ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΟΥ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8130

Guest
Παίζουμε που παίζουμε ένα παιχνίδι που μπάζει από παντού (βλέπε μποτάκια) ,αλλά επιτέλους κάνω έκκληση στους Διαχειριστές αν διαβάζουν και δεν μας γράφουν ως συνήθως στα παλαιότερα των υποδημάτων τους. Αν σέβεστε λοιπόν τον κόπο των συνΕλλήνων σας εδω μέσα οι οποίοι έχουν τέλος πάντων ένα χόμπι για να ξεχνιούνται από εκεί έξω, διασφαλίστε το κόσμο Ωμέγα!!!!!!!! βρίσκεται στην εποχή των θαυμάτων και το μποτάκι πάει σύννεφο οι ύλες με μποτάκια πάνε και έρχονται και είναι χαρακτηριστικό συγκεκριμένης συμμαχίας ... Καταγγελίες γίνονται άλλα αποτέλεσμα 0.....

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την επερχόμενη αγνόηση.
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Το ότι δε δίνονται ποινές δε σημαίνει ότι σας γράφουμε στα παλιά μου τα παπούτσια. Το έχουμε επαναλάβει εκατοντάδες φορές, εάν δεν υποδείξει το σύστημα παράβαση, δεν δίνεται ποινή όσες καταγγελίες κι αν γίνουν.
Εάν θέλετε με τις καταγγελίες να δίνουμε ποινές, τότε να τον κλείσουμε τον κόσμο, αφου θα στε όλοι τιμωρημένοι. Οι περισσότεροι που στέλνετε στο κέντρο υποστήριξης, κατηγορείτε την ομάδα διαχείρισης για μεροληψία υπερ της αντίπαλης πάντα συμμαχίας. Πραγματικά είναι πολύ αστείο οι αντίπαλες συμμαχίες να κατηγορούν την ομάδα διαχείρισης επειδή μεροληπτεί τον αντίπαλο τους. Αυτό γίνεται κάθε φορά, πάντα πριν λίγο ξεκινήσουν τα Θαύματα και φυσικά κατά τη διάρκεια αυτών.

[/kni]
 

DeletedUser8130

Guest
Η ουσία είναι μία τα μποτ έχουν καταστρέψει το παιχνίδι το ξερουμε και το ξέρετε αλλά κάνετε πως δεν το ξερετε.

Καλη σας σπέρα..
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Τώρα ξαφνικά αλλάζετε θέμα, από εκεί που μας κατηγορούσατε τώρα γράφετε ξανά ανακρίβειες. Αποδείξτε μας πως κάνουμε ότι συμπεριφερόμαστε πως δεν υπάρχουν.
Εάν κάναμε ότι δεν το ξέραμε, δεν θα δινόντουσαν καν ποινές για παράνομα προγράμματα. Αλλά προφανώς απαντάτε μόνο σ' αυτά που σας συμφέρουν. Εάν μιλάγατε μεταξύ σας θα γνωρίζατε ότι τιμωρούνται αρκετοί για χρήση παράνομων προγραμμάτων.

[/kni]
 

DeletedUser9810

Guest
τι παει να πει να υποδείξει το σύστημα παράβαση?αφου σασ το λεμε εμεισ και οι αντιπαλοι για εμασ,δεν καταλαβαινω την αδιαφορια σας,λεσ κ εχουμε να κερδισουμε κατι εμεισ,για το καλο του παιχνιδιου νοιαζομαστε κ μονο,οταν το καταλαβετε στην διαχειριση αυτο θα τιμωρησετε τουσ αντιπαλουσ μασ αμεσωσ.
 

DeletedUser13883

Guest
τι παει να πει να υποδείξει το σύστημα παράβαση?αφου σασ το λεμε εμεισ και οι αντιπαλοι για εμασ,δεν καταλαβαινω την αδιαφορια σας.

