Σύμβολο αρχηγού συμμαχίας

  • Δημιουργός θέματος kvnm
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Έχω μια ιδέα όπως φαίνεται το σήμα του ιδρυτή σε μία συμμαχία έτσι να φαίνεται και του αρχηγού.

G2Ed6Qv.png


Ακούω τις γνώμες σας.
 

DeletedUser9581

Guest
φιλε μου δεν μπορεις να γραψεις τις ιδεες σου ολες σε ενα θεμα;πρεπει να μας ζαλιζεις καθε μερα επειδη θελεις να ανεβεις καταταξη στο φορουμ;σταματα επιτελους το σπαμ.

σχετικα με το θεμα πιστευω οτι αν φαινεται και το σημα του αρχηγου δεν θα ειναι ωραιο απο αισθητικη πλευρα.
 

DeletedUser

Guest
Το θέμα είναι πως έχω καινούργια ιδέα κάθε μέρα, κάθε βδομάδα, οπότε.... πόσες να συγκρατήσω;(και γενικά είμαι κοινωνικός τύπος)
Μια μέρα θα καθήσω να μαζέψω όλες τις ιδέες σε ένα θέμα.

Γιατί δεν είναι ωραίο από αισθητική πλευρά;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
Το θέμα είναι πως έχω καινούργια ιδέα κάθε μέρα, κάθε βδομάδα, οπότε.... πόσες να συγκρατήσω;(και γενικά είμαι κοινωνικός τύπος)
Μια μέρα θα καθήσω να μαζέψω όλες τις ιδέες σε ένα θέμα.

Γιατί δεν είναι ωραίο από αισθητική πλευρά;

κατσε να δεις κατι "κοινωνικους" σαν και εσενα πως τους στελνει διακοπες διαρκειας ο θεαγενης.

μας εχεις σπασει τα νευρα.οχι επειδη εχεις πολλες ιδεες,αλλα γιατι εχεις ιδεες σαν και αυτες.

τσιφ τι θα γινει ?

θα βαλουμε και καμια ροζ γραμμη σε λιγο ?
 

DeletedUser

Guest
Απαγορεύεται να γράφω στο φόρουμ και δεν το ξέρω;
 

-PNS-

Άρμα
Λοιπόν. Εσύ έχεις μεγάλο πρόβλημα τελικά. Δεν εξηγείται αλλιώς. Εκτός αν το θεωρείς τέχνη να σπας τα νεύρα των άλλων. Όσο και να θέλει να κρατηθεί κανείς και να σου απαντήσει δεν μπορεί. Κολάζεις και άγιο. Θα το γράψω όσο πιο ευγενικά μπορώ. Το φόρουμ είναι για να γράφουμε χρήσιμα πράγματα και όχι ότι... λαλακία μας κατέβει στο κεφάλι, απλά και μόνο για σπαμ και για να ανεβούμε σε κατάταξη στο φόρουμ. Η συντριπτική πλειοψηφία των όσων γράφεις είναι αλλού για αλλού. Αν θες να σπαμάρεις, άνοιξε μια μόνιμη ενότητα στα σπαμ, να τα διαβάζεις και να τα γράφεις μόνος σου και να ηρεμήσουμε όλοι οι υπόλοιποι. Δεν γίνεται κάθε φορά που βλέπουμε κάτι καινούργιο στο φόρουμ 9/10 φορές να είναι δικό σου και αρλούμπες. Ήμαρτον...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή