Προς ιδιοκτήτες PS3 και XBOX360-Reviews

  • Δημιουργός θέματος Geleou
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Παιδιά,μήπως παίζετε παιχνίδια στις παραπάνω κονσόλες;;Αν ναι ποια!!Με αυτόν τον τρόπο θα μπορούμε να γνωριστούμε και να παίζουμε online μαζί ή γιατί όχι να φτιάξουμε μία clan;;Επίσης σας ζητάω-όσοι έχουν όρεξη και χρόνο-να κάνετε μία review του αγαπημένου σας παιχνιδιού ώστε να ξέρουν οι νεοσύλλεκτοι των παραπάνω κονσολών αλλά και οι βετεράνοι ποια να παίξουν και να αγοράσουν!!

Υ.Γ. Στο τέλος της κάθε review δώστε και έναν βαθμό!!
 

DeletedUser1540

Guest
Xbox: Τα αγαπημενα μου παιχνιδια στο Xbox360 ειναι οι σειρες Halo, Guitar Hero, Fable κ C.O.D. Το καλητερο ομως μακραν παινχιδι που εχω παιξει και αρκετα μεγαλο ωστε να μην τελειωσει κατευθειαν ειναι το The Elders Scrolls IV Oblivion. Το εχουν και στα Seven στην κατηγορια εβδομαδας... Παιδια να το δοκιμασεται ειναι πολυ ωραιο...
 

DeletedUser

Guest
XBOX360:MOY ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ:HALO(1,2,3,3(ODST),REACH),ASSASSIN'S CREES(1,2,3,BROTHERHOOD,REVELARIONS),KTLP....
 

DeletedUser13859

Guest
Παίζω XBOX 360. Τα αγαπημένα μου παιχνίδια είναι τα εξής: Όλα τα Assasins Creed, Red Dead Redemption, Bully Scholarship Edition, The Elders Scrolls: Morrowind-Oblivion-Skyrim.
 

DeletedUser11640

Guest
Εγω έχω Playstation 3 και τα πιο αγαπημένα παιχίδια απο την συλλογή που έχω είναι:
Assassin's creed 4 Black Flag
Assassin's Creed 3
Ace combat Assault Horizon
Battlefield 3
Call of duty Modern Warfare 3
Call of duty Blck Ops 2
God of War 3
Gran Turismo 5
Watch Dogs
 
Κορυφή