[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Μπερδεμα με τις πόλεις

  • Δημιουργός θέματος RePulseQwerty
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Παιδια θέλω να μου απαντήση η εταιρία και μόνο η εταιρία!!!

Έγινε ένα μπέρδεμα από βλακία δικιά μου.. πήγα διακοπές και δεν έβαλα λειτουργια διακοπών και κάτι Άτομα από την συμμαχία μου χωρίς καλά καλά να το ψάξουν με έβαλαν σε λίστα ανενεργών μελών ένα παιδί μου πήρε 2 από τις πόλεις μου. μίλησα μαζί του και δεν έχει πρόβλημα να μου τις επιστρέψει.. αλλα για να γινόταν λίγο πιο γρήγροα και πιο αποτελεσματικά.. θα μπορούσε μίπως η εταιρία να μου τις δώσει πίσω χωρίς να χριαστεί να τις κατακτήσω εγώ? επαναλαμβάνω πως κανένα από τα δυο παιδια που μιράστηκαν τις πόλεις μου δεν έχει πρόβλημα να τις επιστρέψει.

όνομα χρήστη: RePulseQwerty
όνομα πόλης πριν την άλωση: 03. Μενίδι Θ.76
όνομα πόλης πριν την άλωση: 01. Αρκαδία Θ.76


όνομα του παιδιού: oUpoxthonios (πήρε την 03. Μενίδι Θ.76) πλέον ονομαζόμενη (parasonhsi)
όνομα του παιδιού: Chaman (πήρε την 01. Αρκαδία Θ.76) πλέον ονομαζόμενη (06.ΧΡΗΣΤΟΣ)

Σας παρακαλώ βοηθήστε.
 

DeletedUser

Guest
Η εταιρία ως φορέας δεν μπορεί να σας απαντήσει στον ελληνικό server.Αυτό το αναλαμβάνουμε εμείς ώς εκπρόσωποι της εταιρίας.Δυστυχώς να σας επιστραφούν οι πόλεις δια μέσω της εταιρίας δεν υφίσταται.Δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο καθώς δεν υπόκειται σε λάθος της εταιρίας αλλά σε μπέρδεμα που έγινε από προσωπικό σας λάθος.
Θα πρέπει λοιπόν να επανακτήσετε τις πόλεις σας δια μέσω της μεθόδου της κατάκτησης.
 
Κορυφή