ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

  • Δημιουργός θέματος ARAG0RN
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΠΠΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ.
ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ?
 

DeletedUser3204

Guest
Όντως από τις 14:00 μέχρι τις 23:00 περίπου το βράδυ καθημερινά σέρνεται.Πολύ από εμάς σπαταλάμε πολύ χρόνο και όχι μόνο και πιστεύω από τη μεριά σας κάτι πρέπει να κάνετε!Ως τώρα δεν είχα κανένα παράπονο αλλά αυτό εδώ το κόλλημα το καθημερινό παρά πάει. Πρέπει οι τεχνικοί σας να κάνουν κάτι.Ελπίζω να το διορθώσετε το συντομότερο δυνατόν διότι είναι κουραστικό και δεν μπορούμε να ευχαριστηθούμε το παιχνίδι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΕΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ. ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Ο L3GOLAS
 

DeletedUser3204

Guest
Σήμερα είναι απεργία μπορεί να απεργούν και οι διαχειριστές.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

phoenix12

Πρώην Game Admin
[PHo]

Έχουμε ενημερώσει τους τεχνικούς της εταιρίας.
Πιστεύουμε να διορθωθούν τα προβλήματα σύντομα.

[/PHo]
 

DeletedUser2751

Guest
επησης καθε βραδυ σχεδον κατα τις 4 δεν μπορω να μπω... προφανως κανετε συντηρηση στον σερβερ. δεν επρεπε τουλαχιστον να μας εχετε ενημερωσει?
 

DeletedUser

Guest
Εγώ έχω άλλο πρόβλημα. Μόλις πριν λίγο, έδωσα στον έμπορο της φοινίκης 3334 ασήμι για να μου δώσει 5000 ξύλο και πήρα εκ των τριών το πλέον επίμηκες! Μου έδωσε 500!! Και νομίζω πως δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει. Όχι μόνο σε μένα. Και οι ύλες, αν και έχουν ένα συγκεκριμένο ρυθμό, δεν βλέπω να ανεβαίνουν πράγματι με αυτό το ρυθμό...Τι γίνεται?
Να μην πω βέβαια που μια φορά έβαλα χρυσό για να μειωθεί ο χρόνος μιας κατασκευής και λειτούργησε σαν πολιτικος... Πήρε τη μίζα και αθέτησε την υπόσχεση!!
 

DeletedUser

Guest
Aν συναντατε διαρκως τετοια προβληματα να κανετε Αιτησεις στο Κεντρο Υποστηριξης ωστε να λυθει το γρηγοροτερο δυνατον το προβλημα σας.
Με αναφορα στο φορουμ δεν γινεται κατι.​
 

DeletedUser

Guest
ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΚΑΠΠΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΙΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΑΙΡΩ!
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή