ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ. Για τα ματια και μονο;Υπαρχει η οχι τελικα;

  • Δημιουργός θέματος Χατζηγεωργιου
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Εχω δυο λογαριασμους: Τον <<Α>> και τον <<Β>>.Εχω δηλωσει απο τον λογαριασμο <<Α>>,οτι θα εχω κοινη συνδεση με τον <<Β>>.Και απο τον <<Β>> οτι θα εχω κοινη συνδεση με τον <<Α>>.Παρ'ολα αυτα μου κλειδωσαν και τους δυο λογαριασμους με την αιτιολογια(δικαιολογια) οτι μπηκα σε δευτερο λογαριασμο.Οταν προκειται να παιξουν 2 ατομα απο το ιδιο σπιτι η γραφειο,ποια ειναι η διαδικασια που πρεπει να ακολουθησουμε τελικα;Για να ξερω.Τοσο καιρο μας ελεγαν οτι ακολουθουμε την παραπανω διαδικασια.Τωρα τι αλλαξε;Αν μπορει ας μου απαντησει καποιος αρμοδιος αλλιως να μας ξεκλειδωσουν.Αν δε μπορουν ουτε αυτο,τοτε ας τα παρατησουν και να φυγουν να αναλαβει τη διαχειριση καποιος που να ξερει το παιχνιδι και τους κανονες του.
Οι παραπανω αναφερομενοι λογαριασμοι ειναι: (takishatz) και (helenakikoukli4) στον πι κοσμο.
 

DeletedUser

Guest
Oποιαδήποτε ερώτηση έχετε σχετικά με αποκλεισμό απευθυνθείτε στο Κέντρο Διαχείρησης.Κουβέντα και απαντήσεις σχετικά με αποκλεισμούς δεν δίνονται στο Κεντρικό Φόρουμ.
Παρακαλώ ένας inforum Moderator να βάλει το απαραίτητο λουκετάκι.
 

DeletedUser

Guest
Oποιαδήποτε ερώτηση έχετε σχετικά με αποκλεισμό απευθυνθείτε στο Κέντρο Διαχείρησης.Κουβέντα και απαντήσεις σχετικά με αποκλεισμούς δεν δίνονται στο Κεντρικό Φόρουμ.
Παρακαλώ ένας inforum Moderator να βάλει το απαραίτητο λουκετάκι.

Μα εστειλα μηνυμα στη διαχειριση φιλε μου, αλλα δε βλεπω να εδωσαν και πολυ σημασια γι'αυτο το εβαλα εδω.Οταν θα μου απαντησουν θα εχει ληξει η ποινη των 5 ημερων.Να τιμωρηθω για κατι που εχω κανει νομιμα συμφωνα με τους κανονες του παιχνιδιου,ειναι λιγο δυσκολο να το αποδεχτω.Τελος παντων,θα περιμενω να δω ανταποκριση,αν και δε νομιζω.Σε ευχαριστω που ασχοληθηκες με το θεμα μου.Καλο απογευμα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή