Μη διαγραφή αναφορών…

  • Δημιουργός θέματος abeness
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Παιδιά θα ήθελα να με πληροφορήσετε, αν είμαι ο μόνος που έχω κάποια συγκεκριμένα προβλήματα ώστε να κοιτάξω μήπως έχω κάποια πρόβλημα στο Pc μου ή τελικά υπάρχει πρόβλημα στο παιχνίδι.

Πολλές φορές, (και το πολλές φορές δεν είναι σχήμα λόγου), όταν διαγράφω αναφορές μαζεμένες, π.χ. από υποστηρίξεις που στέλνω πίσω κ,.λ.π. μετά από κάποιο αριθμό αναφορών, ο οποίος αριθμός δεν μπορώ να τον προσδιορίσω, σταματάει να τις σβήνει και πρέπει να κάνω refresh στον browser για να μπορέσω να συνεχίσω να σβήσω τις υπόλοιπες αναφορές, μέχρι να ξανά σταματήσει να με αφήνει να σβήνω αναφορές κ.ο.κ.

Να διευκρινίσω ότι δουλεύω τον Chrom version 19.0.1084.52

Νομίζω ωστόσο ότι τα ίδια προβλήματα τα είχα και με τον Firefox

Με εκτίμηση abeness
 

BASKETBOY

Άρμα
Παιδιά μπορεί να απαντήσει κάποιος το θέμα γιατί με απασχολεί κι εμένα αυτό? Συμβαίνει με όλους τους browser.
 

DeletedUser

Guest
ΥΠΑΡΧΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΟΛΩΝ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ...
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA] Η απάντηση είναι (όταν δεν υπάρχουν προβλήματα αργού υπολογιστή ή αργής σύνδεσης) ότι γεμίζει η προσωρινή μνήμη του παιχνιδιού. Μπορείτε να την αδειάζετε κάθε τόσο από τις Ρυθμίσεις τους παιχνιδιού: Ρυθμίσεις => Τοπική προσωρινή αποθήκευση και επιλογή στην "Διαγραφή Περιεχομένων". [/8EA]
 

BASKETBOY

Άρμα
Υπάρχουν όμως μέσα και κάποιες αναφορές που δεν θέλω να διαγραφούν. Μήπως έτσι διαγραφούν κι εκείνες?
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Το άδειασμα της προσωρινής μνήμης όπως το περιγράφω, ουδεμία σχέση έχει με τις διαγραφές των αναφορών.
Αδειάζουμε την προσωρινή μνήμη για να μη μας κολλάει σε διάφορα σημεία το παιχνίδι.
Το άδειασμα αυτό μπορεί να μην είναι πανάκεια αλλά λύνει πολλά προβλήματα.[/8EA]
 
Κορυφή