληλάκο .
Ενας μόνο από εσάς έγραψε την αλήθεια ότι έπρεπε να έχει αποκλειστεί αλλά ...... .

Υπαλληλάκο ρίξε την τιμωρία να φτιαχτείς .

[art]******************************
20 πόντοι ποινής και 1 μήνας εκτός Κεντρικού Φόρουμ για επαναλαμβανόμενη επίθεση προς μέλη της ΔΟ.
*ΑΡΤΕΜΙΔΑ*[/art]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Κλειδώνει το παρόν νήμα για να αποφευχθεί ο πριονισμός των ροκανιδιών.[/8ea]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή