Που μπορούμε να δούμε τα πραγματικά τελικά αποτελέσματα της Κυριαρχίας όπως αυτά διαμορφώθηκαν στον Κόσμο ΝΙΚΑΙΑ?

Nicolas78

Μινώταυρος
Καλησπέρα.
Τα τελικά αποτελέσματα της Κυριαρχίας είχαν κλειδώσει στις 4/12 00:00 το βράδυ, με την τελευταία ανανέωση του χρονομέτρου όταν και τελείωσε η περίοδος της Τελευταίας Αντίστασης και η Κυριαρχία και μπήκε ο κόσμος σε περίοδο ειρήνης.
Στον Πίνακα Δόξας μάλιστα φαίνεται και η νικήτρια συμμαχία με το πραγματικό ποσοστό Κυριαρχίας.
Εδώ και κάποια ώρα όμως έχει αλλάξει αυτή η εικόνα των αποτελεσμάτων.
Και όποιος δε γνωρίζει θα έχει την εντύπωση πως αυτά είναι και τα οριστικά αποτελέσματα της Κυριαρχίας.
Υπάρχει όμως κάποια σελίδα, κάπου τέλοσπάντων που μπορούμε να μπούμε και να έχουμε πρόσβαση στο "Hall of Fame", όπου φαίνονται τα πραγματικά τελικά αποτελέσματα της Κυριαρχίας και το βάθρο των 3 πρώτων νικητριών συμμαχιών, όπως ήταν όταν έληξε η περίοδος της Τελευταίας Αντίστασης και μπήκε ο κόσμος ΝΙΚΑΙΑ σε περίοδο ειρήνης?
Κάπου που να φαίνεται ότι η 3η συμμαχία στον Κόσμο στην Κυριαρχία είναι οι ***ΖΑΜΑΝ ΦΟΥ*** και όχι οι "The... ΚΟΠΑΝΟΙ"?
Ευχαριστώ.
 

HawkLord

Ξιφομάχος
Καλημέρα φίλε μου !
Στο Hall of Fame φαίνονται οι παίκτες με τους περισσότερους πόντους μάχης, περισσότερους πόντους κατάταξης, καθώς και η νικήτρια συμμαχία (και σε περίπτωση θαυμάτων όλες οι συμμαχίες που έκαναν τα 7 θαύματα στην διάρκεια του εκάστοτε κόσμου).
Σε καμία περίπτωση δεν φαίνεται η δεύτερη συμμαχία, πόσο μάλλον η τρίτη...
Μπορείς αν θες μέσω των βραβείων που σου έχουν αποδοθεί να δείχνεις στο προφίλ σου ότι βγήκες τρίτος στον κόσμο, έστω και έτσι όπως το κατάφερες.
 

Nicolas78

Μινώταυρος
Καλημέρα.
Πρώτον δεν είμαστε φίλοι και δεύτερον δεν επιτρέπω προσωπικά σχόλια από κανέναν από τη στιγμή που δε με γνωρίζει.
Όσο για τη ρήση δεν καταλαβαίνω γιατί δεν τη βάζεις εκεί που πραγματικά αξίζει να μπει!
Αναφορικά τώρα με την ερώτηση που έκανα εάν δε γνώριζες να απαντήσεις να μην έμπαινες καν στον κόπο.
Το τί κατάφερα και το πώς, είναι καθαρά δικό μου θέμα και δε νομίζω πως σε αφορά.
Καλύτερα να απευθυνθείς σε μία ομάδα 9 ατόμων από τους ΚΟΠΑΝΟΥΣ που την κοπάνησαν από τη συμμαχία τους και μπήκαν στα ΜΟΝΤΕΛΑ - που στη διάρκεια του μισού κόσμου χρονικά ήταν εχθροί - μόνο και μόνο για να πάρουν τα σπαθάκια, ενώ νωρίτερα επειδή δε τους έβγαιναν τα κουκιά πρόδωσαν άλλες συμμαχίες και ενώ είχαν συνθήκη ειρήνης μαζί τους ξαφνικά τους κοκκίνισαν για να έχουν κάποιον να βαράνε για να βγάλουν δικαιώματα.
Οι προδότες είναι εκείνοι που παράτησαν τη συμμαχία τους και για αυτό το λόγο χάθηκε η 3η θέση για αυτούς στον Κόσμο στην Κυριαρχία.
Όσο για εμένα? Απλώς απέδωσα δικαιοσύνη.
Η ερώτησή μου αφορούσε την πραγματική κατάταξη της Κυριαρχίας και εάν κάπου αυτή φαίνεται ώστε να μπορούμε να τη δούμε.
Γιατί στην πραγματική κατάταξη της Κυριαρχίας φαίνεται ποια Συμμαχία βγήκε 3η και ποια 4η.
Ότι φαίνεται τώρα είναι απλώς για να ξεγελιούνται οι αδαείς!
Προσωπικά δε με αφορά το γεγονός του να δείξω κάτι.
Απέδειξα θεωρώ πως το δίκαιο κάποια στιγμή κερδίζει και αυτό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

HawkLord

Ξιφομάχος
Μάλιστα...
Χαίρομαι που δεν είμαστε φίλοι ! Από την στιγμή που γράφεις σε ένα δημόσιο φόρουμ ασχέτως με το τι θα ήθελες, σχόλια θα υπάρχουν. Ίσως και προσωπικά. Αν σε πείραξε αυτό το "όπως το κατάφερες" βλέπω έχεις όλη την καλή διάθεση να το κάνεις δημόσιο, μιας και έγραψες τι επακριβώς εννοούσα άρα είναι λίγο αδόκιμο να μου μιλάς για προσωπικά σχόλια όταν μόνος σου λες περισσότερα απ'όσα άφησα να εννοηθούν.

Σου απάντησα στην ερώτηση σου. Αν εσύ θα ήθελες να υπάρχει και κάποιο άλλο Hall of Fame μόνο για την κατάταξη κυριαρχίας μπορείς να το αιτηθείς στην εταιρία. Το Hall of Fame που υπάρχει είναι μόνο για αυτά που σου έγραψα.

Όσο αφορά την ρήση. Για ποια ρήση μιλάς και που θα ήθελες να την βάλω για να νιώσεις ικανοποιημένος ;
 

Nicolas78

Μινώταυρος
Ευτυχώς εγώ πρόλαβα και χάρηκα πρώτος που δεν είμαστε φίλοι, για αυτό και στο έγραψα κιόλας στο προηγούμενο σχόλιό μου.
Από εκεί και πέρα, το δικαίωμα να σου απαντήσω με αυτόν τον τρόπο μου το έδωσες εσύ με την προσωπική αναφορά που έκανες.
Σχόλια φυσικά θα υπάρχουν, αλλά όχι ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!
Δε σου έδωσε κανείς το δικαίωμα για να κάνεις προσωπικά σχόλια και φυσικά εφόσον το υφαρπάζεις αφ' ευατού θα δεχτείς και την ανάλογη κριτική, όσο και να μη σου αρέσει.
Δε σε ήξερα και από χθες, όπως και εσύ δε με ήξερες και από χθες.
Συνεπώς ήταν το λιγότερο άπρεπο εκ μέρους σου να προσθέσεις αυτή τη φράση στο τέλος.
Για να την πρόσθεσες προφανώς κάτι ήθελες να καταδείξεις.
Έχω μάθει στη ζωή μου όταν είναι να πω κάτι, να το λέω καθαρά και σταράτα και όχι να κρύβομαι πίσω από τις λέξεις των λεγομένων μου, ή των γραπτών μου. Ποτέ δεν θα πω ή θα γράψω κάτι για να αφήσω να εννοηθούν πράγματα. Το να αφήνεις να εννοηθούν πράγματα σημαίνει πως το μόνο που θες να πράξεις είναι να δημιουργήσεις εντυπώσεις.
Από εκεί και πέρα εάν σε ενόχλησε, του ότι φανέρωσα την πραγματική αλήθεια δημόσια όπως λες, αυτό είναι δικό σου πρόβλημα και καθόλου δε με ενδιαφέρει.
Ο καλός ο παίκτης μαθαίνει να αποδέχεται την ήττα του.
Όσο για τον "Ιερό Λόγο του Ορφέως" δε νομίζω πως όταν γράφεις κάτι κάπου θα πρέπει να τον κολλάς και από κάτω.
Είναι περιττό.
Τα γραφόμενα θεωρώ πως αρκούν για να διατυπώσεις την άποψή σου. Τα επιπλέον είναι απλώς "κοσμητικά", εκτός βέβαια εάν θες να δείξεις κάτι με αυτά.
 

