[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8198
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8198

Guest
ΕΨΑΞΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ WIKI ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΗ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ? Ή ΕΣΤΩ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΛΙΝΓΚ ΠΟΥ ΝΑ ΧΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΗΤΕ
 

DeletedUser

Guest
Με τον συντονιστή επίθεσης μπορείτε όπως το λέει και η φράση να συντονίσετε τις επιθέσεις/υποστηρίξεις σας. Πιο αναλυτικά λοιπόν, πηγαίνετε στον συντονιστή σας και δημιουργείτε ένα σχέδιο, μόλις το κάνετε αυτό και πατήσετε πάνω στο σχέδιο που έχετε δημιουργήσει θα σας εμφανίσει αυτές τις δύο στήλες που βλέπετε εδώ.
Στην αριστερή στήλη πατάτε το κουμπί με το σύμβολο + όπως φαίνεται σε αυτή τη φωτογραφία εδώ. Βάζετε το όνομα της πόλης ή το ID της πόλης και πατάτε το σύμβολο που φαίνεται στην παρακάτω φωτογραφία εδώ.
Μόλις καταχωρήσετε την πόλη-στόχο, πάτε στην δεξιά στήλη και πατάτε το σύμβολο +, θα σας ανοίξει ένα παράθυρο με τις πόλεις σας και τις μονάδες όπως φαίνεται στην παρακάτω εικόνα εδώ. Κάτω δεξιά επιλέγετε την ημερομηνία και την ακριβή ώρα άφιξης της επίθεσης/υποστήριξης. Επιλέγετε τις μονάδες από την αντίστοιχη πόλη.
Για να επιλέξετε την μορφή της εντολής(επίθεση/υποστήριξη) δίπλα απ τους χρόνους επιλέγετε το αντίστοιχο εικονίδιο.
Μόλις το κάνετε αυτό θα πατήσετε προσθήκη επίθεσης(ακόμα και αν έχετε επιλέξει υποστήριξη). Μόλις τα κάνετε αυτά θα σας εμφανιστεί στην δεξιά στήλη η επίθεση/υποστήριξη ή περισσότερες εφόσον το έχετε κάνει περισσότερες από μία φορές όπως φαίνεται στην φωτογραφία εδώ.
Αν πατήσετε το σπαθί με την πράσινη γραμμή θα σας ανοίξει αυτόματα το παράθυρο για την αποστολή της επίθεσης/υποστήριξης με τις μονάδες έτοιμες επιλεγμένες.

Η επεξεργασία δικαιωμάτων που βλέπετε στην επισκόπηση του σχεδίου σας, σας επιτρέπει να μοιραστείτε το σχέδιο σας και με άλλους παίκτες ή συμμαχίες εφόσον οι παίκτες όμως έχουν ενεργοποιημένο τον καπετάνιο.

Δώστε προσοχή, το ότι βάλατε επιθέσεις/υποστηρίξεις στον συντονιστή να φτάσουν την Χ ώρα και το Ψ δευτερόλεπτο δεν σημαίνει ότι δεν θα υπάρχει η κλασσική απόκλιση που υπάρχει στις επιθέσεις/υποστηρίξεις ούτε ότι οι αποστολές ξεκινούν αυτόματα.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Με το μπαρδόν αλλα για αυτο το νέο συντονιστη επίθεσης το σκέφτηκαν πολυ για να το βάλουν στη νέα έκδοση;Πραγματικά κουραστικό,σπαστικό ανευ λόγου και ουσίας ύπαρξης.Έκανα κάποιες δοκιμές και δεν ειμαι σίγουρος ο,τι κατάλαβα τι γίνεται.Τα δοκιμάζει κάποιος αυτα τα μπιχλιμπίδια πριν τα περάσει στο παιχνίδι ή κανουμε τους release candidate testers?Τι πιθανότητες υπάρχουν να επανέλθει ο παλιός συντονιστής επίθεσης που ξέραμε και δεν εμπιστευόμασταν αλλα ειχαμε μάθει να δουλευουμε;
 

DeletedUser8480

Guest
Δεν ξερω τι κανω λαθος αλλα οτι και να συμπληρωσω στην αρχικη φορμα(εχω δοκιμασει οσες παραλλαγες μπορεσα να σκεφτω) για να δημιουργηθει ενα σχεδιο μαχης μου λεει συνεχεια πως ειναι ελλειπης και δεν μπορω να δουλεψω.
 

DeletedUser8198

Guest
Δεν ξερω τι κανω λαθος αλλα οτι και να συμπληρωσω στην αρχικη φορμα(εχω δοκιμασει οσες παραλλαγες μπορεσα να σκεφτω) για να δημιουργηθει ενα σχεδιο μαχης μου λεει συνεχεια πως ειναι ελλειπης και δεν μπορω να δουλεψω.

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΟΧΟΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ Κ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΟΧΟΣ (Κ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ID ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ)
ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ ΔΕΞΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΣΤΡΑΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΠΟΛΗ ΣΟΥ Η ΝΑ ΑΦΕΡΕΙΣ ΤΑ ΑΜΗΝΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΜΥΘΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΗΣΩ ΘΕΛΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΕΙΔΗΚΑ ΓΙΑ ΚΟΣΜΟΥΣ ΜΕ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΣ ΕΤΟΙΜΟ ΑΠΟ ΠΡΙΝ
 
Κορυφή