[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Προβολή ημερολογίων

BASKETBOY

Άρμα
Μπορεί κάποιος να μου πει πως θα δω τα 10 ημερολόγια ώστε να ψηφίσω? Πατάω εκεί που λέει Show δίπλα στο κάθε ένα, αλλά αντί να μου το εμφανίσει, γράφει Hide. Tι κάνω λάθος? Τι πρέπει να κάνω?
 

DeletedUser

Guest
ουτε εγω μπορω να τα δω...
οταν παταω το show εμφανιζει αυτο..

223828846c5f4247a287594.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ουτε εγω μπορω...απορω πως καποιοι εχουν ψηφισει ηδη...
 

DeletedUser9315

Guest
μπηκα απο google chrome δειχνει αυτο που ειπε ο φιλος ο vortex μπαινω απο mozzila δειχνει hide-show μπαινω και απο εξπλορερ και δειχνει ενα χι :confused:
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Κάντε μια ανανέωση στο παράθυρο
υπήρχε πρόβλημα με την εμφάνιση τους, αλλά έχει διορθωθεί τώρα
 

DeletedUser

Guest
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗΝ ΕΛΑΔΑ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΙΤΟΣ ΠΕΡΝΟΥΝ 3000,2000,1000 Ο ΚΑΘΕΝΑΣ????ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ή ΕΤΣΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ(Π.Χ ΠΟΔΗΛΑΤΟ,PAYSTATION κ.τ.λ)???:h:d
 

8EAGENHS

Forum Leader
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗΝ ΕΛΑΔΑ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΙΤΟΣ ΠΕΡΝΟΥΝ 3000,2000,1000 Ο ΚΑΘΕΝΑΣ????
[8ea]Από πού το έβγαλες αυτό το συμπέρασμα; (πρόσεξε τί θα απαντήσεις, αν και σου προτείνω να μην απαντήσεις πριν μάθεις τί είναι το spam και πόσο τιμωρείται).[/8ea]
 

BASKETBOY

Άρμα
Χωρίς να θέλω να κάνω τον συνήγορο κανενός, μάλλον από αυτή την ανακοίνωση βγήκε το συμπέρασμά του http://forum.gr.grepolis.com/showthread.php?6312-%CE%A7%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B9%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%82-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B3%CF%89%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82-%CE%B7%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CE%BF%CF%85. Απλά σε σχέση με την αρχική ανακοίνωση που είχε βγει και δεν διευκρίνιζε ποια θα είναι τα δώρα του διεθνή νικητή, αυτή τα διευκρινίζει.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή