Πρόβλημα με την κατάκτηση μου

  • Δημιουργός θέματος Valderama
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Sugnommi gia ta greeklish alla antimetopizei provlima to pliktrologio mou ..... esteila apoikiako to Savvato to proi stin poli kriti86 tou paikti kriti86 pou eftane stis 5:10:30 thn Kyriaki to proi ...... otan ksipnisa kai afou apomenan50 lepta gia na teleiosoun oi 6 ores gia tin analipsi elegxou tis polis parakolouthousa apo to pc mou tin ekseliksi ...... afou eida oti o stratos pou eixa steilei me to apoikiako mou itan athiktos kai oi monades ypostiriksis perimena karterika to peras tou xronou ..... 5 lepta loipon prin teleiosei i kataktisi tis polis pao na kano refresh kai kollise to systima tou Grepolis ....... afou prospathousa kana misaoro na mpo pali sto paixnidi den ta kataferna .... telospanton meta apo 1 ora ta katafera mpika kai anti na do pos exo kataktisei tin poli ant' autou ekpliktos den eida tipota ...... oute anafores gia kataktisi polis oute sto paralogo senario epithesis ta teleytaia 5 letpa anafora gia kapoia epithesi ......... parakalo esteila kai prosopiko minima kai perimeno mia apantisi ....... tithetai thema aksiopistias kai prepei na to lysete ...... EUXARISTO .....


[cho]Προειδοποίηση: Τα Greeklish απαγορεύονται στο Κεντρικό Φόρουμ.
Υπάρχουν και μετατροπείς για Greeklish σε Ελληνικά παιδιά, χρησιμοποιείστε τους αν αντιμετωπίζετε πρόβλημα.

CholericFade[/cho]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
διλαδι ενοεις οτι γιρισε το απικιακο σου πισο μετα τιν λιξη τις κατακτησης?:confused:
 

DeletedUser

Guest
επειδή είμαι στην συμμαχία του, κέρδισε την μάχη και ξεκίνησε το 6ωρο.
Πρίν όμως ολοκληρωθεί το 6 ωρο έγινε το restart ή ότι άλλο έγινε και δεν μπορούσαμε να κάνουμε login και μετά δεν την είχε την πόλη.
Νομίζω ότι το αποικιακό το έχει ακόμα δεν κατάλαβα αν το είδε να γυρίζει ή αν το βρήκε απλά στο λιμάνι του.

Πάντως είδαμε όλοι τις αναφορές ότι είχε μπεί το αποικαικό.


(και μια άποψη μου για τους admins........
Αν είναι να γράφουν τα Ελληνικά έτσι όπως τα γράφουν αρκετοί στο forum,,,,, καλύτερα τα greeklish που δεν μας βγάζουν και τα μάτια ;) )

[slo]
+10 πόντοι για Παράβαση των Κανόνων του Φόρουμ.
Δεν επιτρέπεται να σχολιάζετε άλλο χρήστη, σχετικά με τη γραμματική του ή την ορθογραφία του.
>> SLonE <<​
[/slo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ζητώ συγνώμη αν προσέβαλα κάποιον, αν και εγώ είπα "έτσι όπως τα γράφουν"

"σχετικά με τη γραμματική του ή την ορθογραφία του", συ είπας!
 

DeletedUser

Guest
Οχι φίλε μου αυτό είναι το παράξενο ... με το restart χάθηκαν όλα ....... και ο στρατός μου και η υποστήριξη .... συγνώμμη για τα greeklish ......είχα πρόβλημα με το πληκτρολόγιο αλλά το διόρθωσα ....... γενικά ήθελε 5 λεπτά να τελείωσει το εξάωρο και είχα μέσα το αποικιακό μου με τον στρατό που το συνόδεψε και μονάδες υποστήριξης .... μόλις έγινε το restart χάθηκαν όλα .........
 

DeletedUser

Guest
Η γνωμη μου. Πρεπει να δωθει η πόλη στον valderama, διοτι για το crash των server δεν ειχαν ενημερωθεί οι παίκτες και οι admin οφείλουν να τους αποζημιώσουν.
 
Κορυφή