ΠΡΟ Η ΦΙΦΑ 11

  • Δημιουργός θέματος kiriakos mih
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ.ΠΟΙΟ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΥΤΑ
 

DeletedUser

Guest
1ον Σιγα μην κατσουμε να το παρουμε.....το ιντερνετ τι το χουμε να καθεται ??

2ον Αν και πιστευω οτι το pro δεν θα χει τπτ το καινουργιο (αν εξαιρεσεις τη φωνη του Θαναιλακη....θα λιωσουμε στο γελιο :d) θα το κατεβασουμε και αυτο να παιξουμε.....οσο για το φιφα ποτε δεν μου αρεσε :(:(
 

DeletedUser

Guest
α)κατεβασμα απο το γνωστο site (gamato)
β)βρηκα ολες τις ελληνικες ομαδες στο προ,ενω στο φιφα δεν τις βρισκω...Προτιμουσα,προτιμω και θα προτιμω το προ απο το φιφα(α καλα ακουσα ελληνικη περιγραφη και πεθανα στα γελια :d:d)
 

DeletedUser

Guest
Προ 11...Δεν εχω δει ακομα διαφορες....Γιατι δεν εχω παιξει το φιφα...!!!:d:d
 

DeletedUser

Guest
α)κατεβασμα απο το γνωστο site (gamato)
β)βρηκα ολες τις ελληνικες ομαδες στο προ,ενω στο φιφα δεν τις βρισκω...Προτιμουσα,προτιμω και θα προτιμω το προ απο το φιφα(α καλα ακουσα ελληνικη περιγραφη και πεθανα στα γελια :d:d)

oταν λες ολες εννοεις οτι εχει ελληνικο πρωταθλημα η μονο παο-αεκ-παοκ-οσφπ???
 

DeletedUser

Guest
ακουσα οτι το φιφα 11 ειναι καλυτερο απτο καινουριο προ.
 

DeletedUser

Guest
τι να πω,θα δουμε,θα το κατεβασω και αυτο να τα συγκρινω
 

DeletedUser

Guest
παιδιά το φίφα είναι κλάσης ανώτερο απο το προ σας παραπέμπω να το προτιμήσετε το ελαττωματικό Manager mode έχει φύγει και στην θέση του μπήκε το πολύ βελτιωμένο career mode:d
 

DeletedUser3271

Guest
ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΚΟΝΣΟΛΑ PS 3 ... ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΊΝΩ ΦΙΦΑ ΕΝΩ ΓΙΑ PC ΤΟ PRO...
TO PRO ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΣ ΑΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΦΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ GAMEPLAY (ΓΙΑ ΚΟΝΣΟΛΑ PS3 )
 

DeletedUser

Guest
Για ps3 το pro πιστεύω είναι καλύτερο (μικρές διαφορές) αν και οι πάσες του με απογοήτευσαν λιγάκι.
 

DeletedUser

Guest
Σίγουρα η αλλαγή στις ρυθμίσεις των πάσεων και των διαφόρων άλλων σηματοδοτούν την εξέλιξη στο παιχνίδι. Παρ' όλα αυτά και εγώ απογοητεύτηκα με ορισμένες από αυτές και κυρίως με την υπερβολή στις πάσες. ;)
Όσο αναφορά τη σύγκριση μεταξύ τους, για την συγκεκριμένη χρονιά θα έλεγα πως το pro για το ps3 συγκεκριμένα, προηγείται στις λεπτομέρειες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Το pro γενικά προηγείται. Αν και δεν το έχω δοκιμάσει, διάβασα πολύ καλά σχόλια ενώ για την fifa δεν ήταν και πολύ καλά!
 

DeletedUser

Guest
Κι ομως παιδια,το προ ειναι πισω και θα σας πω γιατι:
Γιατι το φιφα τοσα χρονια εχει μια μορφη ενω το προ αλλαζει...Το 10 ηταν πολυ ανωτερο,αλλα αν προσπαθουν να το κανουν με το 11 (που μοιαζει με το φιφα αλλων χρονων),τοτε το προ ειναι χρονια πισω...Το φιφα μην ξεχναμε οτι ηταν παντα αληθοφανες,ενω το προ ηταν παντα πιο γρηγορο απο τα φιφα.Τωρα αν το προ γινεται πιο αργο και παραλληλα πιο αληθοφανες,ακολουθει το φιφα,αλλα ειναι χρονια πισω

Τωρα για το προ που εχω παιξει κιολας,οχι μονο το κανανε δυσκολοτερο απο καθε αλλη φορα,αλλα και η τεχνιτη νοημοσυνη της δικης σου αμυνας,δηλαδη αν δεν ελεγχεις τον παιχτη δεν παει στον αντιπαλο,παρεμεινε η ιδια,με αποτελεσμα να χανεις τους παιχτες απο τα πλαγια,διοτι δεν υπαρχει κοντα παιχτης οτα νεσυ μαρκαρεις αυτον που του βγαζει πασα...Για τη διαιτησια τωρα...Το παιχνιδι απο πλευρας διαιτησιας μοιαζει με στημενο αγωνα εναντιον μου με φαουλ που δεν υπαρχουν που υποτιθεται οτι κανω εγω και δεν σφυριζει υπερ μου φαουλ ολοκαθαρα(και 5-6 πεναλτυ)
Οσον αφορα τις κινησεις,ειναι φοβερες οντως.Επισης και τα προσωπα,αλλα και τα πλανα του γηπεδου ειναι ωραια,αλλα αυτο που τα χαλαει ολα ειναι ο Σωτηρακοπουλος και ο Θαναηλακης...Δηλαδη δεν μπορουσαν να παρουν εναν αγωνα που μεταδιδουν αυτοι οι δυο και να βαλουν εκφρασεις απο εκει;;;;Επρεπε να ειναι μεταφραση των αγγλικων και μαλιστα χωρις να ειναι προσαρμοσμενη στα ελληνικα δεδομενα;;;;;;;;Αυτα τα ολιγα απο εμενα και πλεον εχω προσδοκιες για το προ 2012 να ειναι καλυτερη η αμυνα μου,η διαιτησια να γινει λιγο πιο αυστηρη με τον αντιπαλο και καλυτερη περιγραφη,διοτι αυτα τα στοιχεια θα επρεπε να ειναι λιγοτερα επειτα απο τις υποσχεσεις της konami για καλυτερη διαιτησια και τεχνητη νοημοσυνη αμυνας...
 

DeletedUser

Guest
Πάντα ήμουν λάτρης των παιχνιδιών ποδοσφαίρου σε κονσόλες. Πάντα όμως η αγάπη μου ήταν το Fifa. Ειλικρινά πιστεύω ότι έχει αρχίσει επιτέλους η ''κατάκτηση'' της πόλης του Pro Evolution Soccer από την πόλη του Fifa :d ! Ενώ το Pro έχει κάποια περισσότερα features το Fifa θα παραμείνει πάντα στην κορυφή!
 

DeletedUser

Guest
Ακομα δεν εχει αρχισει,αυτη ηταν η εκαθαριστικη...Τωρα αν το προ εχει και αλλες αμυνες η το φιφα στειλει απικοιακο θα δουμε με τα 12...
 

DeletedUser

Guest
ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ το ΠΡΟ...το ΦΙΦΑ ειναι κατα την γνωμη μου τελειως μη ρεαλιστικο...αντιθετα με το ΠΡΟ...
 

DeletedUser4184

Guest
]Παιδια επαιξα και το φιφα και το προ 11 ας τα συγκρινουμε λιγο
1ον Μενου Αγωνα
Φιφα :Οχι πολυ μεγαλες διαφορες με το περσινο με εξαιρεση την εμφανιση της ενδεκαδας της καθε ομαδας διπλα στις εικονες του γηπεδου
Προ:Πανω κατω και αυτο ιδιο με το περσινο αλλα βελτιωση γραφικων
2ον Γραφικα-Εικονα παιχνιδιου
Φιφα:Παλι πανω κατω τα ιδια χωρις μεγαλες αλλαγες
Προ:Αρκετα βελτιωμενη η εικονα με παρατηρηση χωρις να ξερω αν ειναι καλο η κακο το οτι π.χ μενει λιγο η εικονα του παιχτη δηλαδη θα προσπαθησω να το κανω με γραμματα
-----Ο η καπως ετσι
αλλα αρκετα βελτιωμενο
3ον Αλλαγη Συστηματος-Ενδεκαδας
Φιφα καμια παρατηρημενη αλλαγη.....
Προ:Τεραστια αλλαγη και πιστευω το καλυτερο στοιχειο του
Συμπερασμα
Φιφα:Eλαχιστες αλλαγες κατα 97% εμεινε ιδιο
Προ:Αρκετες Αλλαγες κατα 97 % καλυτερο το 3% το χανει ΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ(ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ''ΟΦΘΑΛΜΟΦΑΝΕΣ ΟΦΣΑΙΝΤ'')
Γνωμη μου:Επειδη ειμαι μεγαλος υποστηρικτης του φιφα μπορει φετος να παρω και τα δυο για να μην χαλασω το σερι 5 χρονων(Απο το φιφα 2005 μεχρι το 2010)αλλα μακραν το προ φετος ειναι πολυ καλυτερο και εδειξε πτι μπορει να φτασει και να ξεπερασει το φιφα!!!!
 
Κορυφή