[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Μπονους ημέρας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8730
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8730

Guest
Ήθελα να ρωτήσω το εξής. Είχε δημιουργηθεί ένα πρόβλημα με το μπόνους της κάθε μέρας, όταν έφτανε στις 30 μέρες, και είχε την επιλογή των 50 χρυσών. Εμείς που το επιλέξαμε δεν τα λάβαμε ποτέ. Θα γίνει κάποια διόρθωση για αυτό? Εστω με τις ύλες ή την έυνοια.
 

-PNS-

Άρμα
Από όσο ξέρω φίλε μου, γιατί είχα το ίδιο πρόβλημα, αν πάτησες χρυσό και δεν πήρες χρυσό, αλλά πήρες κάτι, ύλες για παράδειγμα, πάει και τελείωσε. Επιστροφές μετά την απομάκρυνση από το ταμείο δεν γίνονται. Αν δεν πήρες απολύτως τίποτα, τότε θέλει διερεύνηση το θέμα με αίτηση στην ομάδα διαχείρησης.
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[pho]Πάντα δίνεται μια αμοιβή, απλά πολλές φορές όχι αυτή που επιλέξατε στην 30η ημέρα.
Η ομάδα διαχείρισης δεν μπορεί να δώσει αμοιβές, δεν μπορούμε να επέμβουμε τεχνικά στο παιχνίδι, η ημερήσια αμοιβή ανήκει στα τεχνικά μέρη του παιχνιδιού όπως και οι επιθέσεις, η τύχη, οι αναφορές κτλ. Όλα αυτά είναι αυτόνομες λειτουργίες του παιχνιδιού.
Αν κάτι από αυτά δεν λειτουργεί σωστά, τότε ενημερώνουμε τους τεχνικούς στη Γερμανία να το διορθώσουν με αναβάθμιση.
[/pho]
 

DeletedUser8730

Guest
Εχω την αίσθηση ότι δεν πήρα κάτι αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος. Σε κανά μήνα πάλι αν υπάρχει πρόβλημα τα ξαναλέμε. Ευχαριστώ πάντως.
 
Κορυφή