ΣΥΝΔΕΣΗ

  • Δημιουργός θέματος dinoskarditsa
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΤΑΩ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ...

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ??
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΞΠΛΟΡΕΡ
Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΟΛΑΕΙ ΣΕΜΕΝΑ
 

DeletedUser

Guest
Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και σε μένα αρκετές φορές.

Αφού έχω βάλει username και password όταν πατάω σύνδεση δεν συμβαίνει απολύτως τίποτα.
Ακόμα και τυχαίους χαρακτήρες να πληκτρολογήσω σαν username και password πατώντας το κουμπί "σύνδεση" δεν συμβαίνει απολύτως τίποτα, σαν να μην πατήθηκε.

Φυσικά κάνω καθαρισμό της cashe - δεδομένων περιήγησης - ιστορικού - επανάληψη φόρτωσης σελίδας - restart router και επανεκκίνηση υπολογιστή, χωρίς κανένα όμως αποτέλεσμα.

Αυτό συμβαίνει ταυτόχρονα και στον google chrome και στον firefox.
Με internet explorer συνδέομαι μεν κανονικά αλλά το παιχνίδι υπολειτουργεί (αδυναμία απάντησης στο φόρουμ κλπ)

Κάποια στιγμή ως δια μαγείας όλα επανέρχονται στο φυσιολογικό μέχρι την επόμενη φορά.
 

DeletedUser

Guest
[kin]Κατεβάστε τη νεώτερη έκδοση του browser που χρησιμοποιείτε, αν έχετε ακόμη πρόβλημα τότε επικοινωνήστε με το Κέντρο Υποστήριξης ώστε να γίνει έλεγχος.[/kin]
 

DeletedUser

Guest
Είναι οι τελευταίες εκδόσεις όλοι οι browser.
Είχα κάνει και αίτημα υποστήριξης παλαιότερα αλλά δεν βρέθηκε λύση.

Να σημειώσω πως αυτό συμβαίνει μόνο από το laptop, στο desktop δεν έχω ποτέ πρόβλημα και χρησιμοποιώ ίδιο λειτουργικό αλλά διαφορετική σύνδεση.
Στο laptop χρησιμοποιώ usb stick της vodafone (αν έχει κάποια σημασία).
 

DeletedUser

Guest
Κι εγω απο λαπτοπ ειμαι χρησιμοποιω επισης στικ της βονταφον
 

DeletedUser7049

Guest
Εμενα παντως ειναι μια χαρα.Ας ειναι καλα το google chrome:h:d
 

DeletedUser7165

Guest
ΝΑΙ!

ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ GOOGLE CHROME ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ! ΟΥΤΕ ΚΟΛΛΑΕΙ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!:d
 

DeletedUser7165

Guest
ΝΑΙ! ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FIREFOX ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ!

[slo]
Προειδοποίηση για spam !
Το spam απαγορεύεται στο κεντρικό φόρουμ.
...SLonE...​
[/slo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΣ ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ:d:helm
[8EA]Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
:p ΧΑΧΑΧΧΧΑ ΚΑΛΟΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑ;)
[8EA]Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλα φτανουν τα αστια παντως εγω προτημω το firfox απο την opera :d:d:dthis is grepolisthis is grepolis
 

DeletedUser

Guest
λιτουργη καλητερα απο ολα εινει καλυτερο απο ολα!this is spam :confused: ?????????
[8EA]Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Στο laptop χρησιμοποιώ usb stick της vodafone (αν έχει κάποια σημασία).

[kin]Σαφώς και έχει, τα stick δίνουν ιδιαίτερα χαμηλές ταχύτητες με αποτέλεσμα να κολλά αρκετές φορές το παιχνίδι.

Φυσικά μεγάλο ρόλο παίζουν και οι επιδόσεις του υπολογιστή.[/kin]
 

DeletedUser

Guest
[kin]Σαφώς και έχει, τα stick δίνουν ιδιαίτερα χαμηλές ταχύτητες με αποτέλεσμα να κολλά αρκετές φορές το παιχνίδι.

Φυσικά μεγάλο ρόλο παίζουν και οι επιδόσεις του υπολογιστή.[/kin]


Η ταχύτητα ιντερνετ που μου δίνει το stickάκι αυτό είναι μεγαλύτερη από αυτή του σταθερού πολογιστή μου οπότε τέτοιο θέμα δεν υφίσταται.
 

DeletedUser

Guest
Βάζω δύσκολα το ξέρω... αλλά πάλι αν ήταν κάτι απλό θα ρώταγα;

Να επισημάνω και κάτι άλλο λοιπόν. Η Βόδιοφον έχει ενσωματωμένο script το οποίο συμπιέζει τις εικόνες για μείωση όγκου δεδομένων και αύξηση της ταχύτητας. Μήπως αυτό κάπου κάποιες φορές και για κάποιο ανεξήγητο λόγο προκαλεί δυσλειτουργία στον πρόγραμμα της java του παιχνιδιού;
Μπορεί κάποιος τεχνικός να μας διαφωτίσει;

Από ότι βλέπω δεν είμαι ούτε ο μοναδικός ούτε είμαστε και λίγοι αυτοί που έχουμε το ίδιο πρόβλημα.

Λίγο ενδιαφέρων έστω και υποκριτικά της μορφής "έχει τεθεί στους τεχνικούς για έλεγχο και μόλις έχουμε νέα θα σας ενημερώσουμε" ίσως να διασκέδαζε ελαφρώς τις εντυπώσεις από την παρούσα επίδειξη αδιαφορίας.
 

DeletedUser6835

Guest
Βάζω δύσκολα το ξέρω... αλλά πάλι αν ήταν κάτι απλό θα ρώταγα;

Να επισημάνω και κάτι άλλο λοιπόν. Η Βόδιοφον έχει ενσωματωμένο script το οποίο συμπιέζει τις εικόνες για μείωση όγκου δεδομένων και αύξηση της ταχύτητας. Μήπως αυτό κάπου κάποιες φορές και για κάποιο ανεξήγητο λόγο προκαλεί δυσλειτουργία στον πρόγραμμα της java του παιχνιδιού;
Μπορεί κάποιος τεχνικός να μας διαφωτίσει;

Από ότι βλέπω δεν είμαι ούτε ο μοναδικός ούτε είμαστε και λίγοι αυτοί που έχουμε το ίδιο πρόβλημα.

Λίγο ενδιαφέρων έστω και υποκριτικά της μορφής "έχει τεθεί στους τεχνικούς για έλεγχο και μόλις έχουμε νέα θα σας ενημερώσουμε" ίσως να διασκέδαζε ελαφρώς τις εντυπώσεις από την παρούσα επίδειξη αδιαφορίας.

απο οσο ξερω τα usb stick ειναι πολυ αργα και ας εχουν μεγαλυτερη ταχυτητα
ειχα παλια ενα τετοιο και δεν μπορουσα να αλλαξω σελιδα μεσα σε 20 δευτερα ενω με το ασυρματο ειναι αλλιως τα πραγματα
 

DeletedUser6835

Guest
εννοω οτι κολαει παρα πολυ το usb stick καποιες φορες
παντως δυσκολα θα βγαλεις ακρη απο εδω στο φορυμ
η κανε μια αιτηση υποστηριξης η πηγαινε στην vodafone
 
Κορυφή