[ΕΡΩΤΗΣΗ] Προσφορές Εμπόρου της Φοινίκης

BASKETBOY

Άρμα
Εδώ και 2 μέρες τώρα όταν έρχεται ο έμπορος της Φοινίκης, κάποιες φορές δεν μου παρουσιάζει σωστά τις μονάδες που μου προσφέρει. Αυτό παρατηρήθηκε σε περισσότερους από ένα κόσμο που παίζω. Σήμερα όμως πέρα από το να μη μου δείχνει το εικονίδιο μιας μονάδας, μου γράφει και άλλα αντί άλλων. Δοκίμασα ανανέωση, δοκίμασα κλείσιμο και επανασύνδεση, δοκίμασα καθαρισμό τοπικής προσωρινής μνήμης, αλλά τίποτε. Το παρουσιάζει μόνο σε μένα ή οφείλεται σε κάποιο bug?
http://prntscr.com/pwuwz
Nα σημειώσω πως εκεί που δείχνει την εικόνα του άρματος λέει κέρβερος, ενώ στο επάνω "άδειο" κουτάκι λέει άρμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

BASKETBOY

Άρμα
Δεν είπα πως έχει τις ίδιες μονάδες. Εκανα το θέμα για το πώς εμφανίζονται οι μονάδες που μου προσφέρει, με αποκορύφωμα το σημερινό όπου εκεί που δεν δείχνει τίποτα να λέει άρμα και εκεί που δείχνει άρμα να προσφέρει κέρβερο (όταν πάω πάνω στο εικονίδιο το ποντίκι). Προσπαθώ να καταλάβω αν είναι bug ή αν είναι δικό μου πρόβλημα ώστε να απευθυνθώ στο Κέντρο υποστήριξης
 

DeletedUser

Guest
Εχει γινει μετατοπιση του κωδικου Φορτωσης Εικονας Αρματος κατα μια θεση προς τα κατω.Εκει που ηταν να μπει ως Αρμα δεν τοποθετηθηκε, με αποτελεσμα το κενο,μονο ομως ως προς την απεικονιση,χωρις να δημιουργει καποιο προβλημα στην συναλλαγη.
Το εικονοδιο λογο μετατοποισης μπηκε εκει που επρεπε να ειναι ο κωδικος αποικονησης του Κερβερου...
Δεν ειναι καποια σημαντικη δυσλειτουργεια,παρα μονο στην εμφανιση.Η συναλλαγη λειτουργει κανονικα.Μου εχει συμβει και σε εμενα μερικες φορες αλλα χωρις καποιο ιδιαιτερο προβλημα.Ειναι αντιμετωπισημα ευκολο.
Απλα καλο ειναι να το προσεξει το τεχνικο τμημα να το φτιαξει και να μην μπερδευονται ετσι απλα οι κωδικοι αποικονησης(γραφικων)...
Σαν λειτουργεια ομως δεν εχει προβλημα...
 

DeletedUser

Guest
το ιδιο ειδα και γω με τα 'Αρματα σημερα
 

BASKETBOY

Άρμα
Συγγνώμη που επανέρχομαι, αλλά υπάρχει πρόβλημα με τον έμπορο της Φοινίκης? Γιατί πέρα από το πρόβλημα που ανέφερα στην αρχή, ό,τι δεν βγάζει εικονίδια αλλά λέει τι είναι η μονάδα που προσφέρει, σήμερα άλλα δείχνει και άλλα λέει. Και αυτή τη φορά, δεν υπάρχει η εικόνα αυτού που μου προσφέρει (όπως λέει) αλλά μιας άλλης μονάδας. Μπορώ να κάνω κάτι εγώ για να διορθωθεί? Έχει σχέση με κάποια τελευταία αναβάθμιση?
Παραθέτω την εικόνα του σημερινού εμπόρου: http://prntscr.com/qz7zo
 

DeletedUser10746

Guest
Φίλε μου σε εμένα προσωπικά δεν υπάρχει το συγκεκριμένο πρόβλημα (τουλάχιστον στους κόσμους χι και πι που παίζω)
Ίσως το πρόβλημα είναι σε κάποιον άλλο κόσμο
Δοκίμασε κάποιον άλλο περιηγητή μήπως το πρόβλημα δημιουργείτε από εκεί
Αν το πρόβλημα συνεχίζει στείλε ένα ticket στην υποστήριξη για να ενημερώσουν τους τεχνικούς για το bug
 
Κορυφή