Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.106

DeletedUser10546

Guest
"Για να λάβει κανείς τα βραβεία «Αμυνόμενου της ημέρας» και «Επιτιθέμενου της ημέρας», θα πρέπει στην ημέρα να κερδίσει τους περισσότερους πόντους μάχης και όχι καταστρέφοντας τις περισσότερες μονάδες."

Πολύ καλή αλλαγή κατά τη γνώμη μου.Είναι κρίμα κάποιος να έσπαγε π.χ. σε 1 ημέρα μερικές χιλιάδες διήρεις και να μετρούσαν Χ1 και όχι Χ8 όπως θα γίνεται τώρα.

Η απορία μου είναι η εξής:Στον υπολογισμό των πόντων μάχης για τα 2 αυτά βραβεία θα μετράει αν κάποιος έχει βάλει "οξυμένες αισθήσεις";Δηλαδή στον υπολογισμό για το βραβείο θα πιάνονται οι διπλοί πόντοι ή όχι;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15471

Guest
Προσομοίωση

Αν και ανοίγει κανονικά το παράθυρο, ακόμα και όταν βάλεις τον αριθμό των στρατευμάτων, δεν εμφανίζει το κουμπί προσομείωσης/.
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Η απορία μου είναι η εξής:Στον υπολογισμό των πόντων μάχης για τα 2 αυτά βραβεία θα μετράει αν κάποιος έχει βάλει "οξυμένες αισθήσεις";Δηλαδή στον υπολογισμό για το βραβείο θα πιάνονται οι διπλοί πόντοι ή όχι;
[kni]
Όχι δεν θα μετράνε οι Οξυμένες στον υπολογισμό των βραβείων. Ό,τι ίσχυε και με τις προηγούμενες προϋποθέσεις.
[/kni]

Αν και ανοίγει κανονικά το παράθυρο, ακόμα και όταν βάλεις τον αριθμό των στρατευμάτων, δεν εμφανίζει το κουμπί προσομείωσης/.
[kni]
Το έχουμε ήδη αναφέρει στους τεχνικούς.
[/kni]
 

DeletedUser

Guest
**********************************
Άντε και καλό μας βόλι...
cifogx34asrswrcjw.gif


[8ea]Μία εβδομάδα εκτός κεντρικού φόρουμ. Η ανάρτηση διαγράφεται εξ ολοκλήρου λόγω ακραίας πρόκλησης.
8EAGENHS [/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή