[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Παραβιαση κανονισμων2

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12144
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser11130

Guest
καλα
adipas.ioannis


διαβασε τους κανονες εσυ και αστα τα αλλα για αλλους.

τωρα θα απαντησω στον φιλο που ρωταει για ip και κοινες συνδεσεις
αν παιζεις το παιχνιδι τιμια και σωστα κανεις δεν θα σε πειραξει
λαθη θα γινουν και απο τα εργαλεια του συστηματος αλλα πισω απο τα εργαλεια υπαρχουν ανθρωποι
και αν εχουν μια εστω και μια αμφιβολια θα λειτουργει υπερ σου

μην ξεχνας οτι οι διαχειριστες εχουν πληρως τον ελεγχο του λογαριασμου σου
οποτε θελουν!
μπορουν να δουν τα μηνυματα σου τα σχολια σου στο φορουμ κτλ
υποψιαζομαι οτι το εργαλειο που ελεγχουν το ποιος ειναι μεσα (εσυ η γιος σου)
ειναι το εργαλειο καταγραφης κινησεων και (κλικ) στο παιχνιδι
δλδ
οταν μπαινεις εσυ κανεις αλλα (κλικ) απο τον γιο σου
πχ εσυ οταν μπεις βλεπεις παντα το φορουμ πρωτα ενω ο γιος φτιαχνει στρατο κοκ
ετσι απο τα συνηθες (κλικ) καταλαβαινουν και το ποιος ειναι!
αυτα το ολιγα απο εμενα
ελπιζω να σε βοηθησα
τωρα μην περιμενεις ποτε απο την Ο.Δ
να σου πει κατι παραπανω γιατι δεσμευονται με συβολαια
και οι ρητρες ειναι πολλες
και οταν εχεις να κανεις με Γερμανους πρεπει να εισαι προσεκτικος λιγο παραπανω
οποτε δειξε κατανοηση και ακολουθα τους κανονες
τωρα αν δεν γουσταρεις υπαρχουν 1000 παιχνιδια εξω να παιξεις
η ακομα καλυτερα φτιαξει εσυ ενα παιχνιδι με τους δικου σου κανονες!


αυτά με τα κλίκ και κλάκ σκεφτόσουν ώρα να μου τα γράψεις ;

το φόρουμ είναι για να λέμε τα παράπονά μας τις σκέψεις μας κ.τ.λ εάν πιστεύουμε ότι αυτό το πράγμα δεν μπορεί να ελεγχθεί και το λέμε είναι δικαίωμά μας , όσο για τα άλλα παιχνίδια δεν νομίζω να είσαι εσύ αυτός που θα μου πεις που να παίξω ....
 

DeletedUser

Guest
ποιος σου ειπε οτι το φορουμ ειναι για να λες τα παραπονα σου???
ειδες πουθενα να λεει ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ?
που το ειδες αυτο?
ρωτησες πως σε βλεπουν και σου εδωσα μια πιθανη απαντηση.
μπηκα στον κοπο να σου γραψω και αντι να μου την λες κοιτα να το εκτιμησεις
εδω ειμαστε μια κοινοτητα και εχουμε κανονες
οσο γρηγοροτερα το πιασεις τοσο καλυτερα θα περασουμε
φιλια!
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
μην ξεχνας οτι οι διαχειριστες εχουν πληρως τον ελεγχο του λογαριασμου σου
οποτε θελουν!
μπορουν να δουν τα μηνυματα σου τα σχολια σου στο φορουμ κτλ

[pho]Κανένας διαχειριστής δεν μπορεί να διαβάσει τα προσωπικά μηνύματα παιχτών ή τα μηνύματα του στο συμμαχικό φόρουμ.
Ο μόνος τρόπος για να διαβάσει ένα προσωπικό μήνυμα η διαχείριση, είναι να κάνει αναφορά για προσβλητική συμπεριφορά το μήνυμα ένας από τους παίχτες της συνομιλίας του μηνύματος. Όταν γίνει αυτό, στέλνετε το μήνυμα στη διαχείριση για έλεγχο της αναφοράς. Το οποίο χρησιμοποιείται μόνο για παραβάσεις του κανόνα επικοινωνίας, πουθενά άλλου.

Το ίδιο ισχύει και για τα συμμαχικά φόρουμ, μόνο που εκεί δεν υπάρχει δυνατότητα καταγγελίας. Οι καταγγελίες γίνονται στο κέντρο υποστήριξης (για απειλή σωματικής ακεραιότητας ή παιδικής πορνογραφίας) από κάποιο μέλος της συμμαχίας με printscreen και μετά επιβεβαιώνει την ορθότητα της καταγγελίας στέλεχος της εταιρίας.

