ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ ΣΤΗΝ 1.19

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1956
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1956

Guest
εχω ενα θεμα με την εμφανιση της επισκοπησης οταν παταω ΣΥΜΜΑΧΙΑ .μου βγαζει πολυ συμπιεσμενη την επισκοπηση και μια αδεια καρτελα στα αριστερα της .ειναι καποια ρυθμιση που μπορεις να διορθωσεις η ειναι αλλου το προβλημα? .ετσι ειναι δυσκολο να παρακολουθω την πορεια της στρατολογησης και να τσεκαρω τα μνμ που εχω στειλει για να στειλω προσκλησεις .εΥχαριστω
 

DeletedUser

Guest
Αυτο το προβλημα εγινε μολις βγηκε αυτη η καινουργια εκδοση στο γκρεπολις σημερα το πρωι δεν φταιει σε κατι ο υπολογιστης σου επισης να αναφερω πως και στο νορβηγικο εγινε αυτη η αναβαθμιση την ιδια χρονικη στιγμη και δεν ετυχε κατι παρομοιο μονο στο ελληνικο σερβερ υπαρχει αυτο το προβληματακι

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ
 

DeletedUser

Guest
Κάνε εκκαθάριση τα cookies ή άλλαξε browser. Αν το πρόβλημα συνεχίζετε, κάνε Αίτηση Υποστήριξης!
 

DeletedUser1956

Guest
κύριοι το πρόβλημα είναι απλά ΤΡΑΓΙΚΟ
μέσα στο section ΣΥΜΜΑΧΙΑ ούτε προσκλήσεις μπορείς να δεις ούτε να σβήσεις και ακόμα χειρότερο ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ και στις προσκλήσεις ΣΥΝΘΗΚΩΝ με άλλες συμμαχίες. αν δεν διορθωθεί ΑΜΕΣΑ αυτό θα αρχίσουν προβλήματα στο παιχνίδι και ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΙΜΕ εμείς αλλά το bug
 

DeletedUser1956

Guest
όχι όμως όλοι.....κάποιοι ανάλογα με το όνομα της συμμαχίας ΔΕΝ μπορείς να σβήσεις
 
Κορυφή