Οί Απαράδεκτοι (Κόσμος Pi)-Αντιγραφή

  • Δημιουργός θέματος Spatalos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ανοίγω αυτό το θέμα σχετικά με την ενημέρωση των Οί Απαράδεκτοι στον κόσμο Pi.Η συμμαχία αυτή αποτελεί μια φτηνή αντιγραφή του ονόματος και του προφίλ των απαράδεκτων του ιότα κόσμου.Προφανώς όλα αυτά γίνονται για να προσελκύσουν παίχτες!Εμείς δεν έχουμε καμία σχέση με τον νέο κόσμο!
Καλή σας μέρα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οι απαραδεκτοι κοσμος γιωταδων

Ανοίγω αυτό το θέμα σχετικά με την ενημέρωση των Οί Απαράδεκτοι στον κόσμο Pi.Η συμμαχία αυτή αποτελεί μια φτηνή αντιγραφή του ονόματος και του προφίλ των απαράδεκτων του ιότα κόσμου.Προφανώς όλα αυτά γίνονται για να προσελκύσουν παίχτες!Εμείς δεν έχουμε καμία σχέση με τον νέο κόσμο!
Καλή σας μέρα




ΣΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΓΙΩΤΑΔΩΝ ΑΥΤΟΙ ΠΗΡΑΝ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΡΥΤΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΓΙΩΤΑΔΕΣ
 

DeletedUser

Guest
Φίλε μου Spatalos,
Η συμμαχία "Οi Απαράδεκτοι" ξεκίνησε στον άλφα κόσμο και ιδρύθηκε απο τον gimanis. Συνέχισε στον κοσμο βητα και γαμμα, και στον έψιλον κοσμο ο gimanis ιδρυσε "τα χουφταλα".
Εκτός από τον αλφα και βητα κόσμο (στους οποιους επαιξε σχετικα αρκετο καιρο), τους αλλους τους παρατησε νωρις αφηνοντας στην θεση του αλλους ως ιδρυτες.
Απο εκει και περα πολλοι απο τα ηγετικα τοτε μελη αλλα και απλα μελη μερικες φορες, συνεχισαν την συμμαχια "Οί Απαράδεκτοι" και σε άλλους κοσμους.

Στον κόσμο Pi, ξεκινησε η συμμαχια με παλια (ηγετικα και μη) μελη των Απαραδεκτων απο τους κοσμους αλφα, γαμμα και εψιλον.
 

DeletedUser

Guest
Αγαπητέ Βασίλη (αν θυμάμαι καλά)
εγώ σχεδόν σε όλους τους κόσμους έχω παίξει αντίπαλος των Απαράδεκτων και φυσικά ήμουν και στον Ι αντίπαλος σας.
Σε ενημερώνω ότι οι απαράδεκτοι είναι μία σοβαρή συμμαχία η οποία έχει παρουσία σε αρκετούς κόσμους (ξεκινώντας από τον πρώτο τον Α κόσμο τον οποίον από ότι θυμάμαι τον είχαν κερδίσει). Η συμμαχία λοιπόν έπαιξε συνεχόμενα από τον Α μέχρι και τον Δ κόσμο.
Απλά κάποια σοβαρά λάθη που έγιναν από την ηγεσία στον Δ προκάλεσε την αλλαγή ονόματος στον Ε (χούφταλα) και επανεμφανίστηκε στον Ι με την άδεια που νομίζω ότι θυμάμαι είχε ζητήσει ο τοτεκομφ. Πριν λοιπόν γράψεις αυτά, αυτόν έπρεπε να τον συμβουλευτείς ή τον Απροσάρμοστο (Δημήτρη) που ξέρει τι ακριβώς έγινε.

Με τα παραπάνω δεν λέω ότι στον Ι δεν ήσασταν καλοί αντίπαλοι και πραγματικά δεν ξέρω και δεν έχω ιδέα ποιοι είναι οι απαράδεκτοι του Pi αλλά να λες οι απαράδεκτοι του Ι είναι οι "original" είναι σοβαρό λάθος γιατί οι απαράδεκτοι ξεκίνησαν στον Α κόσμο από τον Gimanis και με την τηλεφωνική του άδεια ξεκινήσατε με αυτό το όνομα στον Ι.

Φιλικά Ξενοφών.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αγαπητέ Βασίλη (αν θυμάμαι καλά)
εγώ σχεδόν σε όλους τους κόσμους έχω παίξει αντίπαλος των Απαράδεκτων και φυσικά ήμουν και στον Ι αντίπαλος σας.
Σε ενημερώνω ότι οι απαράδεκτοι είναι μία σοβαρή συμμαχία η οποία έχει παρουσία σε αρκετούς κόσμους (ξεκινώντας από τον πρώτο τον Α κόσμο τον οποίον από ότι θυμάμαι τον είχαν κερδίσει). Η συμμαχία λοιπόν έπαιξε συνεχόμενα από τον Α μέχρι και τον Δ κόσμο.
Απλά κάποια σοβαρά λάθη που έγιναν από την ηγεσία στον Δ προκάλεσε την αλλαγή ονόματος στον Ε (χούφταλα) και επανεμφανίστηκε στον Ι με την άδεια που νομίζω ότι θυμάμαι είχε ζητήσει ο τοτεκομφ. Πριν λοιπόν γράψεις αυτά, αυτόν έπρεπε να τον συμβουλευτείς ή τον Απροσάρμοστο (Δημήτρη) που ξέρει τι ακριβώς έγινε.

Με τα παραπάνω δεν λέω ότι στον Ι δεν ήσασταν καλοί αντίπαλοι και πραγματικά δεν ξέρω και δεν έχω ιδέα ποιοι είναι οι απαράδεκτοι του Pi αλλά να λες οι απαράδεκτοι του Ι είναι οι "original" είναι σοβαρό λάθος γιατί οι απαράδεκτοι ξεκίνησαν στον Α κόσμο από τον Gimanis και με την τηλεφωνική του άδεια ξεκινήσατε με αυτό το όνομα στον Ι.

Φιλικά Ξενοφών.

Φίλε μου Ξενοφων να σου πω ενα μεγάλο μπράβο για την μνήμη σου!
Είμαι ο αρχηγός των Απαράδεκτων στον ΙΟΤΑ κόσμο και τα πράγματα ειναι ακριβώς οπως τα αναφέρεις παραπανω. Την άδεια για να ξαναφτιάξουμε τους Απαράδεκτους στον ΙΟΤΑ την πειραμε τηλεφωνικά απο τον gimanis μαζί με τον totenkopf (νικο) ο οποίος δεν παίζει ποια και εχω αναλάβει εγω την συμμαχεια σχεδόν απο την αρχή του κοσμου. Δεν ξέρω αν τα παιδιά στον PI έχουν παίξει στους Απαράδεκτους κάποιων απο τους παλαιότερους κόσμους και δεν θα κάτσω πάλι να σπάσω το κεφάλι μου αν είναι οι γνήσιοι Απαράδεκτοι (βλέπε στον κόσμο XI το ποστ με τους ψεύτικους Απαράδεκτους).
Για εμένα οι Απαράδεκτοι του gimani απο τον alfa κόσμο σταματάνε στον ΙΟΤΑ.
 
Κορυφή