ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ

  • Δημιουργός θέματος pedrozaba21
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα φίλες και φίλοι.

Θα ήθελα απλά και λιτά να καταγγείλω τη συμμαχία *Εν τη ενωσει η ισχυς* για την πολιτική της η οποία α μη τι άλλο δυσφημεί το παιχνίδι.

1. Όταν δέχτηκα αίτημα να μπω στη συμμαχία τους απο τον διπλωμάτη τους και πριν προλάβω να το αποδεχτώ (δεν έκανα ούτε 24 ωρες) ξεκίνησα να δέχομαι επιθέσεις απο άλλο μέλος της συμμαχίας και γείτονα (φαίνεται ήταν για το καλωσόρισμα)

2. (και το κερασακι) ΞΑΦΝΙΚΑ και ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ, χωρίς ούτε ένα μήνυμα δέχτηκα επίθεση και κατάληψη τελικά της πόλης μου απο τον διπλωμάτη.

Καλό θα είναι να το γνωρίζουν αυτό τόσο τα ήδη μέλη της συμμαχίας για να ξανασκεφτούν το μέλλον τους σε αυτή όσο και τα μη μέλη...

Με εκτίμηση,
Πέτρος Ζ.
 

DeletedUser8285

Guest
χαχαχαχ δεν παιζω σε αυτο τον κοσμο αλλα θα πω τα εξεις:
1)Μάλον οι περισσοτεροι παιχτες στον κοσμο pi ειναι καινουργιοι και δεν εχουν ξανα παιξει grepolis ή σε αλλους κοσμους..
2) Αυτη η συμμαχια δεν εχει καθολου εποικηνωνια μεταξυ τους ουτε καν τα υδριτικα στελεχη..
3) μπορει να φταις και εσυ καπου σε καποια προσβολη ή οτι διποτε..
 

DeletedUser10292

Guest
Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.
 

DeletedUser

Guest
ναι......οκ εγω ειμαι σε συμμαχια που ειναι ενωμενοι μαζι τους στην ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ και εχω να πω οτι οσα μελοι εχω γνωρισει ξερουν πολυ καλα το παιχνιδι τωρα κατι θα τους εκανες.....ή θα απαντησες προσβλητικα σε καποιο μυνημα.......ή θα αργησες να απαντησης και θα σου πηραν τι πολη θεωροντας οτι εισαι ανενεργος

και να σου πω και κατι αλλο πολεμικο παιχνιδι ειναι ετσι παιζεται δεν μπορεις να κατηγορης καποιον οτι σου πηρε την πολη τι ηθελες να πλεκαμε πουλοβερ...?.....τελιως φυλικα στο λεω....αυτη η συμμαχια αποτελειτε απο αρκετα εμπειρους παιχτες...... μπορουσες οπως λεει ο φιλος μας απο πανω να ρωτησεις απλα τον λογο
 
Κορυφή