Μπορεί να υπογράφουμε χαρτιά με νομικές συνέπειες για τα προσωπικά δεδομένα και τις αρμοδιότητες μας, αλλά η Innogames θέλει να παρέχει περισσότερη ασφάλεια και δεν δίνει τη δυνατότητα στην ομάδα διαχείρισης να διαβάσει προσωπικές συνομιλίες.[/pho]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ADMIN
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ Ο ΖΕΙΤSEV ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΠΛΗΡΗ ΕΛΕΓΧΟ ΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ
KKoKBCs.png

ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΑΦΟΡΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΕ PRINTSCREEN?
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
μην ξεχνας οτι οι διαχειριστες εχουν πληρως τον ελεγχο του λογαριασμου σου
οποτε θελουν!
μπορουν να δουν τα μηνυματα σου τα σχολια σου στο φορουμ κτλ
[pho]Μιλήσατε για τους διαχειριστές και σας απάντησα γι αυτούς.
Δεν βρίσκομαι εδώ για να πείθω παίχτες, αλλά για να κάνω τη δουλειά που μου έχουν αναθέσει ως υπεύθυνος της ομάδας διαχείρισης. Δεν μπορώ να αφήσω παίχτη να διαδίδει πράγματα που δεν ισχύουν μέσα στο επίσημο φόρουμ του παιχνιδιού. Σας παρακαλώ για θέματα που αφορούν τη διαχείριση να μην απαντάτε σε άλλους παίχτες. Για τέτοια θέματα αρμόδια είναι να απαντήσει μόνο η ίδια η ομάδα διαχείρισης, που είναι εγκεκριμένη από την Innogames.

Ο Zaitsev είναι στέλεχος της εταιρίας και ως στέλεχος, μόνο αυτός και τα υπόλοιπα στελέχη ξέρουν τι βλέπουν.
Ο κανόνας αφορά γενικά τα προφίλ και τα φόρουμ. Δεν υπάρχει καμία υποχρέωση από την εταιρία να αναγράφει μέσα στους κανόνες με ποιο τρόπο θα κάνει καταγγελία κάποιος παίχτης για την κάθε παράβαση. Για τα προφίλ καταγγελία γίνεται απλά με αναφορά του παίχτη, για τα φόρουμ με printscreen του μηνύματος που παραβιάζει τους κανόνες. Για την 2η περίπτωση θα αναλάβει η εταιρία να επιβεβαιώσει την παράβαση.[/pho]
 

DeletedUser

Guest
Δεν θα μπω σε αντιπαραθεση
θα σεβαστω την προτροπη σου να μην απανταω σε παιχτες που ρωτανε πραγματα της διαχειρισης
καλη δυναμη!
 

DeletedUser12737

Guest
εγω προσωπικα ενα εχω να πω ....η Innogames εχει βαλει ατομα αξιοπιστα και ειτε εχουν υπογραψει συμβολαιο ειτε εχουν κανει μια αλλη συμφωνια ....ο zaitsev η ο καθε παρομοιος ανθρωπος αμα θελει μπορει να σου τα χαλασει ολα μεσα στο game (ετσι νομιζω και απο αλλα games) απλα εχει ..τιμη να το πω πες το οπως θελεις και δεν θα κατσει να ασχοληθει με το καθε ενα παραξενο μυνημα που βλεπει ..η ομαδα διαχειρησης του παιχνιδιου αμα εχω καταλαβει καλα κοιταει μονο τα μυνηματα που εχουν αναφερθει και δεν ψαχνει η ιδια απο μονη της για να παγιδεψει καποιον παικτη, κανενας δεν εχει κατι μαζι σου η με τον φιλο σου απλα προσπαθουν να κρατησουν μια ταξη στο παιχνιδι .Τωρα περι κοινης συνδεσης και διπλου λογαριασμου εγω πιστευω οτι οπως ειπε και ενα αλλο μελος (admin ..δεν θυμαμαι) παραπανω η εταιρια εχει συστηματα τα οποια μπορει να δει πως λειτουργεις π.χ αμα δεν δει ip απο δυο διαφορετικα pc αλλα δυο λογαριασμοι να ειναι ταυτοχρονα συνδεδεμενη απο τον ιδιο υπολογιστη τοτε θα υποψιαστη κατι.Μετα βεβαια που το εξετασουν και αλλες μερες οχι απλα μια φορα και κατευθειαν ban .Για τα ατομα που εξεφρασαν τα παραπονα τους πιο πανω δεν ξερω αμα εγινε κατι παρομοιο η κατι τελειως διαφορετικο.

φιλικα παντα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή