Σχόλια κι απόψεις για τον κόσμο των Ηρώων

DeletedUser8837

Guest
καλησπερα παιδια,

λοιπον θα ηθελα και εγω με την σειρα μου α προσθεσω τις αποριες μου.αρχικα ο κοσμος των ηρωων που θα δημιουργηθει θα ειναι για ολα τα μελη ολων των κοσμων ή θα υπαρχει καποιος αναλογος κοσμος ηρωων για καθε κοσμο?...πχ σε εμας στον ιοτα ακομα δεν εχει ερθει η εποχη των θαυματων αρα δεν μπορουν οσοι δεν εχουν παρει το βραβειο να ησελθουν αφου καμια συμμαχια δεν εχει ολοκληρωσει τα 4 απο τα 7 θαυματα!
 

DeletedUser8480

Guest
Ειναι για ολους τους παικτες ολων των κοσμων.Θα μπορεσεις να μπεις αν παρεις το βραβείο Καταξιωμενος Ηρωας μιας που η εποχη των θαυματων δεν εχει ερθει ακομη.
 

DeletedUser

Guest
ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΙΣ ΤΟ ΒΡΑΒΙΟ ΠΟΣ ΜΠΕΝΙΣ this is grepolis
 

DeletedUser

Guest
το ξερο αλα ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΙΣ ΤΟ ΒΡΑΒΙΟ ΠΟΣ ΜΠΕΝΙΣ
 

DeletedUser

Guest
:) .............................................

[8EA]Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. Κάθε απάντηση πρέπει να προσφέρει έστω και ένα λιθαράκι στο όλο οικοδόμημα του θέματος. 10 πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8319

Guest
Καλησπερα θελω να κανω μια ερωτηση υπαρχει οριο στους παιχτες που μπορουν να εισελθουν στον κοσμο των ηρωων?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Όπως σε όλους τους κόσμους έτσι και στους Κόσμους των Ηρώων θα υπάρχουν όρια εισερχομένων παικτών, αλλά αυτά θα είναι πολύ μεγάλα, οπότε σίγουρα θα προλάβουν να μπουν όσοι θέλουν.[/8EA]
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα, θα μπορουσαμε να μαθουμε τι ωρα θα εχουμε την ευκαιρια να εισελθουμε στον κοσμο των Ηρωων? Ευχαριστω
 

DeletedUser

Guest
εγω εχω μια απορια! θελω να ξεκινησω στον κοσμο των ηρωων αλλα να σταματησω αυτον που παιζω τωρα! γινετε??? και αν πατησω διαγραφη ή εππανακινηση τι γινετε, θα με αφησει να μπω??? και αν μπω στους ηρωες και μετα με πεταξει εξω το παιχνιδι στον κοσμο που ειμαι τωρα λογω ανενεργου ,θα συνεχησω να ειμαι στους ηρωες??

αυτα ειχα να ρωτησω μονο!!χαχα

ευχαριστω
 

DeletedUser

Guest
ama mou paroun oles sto kappa ego sinexiso na paizo sto Achile

[8EA]Η γραφή με greeklish δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. 5 πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
εγω εχω μια απορια! θελω να ξεκινησω στον κοσμο των ηρωων αλλα να σταματησω αυτον που παιζω τωρα! γινετε??? και αν πατησω διαγραφη ή εππανακινηση τι γινετε, θα με αφησει να μπω??? και αν μπω στους ηρωες και μετα με πεταξει εξω το παιχνιδι στον κοσμο που ειμαι τωρα λογω ανενεργου ,θα συνεχησω να ειμαι στους ηρωες??

αυτα ειχα να ρωτησω μονο!!χαχα

ευχαριστω

[8EA]Άπαξ και λάβεις το βραβείο "Καταξιωμένος Ήρωας" μπορείς να παίξεις στον Κόσμο των Ηρώων, ακόμη κι αν κάνεις διαγραφή ή επανεκκίνηση.[/8EA]
 

DeletedUser8837

Guest
παιδια θα υπαρξουν και αλλοι κοσμοι των ηρωων?....γιατι η συμμαχια μας δεν θα ηθελε να συμμετασχει σε αυτον τον κοαμο αλλα δε καποιον αλλον...και αν υπαρχουν πως θα ονομαζοναται?
 
Κορυφή