[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΚΟΣΜΟΙ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΘΑΥΜΑΤΩΝ

  • Δημιουργός θέματος el loko
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΣΕ ΠΟΣΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 4 ΘΑΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ.
 

DeletedUser

Guest
vaggos18 ευτυχως που το εψαξες εσυ και μας φωτισες.Να μας αφησεις μια καρτα σου....

Λοιπον αυτο που ανεβασατε και οι δυο δεν εχει ανανεωθει μιας και ηδη οι Απαράδεκτοι Γαλάτες του Eta εχουν ολοκληρωσει και πεμπτο.Η ερωτηση μου λοιπον ειναι αν εχουν ολοκληρωθει και απο αλλη συμμαχια πανω απο τεσσερα θαυματα.Μεχρι τωρα τουλαχιστον...
 

Jailbreak

Άρμα
Λοιπον αυτο που ανεβασατε και οι δυο δεν εχει ανανεωθει μιας και ηδη οι Απαράδεκτοι Γαλάτες του Eta εχουν ολοκληρωσει και πεμπτο.Η ερωτηση μου λοιπον ειναι αν εχουν ολοκληρωθει και απο αλλη συμμαχια πανω απο τεσσερα θαυματα.Μεχρι τωρα τουλαχιστον...
φιλέ μου με όλο το συμπάθειο αλλά είτε 4 είτε 6 ένα και το αυτό είναι δεν αλλάζει κάτι...το βραβείο παραμένει το ίδιο!

τώρα αν καταφέρετε να κάνετε και τα 7 να είσαι σίγουρος οτι θα ανακοινωθεί γιατί θα είναι ΑΞΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ
 

DeletedUser6824

Guest
δεν ειμαι εγω υπευθυνος για την ανανεωση του.και το επομενο βραβειο δινεται στα 7 θαυματα οπως ειπε και ο τασος.δεν υπαρχει βραβειο για 5 η 6 θαυματα
 

DeletedUser

Guest
Ρε αλανια μια ενημερωση ζητησα.Δεν μιλησα για βραβεια και ξερω πως δεν ειστε εσεις υπευθυνοι.Γι αυτο απευθυνομαι στους διαχειριστες...
 

Jailbreak

Άρμα
Αυτό ακριβώς σου λεμέ και οι 2 μας.....
εφόσον δεν είναι άξιο αναφοράς ποιος ο λόγος να γραφτεί!!! :p
 
Κορυφή