Σχετικά με το IPhone application

  • Δημιουργός θέματος Arxachilleus
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Παιδιά λέτε οτι το applicaition ειναι συμβατό με ολα τα iphone....Δυστυχως υποστηριζει μονο απο iOS 4.3 και μετα....Δεν μπορει να γινει κατι και για εμας τα φτωχαδακια??? :/

Επισης οταν χρησιμοποιω τον OPERA στο IPhone μου μπαινω κανονικα κανω log in αλλα στο μενου που ειναι η Πολη, Τα Νησια κτλπ....μπορω να κανω κλικ μονο πανω στην αποσυνδεση.... Ολα τα υπολοιπα κουτακια δεν κανουν τιποτα....(Αναφορες-Προφιλ Παικτη κτλπ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10292

Guest
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥΣ!ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΝΕ!ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ.
 

DeletedUser

Guest
Οσο ηταν το παιχνιδι πριν την ανακαινιση των tables ολα δουλευαν κανονικα.Πλεον εχει γινει πολυ δυσκολο.Τα μηνυματα δεν ανοιγουν.τα παραθυρα επιβεβαιωσης εμφανιζονται πισω απο το παραθυρο της ενεργειας οπως π.χ εθνοφρουρα και επιβεβαιωση και ολικά οτι θελει επιβεβαιωση στο παιχνιδι.Σε ipad το ιδιο.Σε android tab το ιδιο.Αυτα χρηζουν προσοχης πιστευω και εγω.Και σε διαφορους browser ισχυει το ιδιο.
 

DeletedUser

Guest
Θεογονια το εχω παρατηρησει και εγω στο Ipad εχτες σε εναν φιλο μου. Οσον αφορα το Iphone 2G μπαινω απο Opera(Καλυτερος μακράν σε κάποια θέματα). Και πρεπει να ενεργοποιήσω την "Προβολη μιας στηλης" απο τις ρυθμισεις του OPERA για να μπορω να κανω κλικ στην πολη κτλπ...Το προβλημα ειναι οτι στο αρχικο μενου οπου εμφανιζονται ολα τα εικονιδια(οπως και στο iphone application) clickable ειναι μονο το "Αποσυνδεση"....Ολα τα αλλα απλα δεν νιωθουν...
 
Κορυφή