Δεν πολύ ασχολήθηκα καθώς ούτε παίζω σε αυτόν τον κόσμο αλλά γιατί μετά από μια εβδομάδα θα βγει και ένας ακόμα να λέει τα ίδια αλλά με αυτό έβαλα τα γέλια.Έχω έρθει και εγώ σε αντιπαράθεση αλλά να λέω τέτοια πράγματα.....Έχουν υπάρξει και άλλα τέτοια άρθρα!!Τα ίδια κάθε φορά.Αν δεν ακούγαμε τον κάθε καημένο που τα λέει και συκοφαντεί εναντίον της ΟΔ θα ήμασταν καλύτερα ΌΛΟΙ.Αυτό δεν ξέρω γιατί το κάνει;Επειδή θέλει να παρακινήσει παίκτες να παρατήσουν το παιχνίδι επειδή δεν είναι Ελληνικό,επειδή είναι νουμπάς και δεν δέχεται ότι ο εχθρός είναι είτε καλύτερος είτε λίγο πιο τυχερός είτε απλά έχει μπαναριστεί τόσες φορές και θέλει να δημιουργεί προβλήματα.2 άτομα με κατηγορούν για μποτ εμένα και όλη μου την συμμαχία και συγκεκριμένα από τους ΓΕΝΝΑΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ τι πάει να πει αυτό ότι όλοι είμαστε παραβάτες και θα πρέπει να τιμωρηθούμε;Αν ήταν έτσι όπως τα λες θα έκανα σε όλους αναφορά και θα έλεγα μπανάρετε τον!Δεν συμφωνώ με καμία πλευρά γιατί δεν εμπιστεύομαι κανέναν πάραυτα, τείνω προς την ΟΔ στηρίζοντας αυτό που είπε ο 8eagenhs ότι αν ήταν η ΟΔ πουλημένη οι Γερμανοί δεν θα τους χάιδευαν τα αυτιά.Ρε παιδιά κάθε φορά τα ίδια!Δεν λέω ότι είναι κακό αλλά οκ και εγώ μια μέρα είπα περίπου τα ίδια αλλά δεν θα λέω κάθε φορά τα ίδια ή να γράφει άλλος και να τα υποστηρίζω!Είναι κουραστικό και για τους αναγνώστες αλλά και για την ΟΔ γιατί μπορεί να συνεισφέρει εθελοντικά και να πρέπει να είναι στην διάθεση μας αλλά να απαντά κάθε φορά τα ίδια και να πρέπει να πείθει κάθε φορά τον κάθε δύσπιστο παίκτη πάει πολύ!Στο τέλος θα έχει αποθηκεύσει μια απάντηση για κάθε τέτοιο πόστ περί μπότ και θα κάνει ένα copy-paste.
 

DeletedUser9810

Guest
σιγουρα chris007463 δεν καταλαβες τι κ πως το λεω και σιγουρα δεν καταλαβα τι λεσ εσυ,νοημα δεν εβγαλα.
 

DeletedUser13883

Guest
τι παει να πει να υποδείξει το σύστημα παράβαση?αφου σασ το λεμε εμεισ και οι αντιπαλοι για εμασ,δεν καταλαβαινω την αδιαφορια σας,λεσ κ εχουμε να κερδισουμε κατι εμεισ,για το καλο του παιχνιδιου νοιαζομαστε κ μονο,οταν το καταλαβετε στην διαχειριση αυτο θα τιμωρησετε τουσ αντιπαλουσ μασ αμεσωσ.

Μάλλον ούτε καν εσύ θα έχεις καταλάβει για τι πράγμα μιλάς.Εγώ έτσι όπως ερμηνεύω τούτο το γραπτό αντιλαμβάνομαι ότι δεν είναι τόσο αξιόπιστο το ίδιο το σύστημα που ανιχνεύει ότι ανιχνεύει αλλά ο κάθε παίκτης που κάνει μια καταγγελία περί μποτ στην ΟΔ.Εν συνέχεια η Διαχείριση θα πρέπει να μπανάρει οποιονδήποτε επειδή βρέθηκε ένας παίκτης να πει ότι ο συγκεκριμένος είναι παραβάτης!Επίσης υποστηρίζεις ότι εσύ ο ίδιος αν γινότανε αυτό θα το έκανες μόνο και μόνο για να προστατεύσεις το παιχνίδι και ότι δεν έχεις να κερδίσεις-αποσπάσεις κάτι μπανάροντας τον εχθρό σου!Αυτό ουσιαστικά λες!Και ποιον εχθρό!Τον καλύτερο από εσένα πάντα.Γιατί δεν ξέρεις αν και ο κατώτερος σε ικανότητες παίκτης παίζει με μπότ αλλά εσύ θα κατηγορούσες αυτόν που σε κερδίζει.Αν φίλε γινότανε αυτή παράνοια που λες ΟΛΟΙ και όταν λέω ΟΛΟΙ εννοώ ΟΛΟΙ θα είχανε μπαναριστεί.Εγώ προσωπικά θα κατήγγειλα στην ΟΔ τους πάντες στον κόσμο που παίζω!Με λίγα λόγια θέλεις να πεις ότι την δουλειά που κάνει το σύστημα θα την έκανε κάθε παίκτης σε όλους τους κόσμους ανάλογα με την ιδιοσυγκρασία του αλλά και ανάλογα με τα πιστεύω του για τον κάθε παίκτη και συγκεκριμένα τον παίκτη που δεν μπορεί να κερδίσει.Αυτό λοιπόν είναι η απόλυτη τρέλα και παράνοια.Αν κάνω λάθος και το γραπτό σου ερμηνεύεται αλλιώς θα σε εκλιπαρούσα να μου το εξηγήσεις με πιο απλότητα για να το κατανοήσω και εγώ ο έρμος εκτός και αν δεν κατάλαβες τι είπες!

σιγουρα δεν καταλαβα τι λεσ εσυ,νοημα δεν εβγαλα.

Με λίγα λόγια αυτό που λες είναι αδύνατον και ανώφελο.Επίσης ο κάθε παίκτης λέει κάθε φορά τα ίδια περί μπαν και έτσι κουράζει και τον κάθε αναγνώστη στο κεντρικό φόρουμ καθώς διαβάζει τα ίδια και τα ίδια,ενώ κουράζει και την διαχείριση.Επιπροσθέτως όλο αυτό πηγάζει είτε από παίκτες που θέλουν να επηρεάσουν την κοινή γνώμη για την δουλειά της ΟΔ πάνω στο θέμα περί μπότ ή είτε απλός δεν είναι τόσο καμένος-τυχερός-καλός όσο ο αντίπαλός του.Και βέβαια δεν μιλάμε πάντα για παίκτη που είχε π.χ. παντελώς άσχετος και μπορεί να παίζει με μπότ αλλά πάντα τον καλύτερο που σε κερδίζει(δεν αναφέρομαι προσωπικά σε εσένα παράδειγμα έφερα).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
τι παει να πει να υποδείξει το σύστημα παράβαση?αφου σασ το λεμε εμεισ και οι αντιπαλοι για εμασ,δεν καταλαβαινω την αδιαφορια σας,λεσ κ εχουμε να κερδισουμε κατι εμεισ,για το καλο του παιχνιδιου νοιαζομαστε κ μονο,οταν το καταλαβετε στην διαχειριση αυτο θα τιμωρησετε τουσ αντιπαλουσ μασ αμεσωσ.
[kni]Εξαιρετική λογική. Τότε θα τιμωρήσουμε τους δικούς σας αντιπάλους, έτσι επειδή το λέτε εσείς και μετά θα βγουν οι αντίπαλοι και με το δίκιο τους, να πουν ότι μεροληπτούμε υπέρ σας. Αλλά εσάς τι σας νοιάζει; Εμάς θα κατηγορούν.
Ώρες ώρες πραγματικά απορώ...:confused:

[/kni]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser9810

Guest
και παλι εισαι εκτοσ θεματοσ κ δεν καταλαβαινεις τι θελω να πω η στην χειροτερη θελεισ να καταλαβεισ αυτο που θες για να πεισ το δικο σου,ελπιζω δεν ειναι το δευτερο και για να το κλεισουμε γιατι δεν εχει νοημα ολο αυτο και σιγουρα δεν εχει νοημα να σου εξηγήσω κατι που προφανωσ εχω γραψει με ειρωνεια κ οχι οπωσ το εχεισ καταλαβει μονο εσυ,αν το καταλαβαν κ αλλοι οπωσ εσυ τοτε σιγουρα εχω προβλημα με το χιουμορ μου.
 

DeletedUser9810

Guest
[kni]Εξαιρετική λογική. Τότε θα τιμωρήσουμε τους δικούς σας αντιπάλους, έτσι επειδή το λέτε εσείς και μετά θα βγουν οι αντίπαλοι και με το δίκιο τους, να πουν ότι μεροληπτούμε υπέρ σας. Αλλά εσάς τι σας νοιάζει; Εμάς θα κατηγορούν.
Ώρες ώρες πραγματικά απορώ...:confused:

[/kni]

οκ σιγουρα εχω προβλημα με το χιουμορ η δεν εχω τη δυνατοτητα να περασω την ειρωνεια σε γραπτο.αφου κ εσεισ καταλαβατε οτι αυτα εννοω τοτε ειπαμε η εγω εχω το προβλημα που σασ ειπα η εσεισ δεν μπορειτε να ξεχωρισετε το χιουμορ κ την ειρωνια απο το παραλογο που εγραψα,σε αυτεσ τισ περιπτωσεισ το μονο που μπορει να γινει ειναι εγω να μην ξαναγραψω κ εσεισ να αποκτησετε χιουμορ.
 

DeletedUser13883

Guest
Μάλλον έχεις πρόβλημα με το χιούμορ σου και εσύ είσαι εκτός θέματος καθώς εδώ μιλάμε σοβαρά και εσύ με το ειρωνικό υφάκι σου την υποτιμάς την συζήτηση.Εγώ είμαι εκτός θέματος;Ανοίξατε σαν παίκτες που είσαστε το γνωστό φάκελο περί μποτ και είπα να πω και ένα δύο πράγματα.Να πω το δικό μου;Απλά πάνω στον δικό σου λόγο αντιφάσκω επειδή θεωρώ ότι είναι παρανοϊκός.Αφού δεν έχει νόημα γιατί έγραψες σε αυτό το νήμα που το θέμα του το έχουμε συναντήσει χιλιάδες φορές;Σου ξανά λέω σε εκλιπαρώ να μου εξηγήσεις!Θέλεις να πεις από ότι κατάλαβα ότι ειρωνεύτηκες τον παίκτη που άρχισε το νήμα;Είσαι αντίπαλος με τον παίκτη;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
οκ σιγουρα εχω προβλημα με το χιουμορ η δεν εχω τη δυνατοτητα να περασω την ειρωνεια σε γραπτο.αφου κ εσεισ καταλαβατε οτι αυτα εννοω τοτε ειπαμε η εγω εχω το προβλημα που σασ ειπα η εσεισ δεν μπορειτε να ξεχωρισετε το χιουμορ κ την ειρωνια απο το παραλογο που εγραψα,σε αυτεσ τισ περιπτωσεισ το μονο που μπορει να γινει ειναι εγω να μην ξαναγραψω κ εσεισ να αποκτησετε χιουμορ.
[kni]Πιστέψτε με, με τόσα που διαβάζουμε και στο κέντρο υποστήριξης και στο forum, μια τέτοια δήλωση δε θα μου κανε εντύπωση. Επιπλέον, βάλε ρε άνθρωπε ένα emoticon να το αντιληφθούμε. Γραπτός λόγος είναι, όχι προφορικός. :p[/kni]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser11307

Guest
Παίζουμε που παίζουμε ένα παιχνίδι που μπάζει από παντού (βλέπε μποτάκια) ,αλλά επιτέλους κάνω έκκληση στους Διαχειριστές αν διαβάζουν και δεν μας γράφουν ως συνήθως στα παλαιότερα των υποδημάτων τους. Αν σέβεστε λοιπόν τον κόπο των συνΕλλήνων σας εδω μέσα οι οποίοι έχουν τέλος πάντων ένα χόμπι για να ξεχνιούνται από εκεί έξω, διασφαλίστε το κόσμο Ωμέγα!!!!!!!! βρίσκεται στην εποχή των θαυμάτων και το μποτάκι πάει σύννεφο οι ύλες με μποτάκια πάνε και έρχονται και είναι χαρακτηριστικό συγκεκριμένης συμμαχίας ... Καταγγελίες γίνονται άλλα αποτέλεσμα 0.....

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την επερχόμενη αγνόηση.

ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ...
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΧΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΤΕ.
ΘΕΛΟΥΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ. ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΤΑΚΤΙΚΗ.
ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΦΕΝΟΝΤΕ ΟΛΑ ΡΟΔΙΝΑ...

http://i.imgur.com/jqAb08T.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14906

Guest
Πες τα βρε dj τα θαυματα χρειαζονται τακτικη, στρατηγικη, συστημα όχι κλεψιες και μολις χανετε πρεπει αμεσως να μας κατηγορείτε για botakia και διπλολογαριασμος. Παιχνιδι είναι, οποιος δεν ξερει να χανει, δεν μπορει και να κερδισει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11130

Guest
όχι ρε σεις μία συμμαχία με 250 παίκτες και 3 ακαδημίες είναι δύσκολο να κερδίσετε μόνο με μποτάκια γίνετε .... :d
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser14906

