[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Πρόσκληση

DeletedUser9038

Guest
Εγώ προσπαθώ να προσκαλέσω στο νησί μου ένα παίκτη από τον κόσμο ΒΕΤΑ προς το κόσμο που είμαι εγώ (ΜΥ) αλλα δεν γίνεται. Ξερετε γιατί;;;:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Λογικά επειδή από όσο γνωρίζω ο παίκτης που θα προσκαλεσεις δεν θα πρεπει να παίζει σε άλλο κόσμο
Το συμπερασμα αυτό το εβγαλα επειδή προσπάθησα κάποια στιγμή να κάνω το ίδιο και δεν μπόρεσα
Δοκίμασε σε διαφορετικό e-mail να τον προσκαλεσεις και να κάνει άλλο λογαριασμό για εκεί
 

DeletedUser9038

Guest
Δεν πιστεύω ότι αυτό θα είναι ότι το καλύτερο. Άρα δεν θα το εκτελέσω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

phoenix12

Πρώην Game Admin
Μπορείτε να προσκαλέσετε στον κόσμο που παίζετε είτε υπάρχοντα παίχτη είτε νέο.
Δεν υπάρχει περιορισμός.
Για ήδη υπάρχοντες παίχτες δεν δίνεται απλά η αμοιβή για την πρόσκληση.
Διαλέξτε μια θέση στο νησί σας και επιλέξτε την για να στείλετε πρόσκληση να έρθει στο ίδιο νησί με εσάς ή στο δυνατόν πλησιέστερο.
Αν αντιμετωπίσετε πρόβλημα, μπορείτε να κάνετε αίτηση υποστήριξης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9038

Guest
Μπορείτε να προσκαλέσετε στον κόσμο που παίζετε είτε υπάρχοντα παίχτη είτε νέο.
Δεν υπάρχει περιορισμός.
Για ήδη υπάρχοντες παίχτες δεν δίνεται απλά η αμοιβή για την πρόσκληση.
Διαλέξτε μια θέση στο νησί σας και επιλέξτε την για να στείλετε πρόσκληση να έρθει στο ίδιο νησί με εσάς ή στο δυνατόν πλησιέστερο.
Αν αντιμετωπίσετε πρόβλημα, μπορείτε να κάνετε αίτηση υποστήριξης.

εγώ πατάω να του στείλει πρόσκληση αλλά το παιχνίδι του στέλνει ένα μύνημα στο ι-μειλ του. Αν ξέρετε γιατί, σας παρακαλώ απαντήστε μου.
 

DeletedUser9038

Guest
ακριβώς! μετα όταν πατώ το λινκ που έχει, μου βγάζει μια σελίδα για να κάνω καινούριο λογαριασμό!
 

DeletedUser

Guest
ακριβώς! μετα όταν πατώ το λινκ που έχει, μου βγάζει μια σελίδα για να κάνω καινούριο λογαριασμό!

ετσι οπως εγραψες το απο πανω μνμ ειναι σαν να εννοεις οτι εσυ θα παιζεις και τον νεο λογαριασμο,κατι που απαγορευεται......
 

DeletedUser

Guest
γεια σας τι κανετε

[8EA] Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. Πριν επιστρέψεις, μετά από ένα μήνα, πέρνα να ρίξεις μια ματιά στους κανόνες του φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή