Πρόβλημα με την σπηλιά

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser11640
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser11640

Guest
Προσπαθω να βάλω νομίσματα στην σπηλιά αλλά δεν μπορώ, τι συμβαίνει, μπορει να βοηθησει κανενας; Ευχαριστω εκ των προτερων
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Σε ποιο επίπεδο είναι η σπηλιά σου, πόσα ασημένια νομίσματα έχεις στην αποθήκη σου και πόσους κατασκόπους σε αποστολή;[/8ea]
 

DeletedUser11640

Guest
επιπεδο 8 η σπηλια και η αποθηκη εχει 5290 νομισματα, πριν λιγο ξεκινησα κατασκοπια αλλα και πριν κανω δεν μπορουσα παλι να βαλω νομισματα..
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Η σπηλιά παίρνει τόσα νομίσματα σε χιλιάρικα, όσα είναι τα επίπεδά της, εκτός της περίπτωσης που είναι στο επίπεδο 10 και παίρνει άπειρα.
Καθάρισε την μνήμη του παιχνιδιού από τις ρυθμίσεις κι όταν τελειώσει η κατασκοπεία, ξαναδοκίμασε. Αν δεν τα καταφέρεις, κάνε αίτημα υποστήριξης.[/8ea]
 

DeletedUser11640

Guest
το ξερω φιλε το παιχνιδι το εχω ξαναπεξει, ξερω πως πανε τα νομισματα στην σπηλια, θα δοκιμασω αυτο με την μνημη που μου είπες, ευχαριστω για την βοηθεια σου..
 

DeletedUser12270

Guest
Καλησπέρα !!!!
Και εμένα πριν 2 μέρες το ίδιο πρόβλημα είχε. Ενώ είχα σπηλιά στο 10 και υποτίθεται μπορούσα να αποθηκεύσω όσα ασημένια νομίσματα ήθελα, δεν με άφηνε να βάλω άλλα ....
Πιστεύω θα ήταν / είναι κάποιο κόλλημα του παιχνιδιού που θα φτιάξει σύντομά...
 

DeletedUser3204

Guest
Όσο αφορά το πρόβλημα με την 10ρα σπηλιά.

Σου δείχνει ότι έχεις 15876 ασήμι και πας να το βάλεις όλο....Σου λέει ότι δεν έχεις τόσο..Αφαιρείς 5 με 10 ασήμι και μετά σε αφήνει να το βάλεις.
 

DeletedUser11752

Guest
Όσο αφορά το πρόβλημα με την 10ρα σπηλιά.

Σου δείχνει ότι έχεις 15876 ασήμι και πας να το βάλεις όλο....Σου λέει ότι δεν έχεις τόσο..Αφαιρείς 5 με 10 ασήμι και μετά σε αφήνει να το βάλεις.
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΗ
 

DeletedUser3333

Guest
Η λυση στο προβλημα ειναι απλη
εχει σπηλια επιπεδο 8 εστειλε κατασκοπεια π.χ. 2000
αρα η σπηλια σου δειχνει 6000 και εναν κατασκοπο στον δρομο
μεχρι να φτασει η κατασκοπεια δεν μπορεις να βαλεις ασημι στην σπηλια ,αφου φτασει και χαθει η αξια των νομισματων που ηδη ειναι σε χρηση ,τοτε μπορεις να προσθεσεις ασημι!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή