ΤΕΣΤ Δείτε ποιο μέρος του εγκεφάλου σας χρησιμοποιείτε;

  • Δημιουργός θέματος ilias7mp
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
mpalarina%20illusion.gif


Αυτό το απλό τεστ θα σας δείξει ποιο μέρος του εγκεφάλου σας χρησιμοποιείτε περισσότερο. Αν βλέπετε την μπαλαρίνα να γυρνάει αριστερόστροφα, χρησιμοποιείτε το αριστερό μέρος του εγκεφάλου, αν τη βλέπετε να γυρνάει δεξιόστροφα το δεξί. Δείτε πολλά άτομα μαζί την εικόνα και ο καθένας θα βλέπει τα δικά του.
 

DeletedUser

Guest
Πρώτα την έβλεπα να γυρνάει προς τα αριστερά, μετά προς τα δεξιά και μετά ξανά προς τα αριστερά!
 

DeletedUser

Guest
Αν το δειτε καλα, στην αρχη παει μονο στην δεξια πλευρα αλλα σε μια φαση παει 1-2 περιστροφες δεξιοστροφα και σε συγχυζει!!

Btw γα***η εικονα! (οχι το περιεχομενο, το στησιμο!)
 

DeletedUser

Guest
Ρε βλάκα για αυτό άλοι την βλέπουν από εδώ και άλλοι από εκεί αφού το προσεξα πολύ καλά μερικές φορές αλλάζει

[8EA]Προειδοποίηση: Το διπλοποστάρισμα, το spam και οι προσβολές, δεν επιτρέπονται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
έχω κάνει ανάλυση το gif στης 25 ενέργειες πάει 3 ανάποδα
 

DeletedUser

Guest
Εσυ 8EAGENHS
Δεν πρόσβαλα κανένα βλάκας είπα με την ένοια όχι να τον προσβάλω έτσι όπως το λέμε στη καθημερινότητα άλλοι χρησιμοποιούν τη λέξη ** πχ << ρε *** για κάνα καφέ>> <<ρε **** τι είναι αυτό που φοράς>> <<*****! τι ήταν αυτό?>> και άλλα πολλά

[8EA]Απαράδεκτη γλώσσα για το κεντρικό φόρουμ. 10 πόντοι ποινής.
Αφαιρέθηκαν απρεπείς λέξεις.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εμενα μου φαινεται να πιγενει μονο αριστερα
 

DeletedUser

Guest
Λοιπόν, επειδή κατάλαβα τι παίζει, τιν άνοιξα στο photoshop, οπότε μπορώ να δω την γραμμή τον layers που μπήκαν στην σειρά, δείτε τις 2 τετραγωνισμένες με μαύρο εικόνες, και βγάλτε συμπεράσματα!

3iLUt.png


Συμπέρασμα, κάνει 32 layer σε μια στροφή, και 2 στην άλλη!
 

DeletedUser12044

Guest
ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΥΤΟ ΤΙ ΣΗΜΑΙ ΝΕΙ ΟΤΙ ΧΡΗΣΟΜΟΠΟΙΩ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ
 

DeletedUser11640

Guest
Και δεξιά και αριστερά πηγένει..καλή προσπάθεια αλλα δεν μασάμε..L3golas ξανακοιτα προσεκτικα για 1-2 λεπτα..
 
Κορυφή