Σύστημα επιθέσεων

  • Δημιουργός θέματος kvnm
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Πολλές φορές δεχόμαστε επίθεση, αλλά τι μπορούμε να κάνουμε για να το σταματήσουμε αν δεν έχουμε κάποιο θεό;
Προτείνω να μπορούμε να επιτεθούμε στην επίθεση!
Τι λέτε;
 

DeletedUser9375

Guest
Πολλές φορές δεχόμαστε επίθεση, αλλά τι μπορούμε να κάνουμε για να το σταματήσουμε αν δεν έχουμε κάποιο θεό;
καμία επίθεση δεν σταματά ότι Θεότητα και να έχεις....

Προτείνω να μπορούμε να επιτεθούμε στην επίθεση!

και πού θα συναντηθούν;στο υπερπέραν χάος;

Τι άλλο να πούμε; Προσωπικά θαυμάζω την επιμονή σου να γράφεις στο forum, όπως και την ελευθερία του να γράφει κάποιος εδώ...Σε θερμοπαρακαλώ όμως να γράφεις πιο συγκεκριμένα και ουσιαστικά και να ασχοληθείς περισσότερο με το παιχνίδι. Αυτό εδώ λειτουργεί επικουρικά στο παιχνίδι και όχι ως παιχνίδι.
 

DeletedUser2573

Guest
Πολλές φορές δεχόμαστε επίθεση, αλλά τι μπορούμε να κάνουμε για να το σταματήσουμε αν δεν έχουμε κάποιο θεό;
Προτείνω να μπορούμε να επιτεθούμε στην επίθεση!
Τι λέτε;

μπορει καποιος απο τους κατεχοντες να μου βρει εναν τροπο να τον βαρεσω απο τον gamma κοσμο ?

πιστευω οτι αν βρεθει τροπος θα τον βαρανε 20 κοσμοι μαζι.

δεν λεω, λογικο να εχει πεσει η ροη στο φορουμ αλλα με το να αφηνετε τον κωλομπουρδα να γραφει οτι θελει και οπου θελει ...ειναι σαν τα τουρκικα που μας εχουν ταραξει στην TV.

 

DeletedUser

Guest
μπορει καποιος απο τους κατεχοντες να μου βρει εναν τροπο να τον βαρεσω απο τον gamma κοσμο ?

πιστευω οτι αν βρεθει τροπος θα τον βαρανε 20 κοσμοι μαζι.

δεν λεω, λογικο να εχει πεσει η ροη στο φορουμ αλλα με το να αφηνετε τον κωλομπουρδα να γραφει οτι θελει και οπου θελει ...ειναι σαν τα τουρκικα που μας εχουν ταραξει στην TV.


Ναι αν υπάρχει τρόπος θέλω να σε βαρέσω από τον αχιλλέα.
ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ;;; ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΤΕ;
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ; Ε;;;
ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ.
ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΟΜΩΣ, ΟΧΙ "ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΖΑΛΙΣΕΙ..." Κ.Τ.Λ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9717

Guest
η μονη σαφη απαντηση που μπορει να σου δοθει ειναι οτι ειμαστε σε ενα παιχνιδι διαδικτυακο,πολεμικο μεν αλλα δεν παυει να ειναι παιχνιδι διασκεδασης.αυτην ειναι η διασκεδαση σου φαινεται,οποτε συνεχισε το για οσο μπορεις ακομη.τωρα εμεις οι υπολοιποι το μονο που μπορουμε να κανουμε εφοσον μας ενοχλουν τα θεματα που ανοιγεις ειναι να σε παραβλεπουμε.ευχαριστω.
 

DeletedUser

Guest
μπορει καποιος απο τους κατεχοντες να μου βρει εναν τροπο να τον βαρεσω απο τον gamma κοσμο ?

πιστευω οτι αν βρεθει τροπος θα τον βαρανε 20 κοσμοι μαζι.

δεν λεω, λογικο να εχει πεσει η ροη στο φορουμ αλλα με το να αφηνετε τον κωλομπουρδα να γραφει οτι θελει και οπου θελει ...ειναι σαν τα τουρκικα που μας εχουν ταραξει στην TV.

δικιο εχεις μας διαλυσε την συμμαχια στον αχιλλεα και τωρα τρεχουμε να την ξαναφτιαξουμε
 

DeletedUser

Guest
Χα,χα,χα ποιός ο kvnm; Τον έχω ακουστά! Συζητιέται πολύ στο σιγμα. Και μόνος του να είναι και όλη η συμμαχία σας εναντίον του δεν τον τρώτε!
Και επειδή τα έχω μαζεμένα στο βασιλειο των ουρανων απο τον ΝΥ καλα σας εκανε!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή