[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Λίστα πόλεων

BASKETBOY

Άρμα
Έγινε και η έκτακτη μίνι αναβάθμιση για το περίφημο Halloween. Και γιατί πρέπει όταν πάει να γίνει κάτι νέο να χαλάει κάτι παλιό? Τη σειρά των πόλεων στην λίστα πόλεων γιατί έπρεπε να την χαλάσετε? Τόσα χρόνια πήγαινε με τη σειρά από το 1, 2, 3, 4 κοκ τώρα πάει 1,10,11,12,13... 2, 20,21,22,23,24.... 3,30,31,32 κοκ. Δλδ κάθε φορά θα ψάχνουμε την πόλη????
 

BASKETBOY

Άρμα
Zητώ εκ των προτέρων συγγνώμη και ξέρω πως απαγορεύεται το διπλοποστάρισμα, αλλά ψάχνω κάνα 15' και δεν βρίσκω πουθενά να κάνω επεξεργασία του αρχικού θέματος. Και περνάω στον σκοπό της ανάρτησης. Παρατήρησα από το απόγευμα αλλά μόλις το επιβεβαίωσα πως κάποιες φορές όταν πας από την Σύγκλητο να κατασκευάσεις ένα κτήριο, ενώ ήδη έχει ξεκινήσει πριν κάποια ώρα η κατασκευή ενός άλλου (και μιλάω για 2ο κτήριο, έτσι?) κολλάει και δεν προχωράει στην κατασκευή του. Κάνοντας λοιπόν ανανέωση της σελίδας, εξαφανίζεται από την πόλη το κτήριο που φαινόταν να κατασκευάζεται (εννοείται πως σου είχαν αφερεθεί κανονικά οι ύλες κατά την διαδικασία της εντολής) και δέχεται κανονικά την κατασκευή του κτηρίου που ήθελες από πριν την ανανέωση να κάνεις και σου εμφανίζει ασφαλώς την 2η θέση κενή. Ήθελα πχ να κάνω φάρμα. Αλλά από πριν είχα δώσει εντολή για Ναό. Και ενώ ο ναός μου ήθελε λίγη ώρα να τελειώσει, εξαφανίστηκε η κατασκευή του και προχώρησε κανονικά η κατασκευή της φάρμας. Εχει συμβεί σε άλλον?
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Δεν έχει αναφερθεί κάτι παρόμοιο, συνεχίζει να υπάρχει το πρόβλημα; Αν ναι, κάνε ένα τίκετ να το ελέγξουν οι διαχειριστές.[/8ea]
 

BASKETBOY

Άρμα
Ασφαλώς και συνεχίζει αυτό με την λίστα των πόλεων όπως και με τα βελάκια που τις γυρνάμε. Το άλλο στην σύγκλητο δεν μου το παρουσίασε σήμερα. Ευχαριστώ.
 

DeletedUser

Guest
Και σε εμένα γίνεται το ίδιο αμάν ποια όταν κάνεται κάτι χαλάει το άλλο ελεος δηλαδή α και περιμένο να ου απαντήσεται ακόμα την ερώτηση στο Νήμα ''Η Ο.Δ απαντά στις ερωτήσεις σας'' έχουν περάσει 2-3 ημέρες άντε να κλείσουμαι τον μήνα με το καλό !:mad::mad:
 

DeletedUser12685

Guest
Σχετικά με την λίστα πόλεων, βάλε τα ονόματα των πρώτων πόλεών σου με ένα μηδενικό μπροστά
π.χ. 01.Καλαμάτα
02.Τρίπολη
 

BASKETBOY

Άρμα
Έτσι είναι η ονοματολογία και αυτή ακριβώς η αρίθμηση είναι που τα περιπλέκει. Και ενώ 2 μέρες τώρα είχε στρώσει, μόλις ολοκληρώθηκε η σημερινή αναβάθμιση μου τα έκανε φτου ξανά και από την αρχή.
jKVYbG8.png
 
Κορυφή