Συζήτηση για το νέο κόσμο Κύθηρα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18163

Guest
b46ba8a2ab
a46f2ed6e7
 

2goodforyou

Οπλίτης
Και ο θηβα εχει ακριβως τις ιδιες ρυθμισεις με μονη αλλαγη οτι ειναι 12ωρη η κατακτηση αντι για 8.
3/4 τελευταιους κοσμους ειναι καρμπον.Καμια λογικη.Σιγουρα θα ειναι ενας κοσμος που θα κλεισει στο τριμηνο.
 

pantzos29

Τοξότης
@2goodforyou θα σε παρακαλεσω να μην γινεσαι ειρωνικος. οι τεχνικοι τους δουλευουν παρα πολυ σκληρα στο νεο συστημα νικης Όλυμπος.
 

Ellippo

Μέδουσα
Θα μπορούσαν για αλλαγή να είναι 4αρης στην ταχύτητα κόσμου και λίγο πιο αργός στις μονάδες. Αλλά κακά τα ψέματα σε αργό κόσμο θα έμπαιναν οι μίσοι από όσους θα μπουν εδώ.
 

2goodforyou

Οπλίτης
Εγω λεω για τον επομενο κοσμο να μπει ξανα δημοσκοπηση,γιατι ισως σε 1 μηνα απο τωρα να εχω επιθυμησει να παιξω εναν τριαρη με κυριαρχια.
Παρακαλω πολυ να το λαβετε υποψην αυτο.
 

Ellippo

Μέδουσα
Εγω λεω για τον επομενο κοσμο να μπει ξανα δημοσκοπηση,γιατι ισως σε 1 μηνα απο τωρα να εχω επιθυμησει να παιξω εναν τριαρη με κυριαρχια.
Παρακαλω πολυ να το λαβετε υποψην αυτο.
Δημήτρη η ψηφοφορία μπήκε μόνο για τον έκτακτο κόσμο λόγω της πανδημίας, έτσι έγινε σε όλες τις κοινότητες, ώστε να ανοίξει κόσμος που επιθυμεί η πλειονότητα αφού μένουμε όλη μέρα σπίτι. Ειδάλλως, ανοίγουν κόσμους με τους κλασσικούς τους ρυθμούς καλώς ή κακώς. Απλά φαντάζομαι προτίμησαν 3αρη γιατί σε τέτοια ταχύτητα βλέπουν κινητικότητα πλέον, δεν ασχολείται κανείς με ταχύτητα 1 ή 2.

Και προς το παιδί που είπε για το σύστημα Όλυμπος, να πω ότι στον Beta κόσμο τα bugs αν αρχίσουμε να τα αριθμούμε θα τελειώσουμε αύριο και από όσο ξέρω θέλουν να ανοίξουν τέτοιο κόσμο μέσα στο καλοκαίρι σε όλες τις χώρες οπότε λογικό να προσπαθούν να το βελτιώσουν μέχρι τα επίσημα εγκαίνια του συστήματος.
 

pantzos29

Τοξότης
Δημήτρη η ψηφοφορία μπήκε μόνο για τον έκτακτο κόσμο λόγω της πανδημίας, έτσι έγινε σε όλες τις κοινότητες, ώστε να ανοίξει κόσμος που επιθυμεί η πλειονότητα αφού μένουμε όλη μέρα σπίτι. Ειδάλλως, ανοίγουν κόσμους με τους κλασσικούς τους ρυθμούς καλώς ή κακώς. Απλά φαντάζομαι προτίμησαν 3αρη γιατί σε τέτοια ταχύτητα βλέπουν κινητικότητα πλέον, δεν ασχολείται κανείς με ταχύτητα 1 ή 2.

Και προς το παιδί που είπε για το σύστημα Όλυμπος, να πω ότι στον Beta κόσμο τα bugs αν αρχίσουμε να τα αριθμούμε θα τελειώσουμε αύριο και από όσο ξέρω θέλουν να ανοίξουν τέτοιο κόσμο μέσα στο καλοκαίρι σε όλες τις χώρες οπότε λογικό να προσπαθούν να το βελτιώσουν μέχρι τα επίσημα εγκαίνια του συστήματος.
Ιπποκρατη προφανως και οι 2 μας το λεγαμε ειρωνικα...
 

DeletedUser18028

Guest
Καλημέρα αλάνια... Μου φτιάξατε την μέρα με τα σχόλια σας έκλαψα... χαχαχαχαχαα
:p :p
 
Κορυφή