Συζήτηση για το Σχέδιο Δράσης 2014

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12395
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser12395

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
διαβαζοντας ολα αυτα που γραφετε μου μενει η πικρη απορια....."ΜΑ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΣΤΟ GAME PLAY TOY ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ?"
θα κανετε το ενα θα κανετε το αλλο αλλα με τιποτε δεν κανετε κατι για τους χρονους...
σε ενα παιχνιδι στρατηγικης ΘΕΛΩ ΕΓΩ να εχω την τυχη στα χερια μου και οχι ενας σερβερ που λειτουργει αναλογως με τις ορεξεις του
αυτο το +-10 δευτερα ειναι η μεγαλυτερη χαζομαρα που σκεφτηκε ποτε κανεις να εισαγει σε ενα παιχνιδι που τα παντα εξαρτωνται απο τους χρονους..
μπορει να σε παει πισω 10 δευτερα.....μπορει μπροστα....μπορει και να πιασεις ακριβως την ωρα που πατησες αλλα που δεν ηθελες να πιασεις...και ο σκοπος αυτου ειναι να γινει πιο ενδιαφερον το παιχνιδι οπως μου ειπατε? δεν βλεπω κανενα ενδιαφερον εγω...ισα ισα που οποιος χανει πολη απο χρονους αρχιζει τα γαλλικα....σκεφτειτε κατι πιο εξυπνο αν 8ελετε...η εστω μειωστε αυτο το 10δευτερα σε 3 ή 4.
ευχαριστω για τον χρονο σας
 

DeletedUser10253

Guest
Το +- 10 για μένα προσωπικά το θεωρώ απολύτως σωστό και δίκαιο. Να εξηγήσω.. Σκέψου να είσαι αμυνόμενος και να μην υπάρχει το +-10 αλλα να ειναι ολα οτι ωρα πατήσεις...τι θα δεις??? 50+ επιθεσεις 21 35 00(πχ) αποικιακο 21 35 00 και ολες οι υποστηρίξεις μάντεψε..21 35 00...οχι απλα θα χαναμε αβερτα πόλεις δεν θα μπορούσαμε να πούμε και τίποτα...
 
Κορυφή