Guest
όχι ρε σεις μία συμμαχία με 250 παίκτες και 3 ακαδημίες είναι δύσκολο να κερδίσετε μόνο με μποτάκια γίνετε .... :d
smiley_emoticons_lol.gif
Kαλά Ηρακλαρα ότι θες λεγε εμεις ειμαστε οι νικητες δικαιοτατα,δυσκολος κοσμος αλλα τον πηραμε.
Επεξεργασια μετα απο χρονια: Λαθος το καταλαβα, αστους να λενε οτι θελουνε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Άσχετα με ότι αναφέρει ο Στάθης παραπάνω, έχω να πω...για τον κύριο που άνοιξε το ποστ...και στον Υ που βγήκαμε νικητές πάλι μας κατηγορούσες για χτίστες κ.λ.π.
Τελικά όποιος κερδίζει τον κόσμο είναι χτίστης και πολλά άλλα, αλλά οι υπόλοιποι είναι οι μαχητές και οι μεγάλοι παίκτες....τότε λοιπόν να μην κάνετε θαύματα και να μην συμμετέχετε στον αγώνα να τα σηκώσετε, βαράτε μόνο...
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser11741

Guest
Άσχετα με ότι αναφέρει ο Στάθης παραπάνω, έχω να πω...για τον κύριο που άνοιξε το ποστ...και στον Υ που βγήκαμε νικητές πάλι μας κατηγορούσες για χτίστες κ.λ.π.
Τελικά όποιος κερδίζει τον κόσμο είναι χτίστης και πολλά άλλα, αλλά οι υπόλοιποι είναι οι μαχητές και οι μεγάλοι παίκτες....τότε λοιπόν να μην κάνετε θαύματα και να μην συμμετέχετε στον αγώνα να τα σηκώσετε, βαράτε μόνο...
smiley_emoticons_motz.gif
Νικητες βγηκατε φιλε στον Υ ... στους κατακτητες αυριο θα γινει η στεψη!!Νικητης του κοσμου δεν ειναι αυτος που κανει τα 4 αλλα τα 7 ευτυχως...συγνωμη που πεταγομαι αλλα ετσι ειναι,τωρα για τα μποτ.. ολοι εχουν μποτ....ολοι ομως δυστυχως οσοι δεν εχουν παρατανε στο τελος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
Παίζουμε που παίζουμε ένα παιχνίδι που μπάζει από παντού (βλέπε μποτάκια) ,αλλά επιτέλους κάνω έκκληση στους Διαχειριστές αν διαβάζουν και δεν μας γράφουν ως συνήθως στα παλαιότερα των υποδημάτων τους. Αν σέβεστε λοιπόν τον κόπο των συνΕλλήνων σας εδω μέσα οι οποίοι έχουν τέλος πάντων ένα χόμπι για να ξεχνιούνται από εκεί έξω, διασφαλίστε το κόσμο Ωμέγα!!!!!!!! βρίσκεται στην εποχή των θαυμάτων και το μποτάκι πάει σύννεφο οι ύλες με μποτάκια πάνε και έρχονται και είναι χαρακτηριστικό συγκεκριμένης συμμαχίας ... Καταγγελίες γίνονται άλλα αποτέλεσμα 0.....

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την επερχόμενη αγνόηση.

Επειδή βλέπω ασυναρτησίες είπα να γράψω. Επειδή έχω φίλους μου στην αντίπαλη συμμαχία και επειδή παίζω και εγώ έστω και αμυντικά για να βοηθάω και είμαι σε κλήσεις με τα παιδιά τα μπαναρίσματα είχαν πάει σύννεφο. Δεν υπήρχε παίκτης που να είχε μποτ και να μην μπαναρίστηκε. Για ένα μήνα όλη η συμμαχία είχε κάθε μέρα μόνιμα με 10-15 λογαριασμούς μπαναρισμένους και το ξέρατε κιόλας διότι τους χτυπούσατε(αυτός πιστεύω είναι και ο λόγος που πήρατε τα πάνω σας) οπότε αφήστε τις δικαιολογίες περί μποτ και υλών στα θαύματα διότι τις έστελναν με το χεράκι τους. Από την άλλη τους κάνατε καλό διότι όταν ήταν τα θαύματα τους είχατε μπανάρει όλους και αναγκαστικά δεν τους έπαιρνε για άλλη παρανομία. Οπότε χάσατε στα ίσα αν θες να ξέρεις αν και δεν το περίμενα να σου πω την αλήθεια.

Και από εδώ τα ίδια λένε να ξέρεις ότι τα έχετε πλακάκια με τους διαχειριστές κτλπ. Όταν ο άλλος είναι σε μειονεκτική θέση πρέπει να βρει κάτι να του φταίει τώρα που χάσατε όσο αφορά τα θαύματα φταίει η ΟΔ!

Συμφωνώ και εγώ...Βασικά για όλα φταίει ο 8EAGENHS να ξέρεις...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή