[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Συντονισμένες επιθέσεις

  • Δημιουργός θέματος kosni1453
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ, ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΟΛΕΙΣ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ?????
 

-PNS-

Άρμα
Πονεμένη ιστορία αυτό. Αν μιλάμε για πάρα πολλούς παίκτες, κοντά σε διψήφιο αριθμό δηλαδή, μάλλον κάτι περίεργο παίζει. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι καταγγελία μέσω του κέντρου διαχείρισης μπας και γίνει κάτι, αλλά και πάλι δύσκολο το βλέπω. Υπάρχει η γνωστή καραμέλα ότι οι έμπειροι παίκτες μπορούν να το πετύχουν, αλλά μέχρι ενός σημείου. Το θέμα είναι για πόσους παίκτες μιλάς και για πόσες επιθέσεις. Το διαφορετικοί παίκτες που λες και το διαφορετικές πόλεις μπορεί να είναι από δύο παίκτες από δύο διαφορετικές πόλεις ο καθένας μέχρι άγνωστο αριθμό. Το εύρος είναι τεράστιο. Γίνε πιο συγκεκριμένος...
 

DeletedUser

Guest
ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ 17 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4 ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΟΥΣ.ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ.
ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΕΠΕΣΑΝ 400 ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΚΟΛΗΣΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.
 

DeletedUser1540

Guest
Κάνε καλού κακού μια αίτηση υποστήριξεις με τα μέλη που σου έκαναν τις επιθέσεις και αν όντως έχουν παραβεί τους κανονισμούς θα τιμωρηθούν. Πάντως να ξέρεις πως είναι πιθανό απλά από εμπειρία και γρήγορη σύνδεση να γίνει ένας άψογος συγχρονισμός. Έχω ακούσει ότι η vdsl σύνδεση κάνει θαύματα.
 

DeletedUser

Guest
παιδες αν ειναι οποτε καποιοι κολλανε επιθεσεις να στελνουμε μηνυμα στην οδ το κλεισαμε....
φιλε μου με τον καιρο και με την εμπειρια και με αρκετη τυχη κολλανε ολες οι επιθεσεις....
δεν υπαρχει προγραμμα να στελνει μονο του επιθεσεις.....
κανε προπονηση ρωτα καποιους με εμπειρια στο παιχνιδι και μην ξεχνας οτι οσο αυτοι σου κολλανε επιθεσεις αλλο τοσο και εσυ μπορεις να κολλησεις αμυνες....


υγ.καποτε στον κοσμο Δ εφαγα σε μια πολη 238 επιθεσεις.....οι 130 ηταν μεσα σε 3 δευτερα....
ειχα 330 αμυνες οι 210 μεσα σε 3 δευτερα....
μην βλεπουμε παντου φαντασματα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10869

Guest
αυτο ειναι θεμα συντονισμου. λεει ενας "παιδες ολοι θα στειλετε επιθεσεις απο 17:37:30 μεχρι 17:37:35" τοτε ειναι πιθανο να πεσουν ολες μαζι
 

DeletedUser

Guest
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΡΚΕΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ . ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ 100 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΤΡΙΑΝΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 3-4 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΙΘΑΝΟ. ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ 100 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 3-4 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ( ΠΡΩΤΑ ΦΑΡΟΙ, ΜΕΤΑ ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ) ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΟΣΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ, ΟΣΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ( ΠΟΣΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ?), ΟΣΟ ΚΑΛΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ. ΕΔΩ ΤΙΣ ΠΑΤΑΣ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ + - 15 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.
 
Κορυφή