DeletedUser14390

Guest
.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16303

Guest
βαλτε ενα τελος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18272

Guest
Όντως υπάρχει θέμα με κολοτουμπες.
Έχει και δασκάλους..
Ειδικά στο πώς να ανήκεις στην τέταρτη συμμαχία και να παίρνεις σπαθί κυριαρχίας έχουν ειδικότητα..
Απλά σε υποχρεώνουν στο τέλος ....εάν σου την κάνουν με τον ίδιο τρόπο οι αντίπαλοι σου....να κλαιγεσαι στα φόρουμ
 

DeletedUser14390

Guest
.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18272

Guest
Το τι αξίζει και τι όχι έχει να κάνει με τον κάθε ένα ξεχωριστά και με τι σκοπό μπήκε στο παιχνίδι....
Αφού η τρίτη θέση δεν λέει κάτι ( και συμφωνώ μαζί σας σε αυτό) γιατί με πρόφαση μια ξεκάθαρη ερώτηση συμμάχου έγινε πάτημα για ειρωνία και υπονοούμενα?
Μήπως τελικά εσείς ήσασταν που δώσατε περισσότερο σημασία στην τρίτη θέση από εμάς που απλά γουστάραμε να σας χαλάσουμε τα καθόλου τίμια σχέδια σας? Μήπως πόνεσε πολύ που πληρωθηκατε με το ίδιο νόμισμα που παίζατε?
 

DeletedUser14390

Guest
.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18272

Guest
Επειδή αναφέρεις ονόματα θα σου πω και εγώ τα εξής...
Στους Ζαμάν ήμουν σχεδόν από την αρχή και στην ηγεσία δεν υπήρξα ποτέ.
Όταν οι Ζαμάν μαζί με κόπανους τα βρήκαν με τα μοντέλα ο στρατεζιστ άρχισε να παραπονιέται για απραξία μιας και οι μόνοι που είχαν μείνει ήταν οι προικοθήρες και ήμασταν όλοι μακρυά. Μετά μια εβδομάδα μας κοκκίνισαν και με το κεφάλι τους ήσυχο μιας και τα μοντέλα είχαν συνθήκη με όλους μας άρχισαν να μας χτυπάνε ξέροντας ότι εμείς είχαμε αποδυναμωθεί σε σχέση με αυτούς και ξέροντας ότι έχουμε πολλούς ανενεργούς...
Το χειρότερο από όλα όταν οι ηγέτες τους μπήκαν στα μοντέλα για το σπαθακι συνέχιζαν να χτυπούν Ζαμάν εκμεταλλευόμενοι ότι εμείς είχαμε συνθήκη με μοντέλα και δεν βαρουσαμε πίσω...
Τα μπες βγες και τα σήμερα κοπανος αύριο μοντέλο και τούμπαλιν δεν δείχνουν τίμιο υπόβαθρο αλλά τυχοδιωκτισμό.
Επίσης όσο Ζαμάν και κόπανοι είχαν συνθηκολογήσει μαζί και ήταν απέναντι στα μοντέλα η συμμετοχή μας σε πράξεις κοπανων ήταν τέρμα δυσανάλογη από στην δικιά τους.
Όπως και να έχει και σπαθί και συμμαχία σε καλή θέση δεν τους άξιζε.
Όπως και τα μοντέλα κακώς τους δέχτηκαν δεν υπήρχε λόγος
 

DeletedUser14390

Guest
.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18398

Guest
Φιλακια;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14390

Guest
.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18272

Guest
Και στα μηνύματα σας εδώ πάλι τέταρτοι είστε....
Χαχαχαχαχα.
 

DeletedUser14390

Guest
.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18272

Guest
Ο.κ κοπανομοντελο θα το θυμάμαι αυτό τεταρτοπρωτε !!!!
 
Κορυφή