Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.89

DeletedUser

Guest
μια τρυπα στο νερο κανατε παλι
πριν λιγο ελαβα απαντηση σε αιτημα μου για τα κολληματα του παιχνιδιου οταν σε αμυνομενο παικτη στελνονται πανω απο 200 υποστηριξεις (γνωστο κολπακι για να κολλαει ο παικτης και να μην μπορει να ενημερωσει τους συμμαχους η να ντοτζαρει)
στελνει ο επιτιθεμενος ενα ενα ολα τα στρατιωτακια του....το συστημα τα "διαβαζει" σαν ογκο δεδομενων...στελνει λοιπον ενα τεραστιο ογκο δεδομενων στον αμυνομενο με αποτελεσμα αυτος να αργει να τα διαβασει ολα αυτα και να κολαει....αυτο ειναι μια δυσλειτουργια του παιχνιδιου σας....η κανω λαθος? παντος σαν τετοια την παραδεχτηκε ο κυριος μπαξεβανης πριν λιγο σε απαντηση του στο αιτημα μου...
εχετε βαλει μερικους κανονες κυριοι....τους οποιους εσεις πρωτοι δεν βλεπω να τηρειτε...
ο κανονας Νο 6...
N8Ipqev.png

η απαντηση του κυριου μπαξεβανη ειναι οτι αυτο που κανουν παρα πολλοι για να "κολλησουν" τον αλλον ειναι επιτρεπτο...δηλαδη το δικαιο και ισονομο παιχνιδι που αναφερετε σε αλλο κανονα σας παει περιπατο...ο πιο πονηρος κερδιζει....
οποτε αφηστε τις ανοητες αναβαθμισεις που δεν προσφερουν κατι ουσιαστικο στην ακρη και βαλτε ενα μονο κανονα ..."ΧΩΣΤΕ ΧΡΗΜΑ-ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ"
ευχαριστο για τον χρονο και τον χωρο που μου δωσατε για να εκφρασω τις αποψεις μο
 
Κορυφή