Συζήτηση για την Χειμερινή Εκδήλωση 2016

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15426
  • Ημερομηνία έναρξης

zisis p.

Μινώταυρος
Καλημερα!

Χθες ξεκινησε ο τροχος της τυχης και εχω μια ερωτηση:

Ενω στον υπολογιστη μου δειχνει το χειμερινο event, οταν μπηκα απο το κινητο μου, μου εδειχνει το event της ανοιξης με τον τροχο της φυσης! Ετσι αντι για τον Αριστοτελη (νεος ηρωας), στο κινητο μου δειχνει οτι μπορω να παρω τον Χριστοφολους αν μαζεψω αρκετα "ιερα κλαδια" αντι για "παγωμενους κρυσταλλους"! Αυτο σημαινει οτι μπορω να παρω και τους 2 ηρωες κατα τη διαρκεια αυτου του event? Δηλαδη με 5 κρυσταλλους τον Αριστοτελης και αλλα 5 κλαδια τον Χριστοφολους? Παιζω στο Herakleio μονο! Αν οντως ειναι εσκεμμενο να γινεται αυτο, τοτε μπραβο που δινεται ευκαιρια σε παικτες που ξεκινησαν ξανα το grepolis μετα την ανοιξη να αποκτησουν και τον Χριστοφολους! Ας απαντησει καποιος απο την ομαδα διαχειρισης παρακαλω!

Ευχαριστω για το χρονο σας!
 

Zaitsev

Community Manager
Η ομάδα του Grepolis
Το πρόβλημα έχει εν μέρει διορθωθεί. Μόλις αποκατασταθεί το πρόβλημα εισόδου μέσω της εφαρμογής θα δείτε τον σωστό Ήρωα στο παιχνίδι.
 

BASKETBOY

Άρμα
Αναφέρετε πρόβλημα εισόδου μέσω της εφαρμογής. Βλέπω από φόρουμ στο παιχνίδι, άλλα άτομα έχουν πρόβλημα εισόδου, βγάζει σφάλμα κατά την φόρτωση. Και δεν το διορθώνει η απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση. Άλλοι μπαίνουν αλλά δεν βλέπουν τίποτα και κάποιοι μπαίνουν κανονικά χωρίς πρόβλημα. Φαντάζεστε πόσα προβλήματα προκαλούνται στους 2 πρώτους που δεν μπορούν να παίξουν από κινητό από χθες το απόγευμα!!!
 
Κορυφή