[ΕΡΩΤΗΣΗ] Προβλημα με τα γρηγορα μεταφορικα απο αγορα θραυσματων.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16836
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16836

Guest

Καλησπερα!

Σημερα που μιλαγα με εναν φιλο και συμπαικτη μου, παρατηρησα το εξης παραδοξο που υπολογιζω οτι ειναι καποιου ειδους bug ή κατι που δεν εχω καταλαβει εγω μαλλον.

Στην αγορα θραυσματων υπαρχει ενα προιον που σου δινει γρηγορα μεταφορικα με 40 θραυσματα. Ενω λοιπον και οι 2 εχουμε το ιδιο προιον στην αγορα (buff lvl IV), σε εκεινον βγαζει 4/ωρα για 4 ωρες ενω στο δικο μου βγαζει 2/ωρα για 4 ωρες, που σημαινει οτι βγαζει τα διπλασια.

Ειναι οντως bug; Αν ναι, πως μπορω να το καταχωρησω στη θεματικη ενοτητα για τα bugs, αφου δεν εχω τα "καταλληλα δικαιωματα" για να το δημιοσιευσω εκει;!
Επισης εστειλα και αιτηση μεσω της επιλογης Ρυθμισεις => Υποστηριξη => Αιτηση , αλλα δεν πηρα καμια απαντηση. Πιθανον γιατι παει κατευθειαν στην Inno Games και οχι συγκεκριμενα στο Grepolis. Δεν ξερω...

Ευχαριστω προκαταβολικα για τον χρονο σας.

Υ.Γ.: Οι εικονες βγηκαν μεσω lightshot (γι'αυτο και ειναι κομμενες), εσταλησαν μεταξυ μας μεσω facebook και αποφασισα να το αναφερω σε περιπτωση που υπαρχει καποιο bug.

f28yc1
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
Από την στιγμή που έχετε στείλει αίτηση στο κέντρο υποστήριξης θα λάβετε (αν δεν έχετε ήδη λάβει) και σχετική απάντηση.
 

DeletedUser16971

Guest
Εχει να κανει και με το μεγεθος του παιχτη. ΜΕγαλυτερος παιχτης μεγαλυτερα τα rewards που δινουν τα events
 

DeletedUser9327

Guest
Τα βραβεία έχουν 3 σκάλες ας το πούμε έτσι.
Η πρώτη δεν θυμάμαι πόσο είναι νομίζω πρέπει να έχεις κάπου στους 20.000 πόντους και πάνω η τελευταία είναι σίγουρα 50.000 πόντοι και πάνω

Δηλαδή από 175 - 20.000 περίπου παίρνεις το μικρό βραβείο
από 20.000-50.000 παίρνεις το μεσαίο
και από 50.000 και πάνω παίρνεις το μεγάλο.

Ακόμη και αν αποθηκεύσεις τα ξόρκια στο απόθεμα πχ το μεσαίο και να πας πάνω από 50κ πόντους πάλι το μεσαίο θα έχεις.
 

DeletedUser16979

Guest
Τα βραβεία έχουν 3 σκάλες ας το πούμε έτσι.
Η πρώτη δεν θυμάμαι πόσο είναι νομίζω πρέπει να έχεις κάπου στους 20.000 πόντους και πάνω η τελευταία είναι σίγουρα 50.000 πόντοι και πάνω

Δηλαδή από 175 - 20.000 περίπου παίρνεις το μικρό βραβείο
από 20.000-50.000 παίρνεις το μεσαίο
και από 50.000 και πάνω παίρνεις το μεγάλο.

Ακόμη και αν αποθηκεύσεις τα ξόρκια στο απόθεμα πχ το μεσαίο και να πας πάνω από 50κ πόντους πάλι το μεσαίο θα έχεις.

εχεις δικιο καπως ετσι παει
 
Κορυφή